Alex (Allen Covert) má sladký život. Opustí nudnou práci jako úředník, živí se testováním počítačových her a neschází mu skoro nic. Ovšem jen do té doby, kdy jeho spolubydlící utratí všechny peníze na nájem v "masážním salonu". Alex se tak ocitá bez střechy nad hlavou a nezbývá mu než se nastěhovat ke své osmdesátileté babičce a jejím stejně starým, hodně bláznivým spolubydlícím. Film produkoval Adam Sandler, hvězda filmů Klik – život na dálkové ovládání a 50x a stále poprvé. (oficiální text distributora)

Rssa

Naproste totální překvapení, tato komedie si na nic nehraje a vtipy fungují naprosto přesně. Dealer Dante, jeho africký doktor, lev, opička, geniální JP, babičky, hlavní hrdinové...prostě všechno šlape jak má, jednou za uherský rok se ohromně vydařil i český dabing...80 % ()

Tydlidáš

S Bongem se nehází, nikdy!!!!!!! Tenhle film patří k těm dlouhejm zhulenejm večerum na intru. Nic extra to neni, ale má to svoje kouzlo a hlavně místo u každýho komu to aspoň trochu (v bongu) pálí... =) ()

dopita

No humor kterýmu se dá zasmát ve filmu určitě je, ale trapností a debilit je tam taky dost. Film vznikl v produkci Adama Sandlera, takže je asi každýmu jasný, o jakej druh filmu se jedná. Ale budiž, celkem neškodná oddechovka. V epizodních rolích se objeví Rob Schneider a David Spade (Sandlerovi kamarádi), což jsou mí dost neoblíbení herci, ale kupodivu patřej k tomu nejzábavnějšímu z celýho filmu (hlavně Spade). Na tři hvězdičky se film vydrápal jen tak tak. ()

Corpsegrinder

Pohodová komedie která ani jednou nesjede do trapnosti a navíc si dobře umí utahovat z videoherního světa i hráčů. Častokrát jsem v postavách ve filmu viděl lidi z herní komunity :)) ()

Ondis

Další vyhulená komedie. Ne, že bych se nezasmál, ale toto bylo ještě méně povedené než Harold a Kumar :-( 30% ()

CjKukis

Kdo nerozumí nepochopí. Absolutně nejzáživnější film co sem viděl. Hlášky, postavy, tráva , humor a to všechno skloubený do jednoho geniálního díla. Kdo by nechtěl dělat testera?První film kterej mě rozbrečel smíchy.. " jooo Loro pinďour se mi stratil v džungli musíš ho najít" :D paráda A navíc jeden z mála českých dabingů,který předčil originál. ()

Klay

Pro úzkou skupinu lidí kulťák (i když představy tvůrců o vývoji a betatestingu PC her jsou hodně naivní), pro ostatní vulgární a debilní film. Vzhledem k mýmu hodnocení je jasný do který se řadím. ()

kritiklon

Taková ta odpočinková přiblblá komedie v dobrém slova smyslu. Žádné velké filmové umění ani žádný propadák. Celkem jsem se u toho dobře bavil a nasmál se. Toť vše. 3* a s 63% se ztotožňuji. ()

Paul_cz

Objevil jsem díky tomujle filmu Aphex Twina.'Nuff said.Ale ještě teda - zabavilo mě to až do konce, takže si to ty 3* zaslouží. ()

arcticsky

Velké překvapení - úžasně zábavné a ulítlé! Vždy, když jsem čekal sklouznutí do trapnosti, byla hozena zpátečka...Velmi dobře zmáknutá komedie. ()

Venous666

Těžce ujetá komedie o herním průmyslu a jejich zaměstnanců. Kdo neviděl neviděl neuvěří. Takovýhle styl komedií mám opravdu rád. Asi nejlepší hláška z celého filmu: Hele, je oblečení v Matrixu drahé ?? :-D ()

merigieren

Občas slušná komedie a sem tam také obstojná nuda. Ten šílený robot z matrixu se jim nepovedl. Také bych moc nevěřil, že by někdo zvládl udělat 3D hru sám (nemyslím tím dooma). ()