Alex (Allen Covert) má sladký život. Opustí nudnou práci jako úředník, živí se testováním počítačových her a neschází mu skoro nic. Ovšem jen do té doby, kdy jeho spolubydlící utratí všechny peníze na nájem v "masážním salonu". Alex se tak ocitá bez střechy nad hlavou a nezbývá mu než se nastěhovat ke své osmdesátileté babičce a jejím stejně starým, hodně bláznivým spolubydlícím. Film produkoval Adam Sandler, hvězda filmů Klik – život na dálkové ovládání a 50x a stále poprvé. (oficiální text distributora)

spikey1

Kdekdo může ohrnovat nos nad touhle tupoučkou komedií, stojí za ní tým kolem Sandlera, a je vidět, že si film hlavně užívá. Fekální humor je tu držen těsně na hraně aby nepřešel do nesnesitelna. Pokud jste příznivci omamných látek. Videoher a sexu s babičkami, pak je tento film velmi vhodný pro Vaše nedělní odpoledne. ()

Josefin

Alex, testr videoher se musí přestěhovat ke své bábi a oba akteři už nejsou zrovna nejmladší. Jeho spolupracovníci jsou praštění jako on sám. Tím ovšem celá zábavná jízdá začíná,komedie z kategorie hulíme jak umíme.Pobavila jsem se některé scénky a hlášky stály za to např. : "opice si nahoře skládá nunčaky". ()

Čtec

Asi jsem se musel minout povoláním - proč vlastně se neživím testováním videoher? ... Jinak před pár lety se tito hoši museli jevit jako pěkní prdlouši, ale dnes po Teorii velkého třesku už je to vlastně normálka... Vadil mi až nepříjemně exaltovaný záporák, naopak klobouk dolů před dvaasedmdesátiletou Shirley Jones. ()

Smileface

Scénář je opravdu silně necelistvý, prostě žádný děj jen do sebe nezapadající části. Celé je to navíc velmi nevtipné, zasmál jsem se asi tak 2x. Hlavní hrdina je i přes svou podobnost na Mela Gibsona naprosto tuctový, vynikají vedlejší postavy(zejména J.P.). Scény jsou nelogické a nereálné ve stylu: "Tester co jen hulí trávu sám naprogramuje za tři roky pofesionální hru". Také je tam hodně patosu. Prostě to, co se v první půlhodině slibně rozjíždělo skončilo jako guláš, který začínající režisér prostě neukočíroval. ()

Soweek

Já vim že ten film je hrozná kravina, ale je to kravina úžasná. Dnes se točí spoustu filmů pro různé fanoušky sportu-filmy o fobale,o baseballu, o americkym fotbale..,ale tohle je snad první film natočený pro populaci počítačových hráčů. Pokud máte rádi počítačové hry(třeba jste s nimi prožili mládí jako já), pokud máte rádi hulení a pokud máte rádi americký jednoduchý humor, nebo pokud jste zrovna zhulení či opilí, je tohle jasná volba jak prožít dalších 90 minut svého života:-) ()

Rousse

Po uplynutí akademické půlhodinky jsem zjistila, že mě to nebaví, vtipy na mě nefungují a celé se mi to maximálně nelíbí a určitě mám lepší špeky na nedělní večer. Třeba Král videoher bude slavit úspěch u někoho jiného, u mě nezabodoval. ()

OughJay

Pro někoho je tohle jenom další americká komedie, kde se hulí, souloží a nadává. Nikomu ten názor neberu, je to vesměs pravda, ale pro mě a pár dalších lidí se z toho na střední stal doslova kult. :) Když už má bejt ve filmu ňákej vyhulenec, tak ať je to ten největší ze všech - Dante... :D Kdo jinej se skamarádí s Doktorem šakalů, kterej mu na hlídání sežene lva, pak opici, kterou pan Lee naučí takewondo, ke komu jinýmu byste mohli zajít, když chcete black box, na kterej chytíte všechny televizní kanály, kdo má největší zásoby všech možnejch jointů, kdo zdobí vánoční stromeček v červenci... :D DANTE :D ()

uzzi

Allen Covert by mohl zaskakovat na plac za Gibsona - v některých chvilkách Mela připomíná až moc. Výroba her je zde zhulena - jeden tvůrce a betatesteři - ouhha, skutečnost s týmy programátoru, desingerů, grafiků, hudebníků atd. atd., jsou zde vecpány do jednoho "robota" (později i do hlavní postavy). O tom ale film není, je to přiblbá jízda a celkem zábavná. Takové filmy jsou jednou za čas hodně osvěžující a karate-opice na vás jestli ne. ()

darwin

"Grannies, gamers and stoners united!" "Woohooo!". Totální úlet s mega originálním nápadem a plnou škálou výborných postaviček a fórků. Vřele doporučuji pro house parties a jiné dýchánky :). Jen tam totiž spolu hulí babičky, testeři, harleyáci a vyhulenci (Peter Dante) dohromady. A jako bonus domorodec (Dr. Shakalu) a proklatě nebezpečný op. :) Happy Madison rulez! ()

Silwer

Takova ta stara komedialni skola kde clovek kouka,usmiva se a najednou titulky😊 Navic tema videoher je proste super😊 ()

cab

Boze muj, kdo mimo malou a nepocetnou skupinu paranu geeku se muze pri komedii jako je tato bavit? Odpoved v mem pripade je nikdo a necham na ostatnich jestli me budou nasledovat a nebo film bude zaclenen do z mnoha dalsich "guilty pleasures". Klise na entou. 40% ()

MareT.

Vtipná blbina se slabou zápletkou, která se točí kolem hraní videoher! Místama vtipné, místama blbé a sem tam i trapné...ale to jen vyjímečně! Jinak pohoda. ()

eagle-eye

Přišlo mi to neoriginální, celkově dost nevyvážené, absurdní scény se střídají s běžnými naprosto neúčelově, čili pro mě guláš s několika povedenými hláškami, či scénami, které s blížícím se koncem filmu ubývají a ubývají a ubývají............. ()

Hanys_

Parádní huličská oddychovka, která si na nic nehraje a je určena k jedinému účelu - zvednout během těch 90 minut náladu. 6.5/10 ()