My dva a křen

My dvaja a magor

You, Me and Dupree

Komedie / Romantický

USA, 2006, 108 min

Roztomilá komedie, které suverénně kraluje Owen Wilson a jeho neskutečně vtipné skopičiny, je to blb k nezaplacení. Trošku nepravděpodobný mi přišel twist, kdy Molly začne mít Dupreeho radši, než Carl, to šlo moc rychle, ale co, o to nejde. Jde o srandu a tu tenhle film umí udělat docela obstojně. Takže lepší tři hvězdy.(5.8.2009)

• Ivoshek

Čekal jsem, že to bude slabé. A? Tramtadadá... Bylo. Jednoznačně nejslabší komedie, v jaké jsem Wilsona viděl. Pár občasných vtípků tenhle film nezachrání. Tvůrci si nějak nedokázali ujasnit, co vlastně chtějí točit. Romantický film? Bláznivou komedii? Romantickou komedii? Vylezla z toho patlanice, která nedokáže ani moc pobavit ani moc dojmout. Jediný bod je za scénu, která mě fakt pobavila, a to je Owen Wilson sedící v hustém lijáku na lavičce v parku, kterému do uší walkman hraje "Oh, Mandy"(6.7.2007)

• Yardie

Tak to byla teda slabota. Snad kromě dvou hlášek naprostá absence vtipu, "příběh" jasný od začátku do konce, předvídatelné a nevtipné gagy. Divím se, že jsem se dodíval (asi to nebylo tak otravné). Jsou to slabší 2 hvězdičky. Alespoň se koukalo pěkně na Kate, když už nic. Naprosto zabitý čas. Ale už jsem viděl i horší. Howgh!(26.4.2011)

Soundtrack Theodore Shapiro: 1. All Cause of You - The 88 ,2. Back of My Hand - Jags ,3. Happiness - Pizzaman ,4. He Can't Love You - The Michael Stanley Band ,5. Got to Be Some Changes Made - The Staple Singers ,6. Funky Cold Medina - Tone Loc ,7. Spanish Stroll - Mink Deville ,8. Spanish Moon - Little Feat ,9. Os Grilos (Crickets Sing for Anamaria) - Marcos Valle ,10. Bust a Move - Young MC ,11. Three is a Magic Number - Blind Melon ,12. Funky Poodle - Wild Horses ,(17.5.2011)

• Pavlínka9

TOHLE je pro mě klasická americká "komedie". Pro mě podprůměr a jediné co bylo dobré byl výběr herců, kde hlavně Michael Douglas jen tak lehce přišel na scénu a tím ovládl celý film, jelikož je to jeden z jeho filmů poslední dobou, kde vypadá fakt dobře ;) a s klidem proplouval dalších několik minut. Předvídatelnost děje, žádné překvapení a skvěle šílený Owen Wilson, jelikož podle mě se prostě na tyhle role hodí. Nic víc.(14.3.2013)

• - V jedné scéně, když Dupree utíká po parkovišti a hledá Carla, můžete vidět žlutou dodávku z filmu Malá Miss Sunshine (r. Johnathan Dayton a Valerie Farie, 2006), který se tehdy natáčel ve stejných místech. (imro)

• - Hudbu k filmu původně složil Rolfe Kent (Děkujeme, že kouříte, 2005), ale několik týdnů před premiérou ho nahradil Theodore Shapiro (Ďábel nosí Pradu, 2006). (imro)

• - Film, u kterého si Dupree rád popláče, jsou Prázdniny v Římě (1953). (NinadeL)