Alex (Allen Covert) má sladký život. Opustí nudnou práci jako úředník, živí se testováním počítačových her a neschází mu skoro nic. Ovšem jen do té doby, kdy jeho spolubydlící utratí všechny peníze na nájem v "masážním salonu". Alex se tak ocitá bez střechy nad hlavou a nezbývá mu než se nastěhovat ke své osmdesátileté babičce a jejím stejně starým, hodně bláznivým spolubydlícím. Film produkoval Adam Sandler, hvězda filmů Klik – život na dálkové ovládání a 50x a stále poprvé. (oficiální text distributora)

zdepapepa

Viz předchozí komenty - už tu byly filmy o fotbalistech, hokejistech, tanečnících, ukízečkách nebo třeba o klukách snažících se "zasunout". Konečně se svého stříbrného plátna dočkaly i počítačové hry (leč je v popředí xBox od mrkvo$oftu). A dokonce je to i vtipné :-) Zkrátka asi někdo konečně zfilmoval mou vysněnou práci :D ()

Paxxx.cz

Těžko říct, který z filmů od party okolo Sandlera je nejlepší, ale lehko říct, který je nejhorší- Jednoznačně tento. Docela nuda, otravné postavy včele s idiotem v černém kabátě z matrixu... 25% ()

Asgy

Jako oddechovka se to dá, viděl jsem už i horší komedie, ale nic nadprůměrného zde nenajdete. Chtělo by to víc vtipných momentů, na můj vkus jich tam moc nebylo. ()

Vojcl

Velké překvapení ! Konečně nějaká opravdu koukatelná teen komedie, s minimálním množstvím fekálností a naopak plná neokoukaných ftípků a zajímavých postaviček... Jasně, že to není žádné umění a vcelku je to film na pár podívání,takže sou to spíš 3 hvězdičky, ale když to porovnám s podobně laděnými příšernostmi jako kdo hulí ten umí nebo klub sráčů, tak musím minimálně o stupeň zvednout hodnocení.... ()

gogos

Po uvodni masturbacce sem si rikal, ze zase cumim na nakou totalni zhovadelost, ale kupodivu se film vystribril a vyklubal se z toho totalni naser... Kombinace huleni, her, peknech samic a starejch rachejtli je vazne povedena :D ()

blackrain

Možná, že kdyby mi bylo tak o deset patnáct let méně, tak bych nedala na tenhle film dopustit a sjížděla bych ho od rána do večera. Bohužel už jsem dávno mimo tuto věkovou hranici, pro kterou je film určen. Očekávala jsem totiž něco jiného, než jsem dostala. Mohla z toho být pořádná parodie s nejrůznějšími narážkami na hráče videoher. Rob Schneider tady vypadá jako pasák. ()

kaylin

Taková nenápadná komedie, která více řekne někomu, kdo někdy něco hrál, ať už na počítači anebo na televizi. Je fajn, že romance je zde spíše v pozadí a nedere se do popředí, protože v tu chvíli to funguje docela dobře. Jsou zde vtipné scény, pěkně ujeté a nudné, taková celkem americká klasika, ale spíše se kloním k pozitivnímu hodnocení. ()

sssssycak

Rozhodně jsem to nečekal. Komedie o ničem. Ale proč by vlastně komedie měla mít nějkou extra myšlenku ? Vždyť to není její cíl. Tak tročku infantilní, ale přesto, nebo spíš proto (?) zábavné. K tomu vysněné povolání betatestera her a proto 4*. ()

Mickalle

Nevím, co si kdo v tom filmu našel a kdo si co z toho odnesl. I když je to komedie plná pro mě neznámých herců je prostě skvělá. Navíc je v ní krásně ukázáno že ač má někdo "všechno" (J.P.) a druhej nemá takřka nic (Alex), má vlastně Alex takřka dokonalej život a o to přeci jde... jointy, hry, párty, proč né, hlavně si žít po svým :) ()

kombajn

Nevím proč, ale dávám 4-5 *, protože i přes jistá přetažená nebo nedotažená místa to byl film, kde jsem se doma smál nahlas. Nejde o děj, jde o to, že ty vtipné kousky jsou tak nějak napasovány za sebe... ()

Vojťas

Tak tedy 3,5*. Hodně jsem se nasmál. Hraní PC her, hulení a kalení! (A kupování lvů a kung-fu opic! :-D:-D) Mé díky jsou také za oprostění komedie od fekálností, kterých je v novodobých komediích čím dál více - všeho s mírou! ... Jinak tedy určitě doporučuji pustit film s partou přátel - zábava zaručena! :-D ()

Pugo

Úplne trápna "komédia" s asi dvoma podarenými vtipmi. Masturbácia na bábike? Čo? To je už fakt moc. Ďakujem, neprosím. ()

Rodriguez

Nejlepší scéna: Když si zhulená (spíš sjetá po vypití čaje z trávy) babička potyká s motorkářema u nich doma na pařbě. Jinak film nepřináší absolutně nic nového. ()

wohna

Ach jo já nevím co by na tom mělo bejt tak vtipný. Dobře. 2x, 3x sem se možná zasmál ale od komedie se teda čeká víc.. Jedna hvězdička je za Lindu Cardellini a druhá za Allena Coverta kerej byl trošku vtipnej.. Natože to produkoval Sandler nic moc.. Sandlera mám rád, ale od tohohle měl dát ruce pryč.. ()

Juto

Prekvapivo dobrý film a tiež zábavný. Ak máte radi drsný humor, tak sa vám to môže páčiť. 6/10 ()