Reklama

Reklama

VOD (1)

Matt Dillon a Kate Hudson si užívají líbánky, když u dveří zazvoní Owen Wilson. Měli byste to srdce nechat na ulici kamaráda, který právě přišel o práci i střechu nad hlavou a který slibuje, že je to jen na pár dní? Architekt Carl Peterson chystá svatbu s učitelkou Molly Thompsonovou, dcerou svého nadřízeného. Jako svědka si pozve svého nejlepšího přítele Randyho Dupreeho. Po líbánkách se Carl vrátí do práce, kde ho Bob Thompson očekává s nabídkou. Líbí se mu jeho architektonický návrh na bytový komplex a jmenuje ho hlavním projektantem. Carl se večer setká s přáteli v baru, kde objeví Dupreeho, který tam přespává. Randy se mu svěří, že dostal v práci vyhazov, přišel o byt a hledá si místo. Carl ho pozve na pár dní k sobě. Molly se to sice moc nelíbí, ale nakonec souhlasí... Dupree se v jejich domě zabydlí a místo hledání práce trénuje s dětmi ze sousedství baseball. Brzy se začne chovat u Petersonových jako doma, ruší Carlovo a Mollyino soukromí a působí v domě samé problémy, které vyvrcholí požárem obývacího pokoje. Carl poté Dupreeho vyhodí. Když pak s Molly jede večer na drink, spatří ho sedět v dešti na lavičce. Tentokrát ho vezme zpátky domů Molly, protože je jí Randyho líto. Carl mu řekne, že teď to bude jiné, že musí pomáhat a přizpůsobit se jejich životu. Dupree souhlasí. Uklidí po požáru celý obývák, připravuje snídaně. Zhlédne se také v cyklistovi Lance Armstrongovi a začne trénovat na kole... Bob Thompson mezitím Carlův projekt zcela změní, aby na něm vydělal. Carl je v šoku. Protože Thompson miluje svou dceru, navrhne mu, že by si Molly mohla nechat své původní příjmení. Také ho překvapí, že Carl chce mít v budoucnu s Molly děti, a chce, aby si dal udělat vasektomii. Carl cítí, že ho Mollyin otec nenávidí, žije proto ve stresu, přestane o sebe pečovat a vrací se domů čím dál později. Molly tak tráví čas s Dupreem a postěžuje si mu. Ten jí chce pomoct Carla znovu získat. Jednoho dne ale Molly Carlovi všechno vyčte, pohádají se – a Carl začne svou ženu podezřívat, že má něco s Dupreem... (TV Prima)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (268)

LaciLC 

všechny recenze uživatele

Typ filmu, ktorý ani veľmi nepobaví, ale je dostatočne príjemný na to, aby ste sa pri jeho sledovaní nenudili. Filmov s takouto zápletkou sme už videli veľai: sme šťastní, už sme manželia a potom príde nejaký človek a spraví nam zo života peklo. Herci nie sú úplne zlí:sympaťák Dillon, krásna Hudsonová, alebo aj Douglas v roli neznesiteľného otca újdu, ale veľmi nesympatický mi prišiel hlavný kazič manželstiev Owen Wilson, má komediálny talent a pri iných jeho filmoch som sa dosť bavil, no tu vôbec neviem prečo...**a 1/2 ()

Michelle75 

všechny recenze uživatele

Dillona mám ráda jen ze dvou fimů a to ze Svatý z Fort Washingtonu a Singles, Owena Wilsona naopak docela můžu, ale začínám mi vadit to. že za posledních deset let vypadá v každém filmu naprosto stejně/z těch co jsem viděla/. No a co dodat k tomuhle filmu. Mě nepobavil, spíše jsem z něj měla pocut trapnosti. ()

