poster

My dva a křen

 • USA

  You, Me and Dupree

 • Slovensko

  Magor v podnájme

 • Slovensko

  My dvaja a magor

 • Velká Británie

  You, Me and Dupree

Komedie / Romantický

USA, 2006, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Johny_fork
  ***

  Film, který nezklamal a plně splnil má očekávání. Odpočinková záležitost u které se nemusíte 100% soustředit na děj, ideální film na páteční odpoledne a až na ten patos na konci v sobě má myšlenku, je těžké správně rozvrhnout čas mezi práci, rodinu a přátele, ale nakonec se vše v dobré obrátilo a já můžu v klidu odejít od televize, Lens Armstrong dokázal s jednou koulí daleko víc, než my bysme zvládli se třema.(26.9.2008)

 • P1tr
  ****

  Po nepříliš pozitivních recenzích sem si od tohoto filmu moc nesliboval, ale o to vic sem byl po jeho shlednuti prekvapen.Nebudete se u ni mlatit smichy o zem, ale jedna se o velice prijemny film, ktery ma nekolik velice vtipnych momentu a ani v ostatnich situacich si nevede spatne, coz mu ode me vyneslo 4 hvezdy v hodnoceni. Skvělý Owen Wilson a neméně dobrý tchán v podaání Michaela Douglase dodávají filmu šťávu.Jeho shlednutim podle meho nazoru neprohloupite.(29.12.2006)

 • Crawler-D
  **

  Komediální styl Owena Wilsona mi čím dál víc nevyhovuje. Je mi hrozně nesympatický, ale snad ještě o chlup hůř je na tom novomanželský pár Matta Dillona a Kate Hudson, kteří se často chovají nedospěle a někdy vážně nevědí, co chtějí a jaké mají názory (samozřejmě, ona nemůže Dupreeho celou dobu vystát a snaží se, aby ho manžel co nejdřív vystrnadil, ale jakmile ho uvidí sedět v dešti na lavičce, její mateřské instinkty ji přijmějou ubytovat ho zpět a stavět se na jeho stranu...jo, jasně, to vám fakt žeru, ale scenáristé jednoduchých amerických "komedií" nemohou být příliš vynalézaví).(12.1.2010)

 • ajuska
  ***

  Takový neurážející průměr (možná spíš mírný podprůměr), film nenudí, ale ani nijak nezaujme a patrně se na něj rychle zapomene. Je tam sice pár vtípků, ale označení komedie bych tomu taky zrovna nedávala a romantický film to není už vůbec, zkrátka těžko tento snímek někam zařadit. Je to prostě takové nemastné, neslané, ale úplná ztráta času to určitě nebyla.(29.12.2006)

 • LaciLC
  **

  Typ filmu, ktorý ani veľmi nepobaví, ale je dostatočne príjemný na to, aby ste sa pri jeho sledovaní nenudili. Filmov s takouto zápletkou sme už videli veľai: sme šťastní, už sme manželia a potom príde nejaký človek a spraví nam zo života peklo. Herci nie sú úplne zlí:sympaťák Dillon, krásna Hudsonová, alebo aj Douglas v roli neznesiteľného otca újdu, ale veľmi nesympatický mi prišiel hlavný kazič manželstiev Owen Wilson, má komediálny talent a pri iných jeho filmoch som sa dosť bavil, no tu vôbec neviem prečo...**a 1/2(13.7.2007)

 • - Legendární cyklista Lance Armstrong, který si ve snímku střihl drobné cameo, je dobrým přítelem Owena Wilsona a jeden čas byl i partnerem Kate Hudson. (Olík)

 • - Dupree (Owen Wilson) nosí v poslední třetině filmu triko s nápisem say hello to my little friend.Což je hláška Tonyho Montany (Al Pacino) z filmu Scarface. (dawe82)

 • - Hudbu k filmu původně složil Rolfe Kent (Děkujeme, že kouříte, 2005), ale několik týdnů před premiérou ho nahradil Theodore Shapiro (Ďábel nosí Pradu, 2006). (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace