mutace

Film, u kterého můžete dělat cokoliv. Číst si, mýt nádobý, vysávat koberce. Tento film opravdu nebude rozptylovat Vaši pozornost. Je to skutečná nuda. ()

Hovado

Já jsem se hodně na tenhle film přemáhal koukat,říkal jsem si mám jít do kina nebo ne?Nakonec jsem nešel a počkal jsem si pěkně na DVD a udělal jsem dobře.Pro mě by to byla ztráta 139Kč.takhle mě mrzí jen 50Kč.Ale to nevadí,filmový průmysl miluju,takže to překousnu,ale zpět k filmu.Účastníci jsou pro mě film,který měl udělat peníze po komerci Román pro ženy(kterej byl povedený),ale Účastníci jsou odvarem nezajímavých charakterů,pár světlých hereckých okamžiků v podání B.Klepla,E.Holubové, J.Štěpánkové a A.Polívkové,který je velice zajímavá a těším se s ní na další film.Dále k filmu,spouta nedořešených záběrů,přišlo,že to bylo necitelně sestřihané pod tíhou,že to musí být zkrácené a KOMERČNÍ.Např.Na začátku,kdy v autobuse Liška vykládal o ,,slavných" podšálcích a když se mu vrátil kelímek tak byl bez podšálku a jako by chtěl Liška něco říct a střih a teďka jako co?Prostě film mně vůbec nesednul a měl na lopatě,abych ho neposlal do odpadu.Ale odpad to nebyl. ()

iNKa 1104

Moře, lehátka, opalovací krémy, slunce a hormony... lehké pokoukání a lehké pousmání... a musím říct, že i příjemnější než Román pro ženy... není vtipný za každou cenu a dokonce občas zabrousí do vln vážnějších, aby se opět vynořil v lehoulilinkém úsměvu...prostě žádné velké drama s těmahle účastníkama :) ()

Dimo

Lehká letní, česká, komedie, s několika zapamatovatelnými vtípky. Sledováním se neutrpí, ale na opakovanou projekci to také není. 50%. ()

JimiH

Tři hvězdičky za Karla a Karla a mladou Polívkovou. Jinak bída, kterou nezachrání ani pár dobrých fóru a herci. ()

pravo

Nenáročná komédia s rôznorodými postavičkami a človek si aspoň pri jednej povie, že podobného človeka pozná či zažil. Striedanie vtipnejších pasáži s mierne nudnými (alebo trápnymi) sa nevyhol ani tento film, ale na tieto nedostatky sa dá povzniesť a príjemne sa pobaviť. V tomto filme som zaregistroval novú tvár v českom filme a to predstaviteľku hlavnej postavy A. Polívkovú, ktorá ma hneď na prvýkrát presvedčila o svojom herectve. Asi nebudem originálny, ale situácia s plánovaním pauzy autobusákmi či situácia okolo podšálok ma pobavili najviac. Za najhoršie považujem obsadenie “herečky“ čo stvárnila sprievodkyňu. Osobne som mal pocit, že na postavu vyhrala posteľový casting. ()

Grimlok

Už vim, proč hodně lidí nesnáší Novu. Nova kam strčí prsty, tak to se posere. Důkaz je tento (a mnoho jiných filmů). Jedna hvězda za pár českých hereckých hvězd. ()

Barak

Jen soubor scének, které se za každou cenu snaží být vtipné, ale na to, aby vytvořily něco jako "děj" to rozhodně nestačí. Na druhou stranu mě to ale celkem pobavilo.... 6.5/10 ()

Mr.FreeZer

Bomba komedie pro typický čechy. Ani na chvíli jsem nezapochyboval o tom, že tohle je nejlepší letní snímek, který jsem kdy viděl. Když zazvzpomínám na naše dřívější dovolené, tak se mi vybaví půlka filmu. Ještě chválím skvělou filmovou píseň v podání Davida Krause. ()

foundation odpad!

Niečo ako objektívne hodnotenie v tomto prípade u mňa asi nehrozí ale aj tak mi nedalo v krátkosti poslať túto kopu hnoja do prdele, pretože už po polhodine som to musel vypnúť a dvdčko som len rýchlo schoval do obalu kde bude hniť už naveky. Sračka jak se patří. Dovidenia podobným filmom. ()

Mukunda

Chvílemi je to skutečně komedie, většinu času je to ale jen plytký pokus o cosi, co vyšumí ještě během filmu. Jistě, i předloha samotná je tak trochu průšvih, myslím ale, že z toho rozhodně šel udělat lepší film. ()

yamk5

Je to síce trochu divné, že film, ktorého scenár sa musel napasovať na prezentáciu určitých výrobkov tak zľudovel. Keby sa zabudlo na tento neduh pri scenári je to, prakticky už teraz "český kulťák" ako trilógia Slnce, seno.... ()

miawallacova odpad!

myslela jsem si že to bude špatný, ale ono to bylo i trapný! Viewegh je prostě špatný spisovatel, který píše podprůměrné knihy pro průměrné české babky. ()