My dva a křen

You, Me and Dupree

Komedie / Romantický

USA, 2006, 108 min

• Rosaviva

Opravdu jedna z nejhorších komedií co jsem v poslední době viděla a že jsem jich viděla dost. Od filmu z Owenem Wilsonem toho radši neočekávám moc a můžu pak být příjemně překvapená (Marley and Me) a nebo dostanu film takovéhohle ražení, nuda, nuda a nuda. Film co sází na nechutné sexuální vtípky, které opravdu vtipné nejsou, a na chudáka nešikovného Dupreeho, který pořád dostává na "hubu". 2* Nikdy víc.(9.4.2011)

• Big Bear

Ta trojka byla dobře sestavená. Wilson byl opravdu neřízená střela. Hodně věcí tam smrdělo takovým tím laciným americkým humorem, ale u pár věcí jsem se s přáteli i zasmál. Celkově to nenudí, ale nic převratného to také není. Dávám dvě videokazety ,,šikana v Pacifiku'' z bedny nadepsané - tábornické potřeby .-) ! * *(17.2.2015)

Velice povedenená komedie, ve které se režiséři snažili vyhnout se co nejvíce tradičním klišé a dost dobře se jim to dařilo, nebýt strašně provařeného finále, které je zde navíc umocněné rychlým průběhem...film je skvěle obsazený a ačkoliv byly herecké výkony dobré, vyzdvihuji bavičský potenciál a vtipnost Owena Wilsona, který svým smyslem pro humor posadil komedii o třídu výš. Určitě příjemná záležitost pro deštivé a chladné odpoledne...P.S.-počkejte si na potitulkovou scénu s Lancem Armstrongem...54 miliónů dolarů(rozpočet)/130 miliónů dolarů (výdělek celosvětově)(22.11.2006)

Brutálně podhodnocené. Kate Hudson je tady v nejlepší formě. Tím samozřejmě nemyslím herecké. Hlavní hvězdou je ovšem totální vemeno Dupree. Wilson se na něm mohl parádně vyřádit. Jeho pracovní pohovor je jedním z vrcholů. Skvěle mu sekunduje i ujetý otec Molly. Každou chvíli si to utahuje z manželství a hlavně z manželek. Kdo hledá romantický film bude zklamán, kdo hledá komedii lehce v Rogenově stylu, tak je na správné adrese.(19.10.2015)

Proč vždycky tak dokonalé komedie mají málo procent? Aha golfišta dal dvě hvězdy jenže já nejsem vlezdopr*elka a nebudu hodnotit podle ostatních ale podle sebe! Film geniální nápad, Owen Wilson skvělej mám ho ještě radši než jsem ho měl v tomhle filmu to všichni zvládali na jedničku, hodně srandy, hodně dojemný prostě skvělá romantická komedie!(16.11.2010)

• - Snímek se stal prvním setkáním Owena Wilsona a Kate Hudson, kteří se díky němu stali několikrát partnery i v osobním životě. Po jednom z jejich rozchodů se Wilson údajně pokusil o sebevraždu. (Olík)

• - Lance Armstrong, který na plátně debutoval ve filmu Vybíjená: Běž do toho na plný koule, bral natáčení jako dobrou zábavu. „Ve filmu hraji sám sebe a je docela možné, že hrát někoho jiného je přece jen trochu snazší. Na střední jsem nikdy nechodil do divadelního kroužku, takže tahle kariéra by pro mě asi nebyla jednoduchá.“ (Siriuss)

• - Katana s dračí hlavou na stole pana Thompsona (Michael Douglas) je stejný typ, jaký zpopularizoval Duncan McLeod v televizním seriálu Highlander (1992). (imro)