Reklama

klukluka 

všechny recenze uživatele

Mám jednoho kámoše, Dupree se mu tady párkrát podobal. Kdybych si tohohle kámoše pustil na pár týdnů k sobě domů, a někdo nás s ním natáčel, vznikne z toho biják, proti kterýmu nebylo tohle vůbec nic. A myslím si, že to i udělám. Tvůrcům My dva a křen poděkuju za inspiraci a ukážu jim, jak to mohlo a mělo vypadat. Ten jejich nápad nebyl rozhodně špatnej. Tedy pokud to lze považovat za jejich nápad, protože to zároveň nebylo nic světobornýho. Každopádně to mělo potenciál, který se rozplynul v užvaněném afektu, nesmyslných taškařicích a přiblblých grimasách. Až se mi chce napsat, že to byl typický hollywoodský klenot v hlavní roli s Owenem Wilsonem. Chlapík rozhodně není tuctovej, ale já jsem s ním snad neviděl dobrej film. A nemyslím si, že je to náhoda. Už ne. ()

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Owen klasika, ten závěr je fakt bizar, asi bych chápal lidi, kteří si takhle snaží vydělat, ale nechápu lidi, kteří jim dají takhle vydělat. Kate Hudson je hrozně krásná a svým způsobem roztomilá, mrzí mě, že ji film neumožnil přispět něčím více. Dillon je divný. Ale pobavila mě možná kombinace, pustit si prvních 40 minut tohohle filmu a pak hned Jack staví dům... ()

uiu 

všechny recenze uživatele

Komedie, na kterou jsem se těšila, ale jaksi nenaplnila moje očekávání. Je tam spousta scén, u kterých si budete říkat, že byste to udělali jinak, aby to bylo k popukání a prostě z celého toho fajn námětu se jim nepodařilo vymačkat to nejlepší, což se jistě dalo. Ono už jen samotná kostra, že se k novomanželům nastěhuje ženichův nejlepší kámoš - flákač, zatímco ten druhý kamarád je jeho naprostý opak. Role Kate Hudson je na zabití, nechová se vůbec jako tolerantní novomanželka, ale fůrie po 30 letech manželství (to je fakt děsný, když si váš manžel pozve k sobě kamarády, aby se dívali na fotbal - no to je přímo na rozvod!), Matt Dillon se do komediální role vůbec (ale vůbec) nehodí a strašně přehrává a do celé té taškařice zapadá asi jen tak Owen Wilson, u kterého jsme na role debilů zvyklí. Michael Douglas je třešničkou na dortu, i když jeho roli by mohl hrát kdokoliv jiný (asi chtěli na film přilákat Douglasovou roličkou). Veškerý film hodnotím 2 hvězdičkami, ale tu třetí dávám za "dramatičtější" momenty a žárlivé scény, které nakonec byly lepší než snaha o komedii. PS: Už mě unavují americké romantické komedie, které znázorňují, jak by se lidé měli mít rádi - neustále se pusinkovat a cukrovat a jak nastane první hádka, tak ihned rozchod. ()

Galerie (96)

Zajímavosti (18)

  • Legendární cyklista Lance Armstrong, který si ve snímku střihl drobné cameo, je dobrým přítelem Owena Wilsona a jeden čas byl i partnerem Kate Hudson. (Olík)
  • Natáčení filmu začalo 7. října 2005 na slunečném ananasovém poli ve městě Kaawa na havajském ostrově Oahu. Vzhledem k tomu, že se filmaři rozhodli začít scénami svatebního ceremoniálu, hostinou a líbánkami, vládla na place pohodová atmosféra. Produkce zůstala ve městě a pokračovala natáčením na dalších místech – ve škole ve východním Los Angeles, kde Molly učí, a v docích v San Pedru. (Siriuss)
  • Lance Armstrong, který na plátně debutoval ve filmu Vybíjená: Běž do toho na plný koule, bral natáčení jako dobrou zábavu. „Ve filmu hraji sám sebe a je docela možné, že hrát někoho jiného je přece jen trochu snazší. Na střední jsem nikdy nechodil do divadelního kroužku, takže tahle kariéra by pro mě asi nebyla jednoduchá.“ (Siriuss)

Související novinky

Captain America 2 jako komedie?

Captain America 2 jako komedie?

08.06.2012

Tak to zřejmě ne, ale nadhled mu rozhodně chybět nebude. Do finálních rokování o režii (Joe Johnston se nevrátí) totiž vstoupili bráchové Joe Russo a Anthony Russo. Ti jsou známí především jako… (více)

Reklama

Reklama