Pekelně zábavná variace na osvědčenou zápletku „monstrum ohrožuje nesourodou skupinu lidí daleko od civilizace“. Krvavá hostina si pohrává s konvencemi tohoto žánru a s tím, co od něj zkušený divák očekává. Ale jen proto, aby ho pak zavedla jinam. Stejně tu už všechno bylo, takže jde jen o to, jak to k sobě poskládat, a hlavně se u toho dobře pobavit. Potoky krve, těsná trička hrdinek, plky místních ochmelků, zrovna nefungující telefon, záhadný cizinec a monstrum neznámého původu. Všechno je tak, jak má být, a přece jinak. Odkud se vzali? Kam jdou? Podobné nesmysly se v tomto filmu určitě nedozvíte. Ovšem plátno se rychle zbarví doruda, jak se příšery prokusují svým krmivem. Dočká se vůbec někdo rána? (Festival otrlého diváka)

ottis

Představovačka postav byla dobrá a patřičně mne nalákala,ale tím sem vyčerpal skoro všechny pozitiva tohohle dílka.Jasona buhužel sejmou hned ze startu a zbylé postavy sou,jeden větší idiot než druhý a než znovu vidět Henryho Rollinse v růžových teplákách,to si raději oči vydlabu lžící.Jediný kdo občas pobavil,byl poblitý pán.Od nudy nezachránil ani dostatečny příděl nechutnosti a utrženych nebo rozmašírovaných částí těla. ()

bobstock

Správný gore-béčko. Pokud se chcete bez přemýšlení odreagovat a zapomenout třeba na zesranou sázku na tipáči a nevadí vám lidské či mimozemské urvané údy a spousty krve, slizu a semena a bůhvíčehoještě... pak je tento film určen právě vám. :) 75% ()

Untentrauer

Zdlouhavý a celkem nudný začátek představování postav byť i to je někdy delší, než samotná životnost osoby, kterou vám představují. Nápad pozabíjet všechny do kterých by jste to neřekli ze kterého je až moc cítit snaha o originalitu a jedinečnost. Krvavé brutální scény točené klepající se kamerou, které jsou tak rychlé, že ani nestihnete co se vlastně stalo. Mě to přišlo, jako laciná kopie From Dusk Till Dawn. ()

maty39

Pro fanoušky gore masakrů povinost. Pro ostatní trošku šok. V okamžiku, kdy malý monstrum začne klátit ležící ženskou kamsi a diváci vidí celý akt bez střihu, si uvědomíte, že tohle jste ještě neviděli. Popravdě, doufam, že už ani neuvidím. Opravdu nejsem fanda hororů (žádného druhu a odnože), ale tohle mě dost bavilo. ()

Jožin

Taký pohodový hororik, pri ktorom radím nikomu nič nejesť. Film je nadupaný veľmi brutálnymi scénami a nečakanými zvratmi. Veľmi sa mi páčilo ako na začiatku filmu predstavovali jednotlivých hercov ( povolanie, a čo ich v živote čaká ) to bolo haluzné. ()

wampire23

Veľmi dobré béčko o neurčitých beštiách. Spojenie nechutností a humoru v tomto snímku funguje perfektne. Film na večer, ktorým nič nepokazíte. Počkajte si ale do konca titulkov. Čaká na vás ešte malý bonbónik:D ()

kukentipla

O čem to je? Partička pošahanců klasického hororového složení (drsňák, ještě větší drsňák, hrdinná matka, tupá sexy blondýna, tupej tlustej blb a další) se brání partičče čtyř monster v zabarikádované čerpací stanici.........Co já NATO? Ano koukal jsem na tento film kvůli dokonale nádherné Jenny Wade (v roli tupé blondýnu je neskutečně vtipná a sexy), ale byl jsem mile překvapen mixem černého humoru (soulož monster), gore efektů (facelift dotažen k dokonalosti) a kadencí vtipných hlášek. Autoři k filmu přistoupili jako ke klasickému béčku a nebojí si dělat srandu sami ze sebe. Výsledkem je mile vyhlížející béčkový horor. Čtvrtá hvězda je za Jenny Wade (nechci se opakovat, ale ona je vážně strašně HOT). ()

Salmayo

Na horor je to k smíchu, na komedii k pláči, hroznej střih kdy pořádně vlastně není ta "hrůza" ani vidět . ()

Illy

Opravdová pochoutka pro milovníky hororových komedií. Rolins v růžových pumpkách mě rozsekal:-)) ()

RomeroIsGod

Perfektní béčko. Gore, střívka, prcající emzáci, Henry Rolins, nechutnosti a vtip! Jasný čtyři hvězdy za výsměch všem klišé. ()

Silviaxx

Bože, toto bola taká blbosť, až to bolo dobré! Od prvého momentu to malo komediálny nádych, a teda bolo jasné, že nepôjde o seriózny kúsok. Zaujímavé prepojenie niečoho divného mimopozemského s potokmi krvi a extrémnou dávkou humoru. Celú hodinku a pól si to pekne drží svoje tempo s akčným vyvrcholením a tá predposledná scéna s autom bola proste super. Jednohubka na úsmevný večer. ()

Mat21 odpad!

Film by se dal nazvat dokonalou parodií na kultovní sérii Vetřelec. V osamělé nálevně kdesi v pustinách Ameriky ztrácí svůj čas různá směsice místních povalečů. Jejich každodenní stereotyp se však rozhodne narušit z neznámých důvodů skupina zubatých, hladových a proklatě rychlých monster. Ač se povaleči v nálevně zabední a vytáhnou ze svých skrýší často používané brokovnice, jsou masakrováni jeden po druhém. ● Co k filmu Krvavá hostina říci více? Je to příšerná slátanina. Monstra se před kamerou objevují spíše sporadicky, buď v rychlosti nezaznamenatelné lidským okem nebo v klidové poloze, aby divák nerozpoznal laciné špatně rozpohybované figurýny. Snaha zvýšit rank filmu alespoň několika vnadnými herečkami v přiléhavém tričku je velmi laciným trikem. Snažit se vytvořit krvavý masakr nejvyššího kalibru a atmosféru, jaká by obdobné scény měla provázet, doplňovat rádoby vtipnými komentáři, je filmařský neodpustitelný úlet. Zabrnkat na nervy všem helmintofóbistů vyspělého světa sice mohl být dobrý nápad, to by se ovšem na Beer Guye nesměli dostat mouční červi způsobem, kdy se na něj vyblije jedno z mimozemských monster. Pro půvabnou Kristu Allen je angažování se v Krvavé hostině mrháním talentu. ║21.8.2009║ ()

Gastovski

Rychle ubíhající připitomělá hororová zábava. Moc mě to nenadchlo a to mě ještě čekají dvojka a trojka. Snad to bude lepší. ()

Mania

A mě by zrovna zajímalo odkud se vzali a kam jdou. Mám ráda u filmů logičnost a u tohohle jsem jí poněkud postrádala. Když to vezmu po žánrech, ne horor, ne komedie, ne thriller, snad lehce akční. Hvězdička za to trochu 'jiné' pojetí a pochopitelně za červy. ()

Venous666

Ať dělám co dělám, Krvavou hostinu nemohu dostat z hlavy. Tohle přebyté rádoby akční béčko mě lapilo. Naprosto šílenej nápad něco takového natočit, ale já to žeru. Co více si přát Henry Rollins a jeho růžové tepláčky, HERO, který padne jako první, monstra co májí čas se venku pářit a banda idiotů, kteří chtějí přežít. Ale vůbec se jim nedaří ... Jako proč ne?? 4 stars :-) ()

Wardan

Několik fantastických nápadů, docela drsná brutalita a několik velmi zábavných míst, kde se buď klišé popírá, nebo na něj okatě upozorňuje, ale to celé je pohřbené nedobrou režií a opravdu obludným střihem, který často znemožňuje jakoukoli orientaci v prostoru a to nemluvím jen o akčních scénách. Nechce se mi jít pod tři, ale za dobré bych to fakt neprohlásil. ()

Festival otrlého diváka III.

Festival otrlého diváka III.

09.03.2007