Lhář (S05E03) (epizoda)

 • USA

  The Liar

 • Slovensko

  Klamár

Thriller / Drama / Akční / Krimi

USA, 2017, 45 min

 • Cheeter
  ****

  Taková skoro klasika, první pokus o útěk se nepovede, tak je třeba začít panikařit, že oni vlastně neutečou. Trochu kopíruje schéma první série, akorát už ve třetím díle.(19.4.2017)

 • KajusaK
  *****

  Super, stále velké napětí, jsem spokojená.(12.6.2017)

 • Frajer42
  ****

  Spoilery! Konečně se to roztočilo na ty správné obrátky a seriál nám kromě šedin hlavního hrdiny naservíroval taky kopec dramatické akce a především vynikající závěr, ve kterém se posralo co se jen posrat mohlo a Michael, který konečně prozradil, že není Kaniel - ""WAU""(dvojitá uvozovka), se dostal do pořádných sraček. Začínám se velmi těšit na další díl. Jedinou výtku mám stále k dějové lince ošklivé emancipované píče Sáry, kterou nahání ještě více škaredá a ještě více emancipovaná píča detektivka. Z napínavého Jemenu se vždy v nejméně vhodný okamžik odskočí pro pár minut nudy a hnusu do USA. Dost mi to kurví zážitek(20.4.2017)

 • Arkanoid
  ****

  San'á má atmosféru, no stále svoj potenciál toto mesto nenaplnilo. Tempo šlape, ale máte pocit, že ste niečo podobné v seriáli už videli. Linc nesklamal, len ho uzavreli do dejovo slepej uličky, ktorá zbytočne zdržiava, C-Note je do počtu, jeho činnosť v tejto epizóde by mohol vykonať hocikto a ako charakter ostáva nevyužitý, T-Bag vládne, Michael vraví, že každý z jeho poskokov má svoj význam, no diváka zatiaľ žiaden nemohol dostatočne zaujať charakterom, aj keď Kórejec je fajn. Natiahnuť časti o 10 minút s cieľom prehĺbiť postavy by nebol zlý nápad, no už je neskoro. Pri 42 minútach mám pocit, že to dosť rýchlo končí. Stále čakám na epizódu tejto série, čo ma priklincuje o stoličku.(19.4.2017)

 • Tommassi3
  ***

  "Prosím, sundej mi ta pouta !! Ať ti můžu vyškrábat i to druhé oko.." ;)(15.11.2017)

 • - Michaelovi Scofieldovi (Wentworth Miller) na začiatku epizódy miznú a nanovo sa objavujú zranenia na tvári. (Johnny.ARN)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace