My dva a křen

My dvaja a magor

You, Me and Dupree

Komedie / Romantický

USA, 2006, 108 min

Film, který nezklamal a plně splnil má očekávání. Odpočinková záležitost u které se nemusíte 100% soustředit na děj, ideální film na páteční odpoledne a až na ten patos na konci v sobě má myšlenku, je těžké správně rozvrhnout čas mezi práci, rodinu a přátele, ale nakonec se vše v dobré obrátilo a já můžu v klidu odejít od televize, Lens Armstrong dokázal s jednou koulí daleko víc, než my bysme zvládli se třema.(26.9.2008)

Po nepříliš pozitivních recenzích sem si od tohoto filmu moc nesliboval, ale o to vic sem byl po jeho shlednuti prekvapen.Nebudete se u ni mlatit smichy o zem, ale jedna se o velice prijemny film, ktery ma nekolik velice vtipnych momentu a ani v ostatnich situacich si nevede spatne, coz mu ode me vyneslo 4 hvezdy v hodnoceni. Skvělý Owen Wilson a neméně dobrý tchán v podaání Michaela Douglase dodávají filmu šťávu.Jeho shlednutim podle meho nazoru neprohloupite.(29.12.2006)

• Crawler-D

Komediální styl Owena Wilsona mi čím dál víc nevyhovuje. Je mi hrozně nesympatický, ale snad ještě o chlup hůř je na tom novomanželský pár Matta Dillona a Kate Hudson, kteří se často chovají nedospěle a někdy vážně nevědí, co chtějí a jaké mají názory (samozřejmě, ona nemůže Dupreeho celou dobu vystát a snaží se, aby ho manžel co nejdřív vystrnadil, ale jakmile ho uvidí sedět v dešti na lavičce, její mateřské instinkty ji přijmějou ubytovat ho zpět a stavět se na jeho stranu...jo, jasně, to vám fakt žeru, ale scenáristé jednoduchých amerických "komedií" nemohou být příliš vynalézaví).(12.1.2010)

Takový neurážející průměr (možná spíš mírný podprůměr), film nenudí, ale ani nijak nezaujme a patrně se na něj rychle zapomene. Je tam sice pár vtípků, ale označení komedie bych tomu taky zrovna nedávala a romantický film to není už vůbec, zkrátka těžko tento snímek někam zařadit. Je to prostě takové nemastné, neslané, ale úplná ztráta času to určitě nebyla.(29.12.2006)

• LaciLC

Typ filmu, ktorý ani veľmi nepobaví, ale je dostatočne príjemný na to, aby ste sa pri jeho sledovaní nenudili. Filmov s takouto zápletkou sme už videli veľai: sme šťastní, už sme manželia a potom príde nejaký človek a spraví nam zo života peklo. Herci nie sú úplne zlí:sympaťák Dillon, krásna Hudsonová, alebo aj Douglas v roli neznesiteľného otca újdu, ale veľmi nesympatický mi prišiel hlavný kazič manželstiev Owen Wilson, má komediálny talent a pri iných jeho filmoch som sa dosť bavil, no tu vôbec neviem prečo...**a 1/2(13.7.2007)

• - Legendární cyklista Lance Armstrong, který si ve snímku střihl drobné cameo, je dobrým přítelem Owena Wilsona a jeden čas byl i partnerem Kate Hudson. (Olík)

• - Dupree (Owen Wilson) nosí v poslední třetině filmu triko s nápisem say hello to my little friend.Což je hláška Tonyho Montany (Al Pacino) z filmu Scarface. (dawe82)

• - Hudbu k filmu původně složil Rolfe Kent (Děkujeme, že kouříte, 2005), ale několik týdnů před premiérou ho nahradil Theodore Shapiro (Ďábel nosí Pradu, 2006). (imro)