Lewis je geniální kluk z dětského domova se zálibou v šikovných technických vymoženostech. Během jedné schůzky s potencionálními adoptivními rodiči jim chce předvést jeden ze svých přístrojů. Ten se ale rozbije a rodiče si Lewise nakonec nevezmou. Proto se rozhodne sestrojit přístroj pro vybavování vzpomínek, aby ze své paměti dostal podobu své maminky a mohl konečně zjistit, jak vypadala, což by mu pomohlo ji najít. Jeho nezdolné hledání jej jednoho dne zavede na místo, které by si nedokázal představit ani v nejdivočejších snech - do budoucnosti, kde už termín "nemožné" dávno zmizel ze slovníku. Když se Lewis setká s podivným cizincem jménem Wilbur Robinson, čeká jej nejen fantastická cesta časoprostorem, ale také setkání s rodinou Robinsonových. (TV Nova)

AlfaNumerO

Film poskytující především hodně nudy, seč se snaží člověka překvapit... svými vynálezy, překvapí spíše... nějak jsem ztratil nit, stejně jako tento animák. 23% ()

MoiJe

Pomerne vtipne a "cool". Otravili ma akurat vsetky tie reklamy na Disneyho pred a po filme, dokonca to pustaju s kratkym nudnym filmikom s mickeym na zaciatku.... ()

zablaga

Pre mňa absolútne prekvapujúce hodnotenie. Film je vskutku milý, veľmi zábavný a zaujímavo jedinečný. Vždy si ho rada pozriem a nemám problém dať mu 5 * :-) ()

Crazer

Nebylo to zase tak špatné, jak jsem očekával. Musím ale říct, že obraz občas vítězil nad chápáním. Ti nejmenší budou z tohoto animáku úplně vedle :)) a ti ostatní ... nebudu si domýšlet. ()

sidzej

Hodnotiť tento animák nie je ľahká vec. Film má celkom sľubný úvod a záver, problém je v 60tich minútach medzitým. Tvorcovia sa tak veľmi snažili byť cool a originálni, až z toho vzišla nezmyslená chaotická miš-maš zlátanina, ktorá dokáže pobaviť nanajvýš 7 ročné deti. Je to škoda pretože potenciál tu bol. Pochváliť však musím najmä hudobnú zložku ()

Rosana odpad!

Nééé! Už dost! Už dost roztomilých 3D animovaných tvářiček hrajících celý film na citlivou strunu divákovu. Vždyť ten film je o ničem! Nemá žádný děj! Není vůbec zábavný a je úplně stejný jako jiné animované filmy. Oni to dělají schválně! Chtějí nám vymýt mozek! Hajzl Disney. ()

ArsenalEagle

No.. co to s tim Disneyem je? Copak ztratil klíč k srdcím milionům dětí..? Né.. tohle byl jeden velký omyl! Jediné co mě u toho drželo byl můj mladší brácha a bez dědy a robota(toho žluto-zlatýho) bych televizi nakopal.. Myslím, že jeden špatný animák je na světě.. 45% ()

sta

někde mezi 60 a 70 % - příběh a vůbec první půlka více méně špatná, trapná a v nejhorším smyslu slova infantilní.. ale: když Lewis zazvoní na zvonek Robinsonů, spouští se asi 10minutová šílená, dechberoucí, psychedelická jízda, kterou děti vskutku nemůžou vůbec kapírovat (to ostatně platí pro většinu druhé poloviny filmu).. škoda té banality příběhu.. ()

Alementina

Když v sobotu dopoledne jen tak zapnete TV, aby jste zjistili, co v ni davaji... a najednou Vas neco zaujme, je to kreslené a vy si říkáte, že to jste neviděli a vypadá to zajímavě a nekonec to chcete i dokoukat, i když je venku náadherně, tak to zas tak špatné není, jak to zdejší hodnocení podává. ()

kaylin

Je to hezké, ale to se tak nějak od filmu ze studia Disney očekává. Docela bych ale viděl problém v tom, že přes využití vědecko-fantastické zápletky je příběh celkem obyčejný a vlastně i nenápaditý. A nemám na mysli jen děj, ale celkově i vizuální stránku. Ano, za posledních 7 let se animace výrazně zdokonalila, ale tady jsou některé detaily odfláklé, až to pěkné není - například létající těsto na pizzu. Závěr je pak klasicky dojemný, což ještě podpoří citát. Tady ale nedostáváte něco, co by bylo tak krásně uvolněné jako "Na vlásku" nebo "Ledové království". ()

Damiel

41 % - Stokrát omílaná důležitost rodiny z toho kape jako ze špatně seřízeného kohoutku. Toho rodinného sentimentu je tady tolik, že jsem na to byl po chvíli už hodně alergický. Američany to možná rozněžní, protože ti mají ty rodinné hodnoty ve filmech velmi rádi, ale mně to jako náplň celovečerního animáku připadá dost málo. Fóry vesměs žádné, nebo respektive ne takové, kterým by se dalo smát. A naprosto přihloulé nelogičnosti spojené s cestováním v čase. Korunuje to ta finální se zaťukáním na dveře sirotčince (který mimochodem vypadá jako honosný dům zámožné rodiny). ()

dawe04

Většinou nudná, průměrně zpracovaná (ne)pohádka, které od statusu těžkosledovatelný blábol nepomůže ani pár zajímavých nápadů. ()

Aleee89

V dnešní záplavě animovaných filmů vás už asi žádný nemůže ohromit grafikou, protože to je prostě standard. Robinsonovi sice mají příběh, ale chybí tu třeba nějaké pořádné gagy, vtipné scény, roztomilost hlavních postav (to většinou zaručují zvířata). Film mě moc nezaujal, jsou prostě lepší. Prostě mě to nedokázalo vtáhnout do děje. Sice jsem se zase nijak moc nenudila, ale i přesto... No možná to bude taky tím, že mě animáky pomalu přestávají bavit. ()