Lhář (S05E03) (epizoda)

The Liar

Klamár

Thriller / Drama / Akční / Krimi

USA, 2017, 45 min

Taková skoro klasika, první pokus o útěk se nepovede, tak je třeba začít panikařit, že oni vlastně neutečou. Trochu kopíruje schéma první série, akorát už ve třetím díle.(19.4.2017)

Super, stále velké napětí, jsem spokojená.(12.6.2017)

Spoilery! Konečně se to roztočilo na ty správné obrátky a seriál nám kromě šedin hlavního hrdiny naservíroval taky kopec dramatické akce a především vynikající závěr, ve kterém se posralo co se jen posrat mohlo a Michael, který konečně prozradil, že není Kaniel - ""WAU""(dvojitá uvozovka), se dostal do pořádných sraček. Začínám se velmi těšit na další díl. Jedinou výtku mám stále k dějové lince ošklivé emancipované píče Sáry, kterou nahání ještě více škaredá a ještě více emancipovaná píča detektivka. Z napínavého Jemenu se vždy v nejméně vhodný okamžik odskočí pro pár minut nudy a hnusu do USA. Dost mi to kurví zážitek(20.4.2017)

San'á má atmosféru, no stále svoj potenciál toto mesto nenaplnilo. Tempo šlape, ale máte pocit, že ste niečo podobné v seriáli už videli. Linc nesklamal, len ho uzavreli do dejovo slepej uličky, ktorá zbytočne zdržiava, C-Note je do počtu, jeho činnosť v tejto epizóde by mohol vykonať hocikto a ako charakter ostáva nevyužitý, T-Bag vládne, Michael vraví, že každý z jeho poskokov má svoj význam, no diváka zatiaľ žiaden nemohol dostatočne zaujať charakterom, aj keď Kórejec je fajn. Natiahnuť časti o 10 minút s cieľom prehĺbiť postavy by nebol zlý nápad, no už je neskoro. Pri 42 minútach mám pocit, že to dosť rýchlo končí. Stále čakám na epizódu tejto série, čo ma priklincuje o stoličku.(19.4.2017)

"Prosím, sundej mi ta pouta !! Ať ti můžu vyškrábat i to druhé oko.." ;)(15.11.2017)

• - Michaelovi Scofieldovi (Wentworth Miller) na začiatku epizódy miznú a nanovo sa objavujú zranenia na tvári. (Johnny.ARN)