Lidé stvořili svého zabijáka. Když se na neobydleném ostrově v Pacifiku zhroutí přísně tajný program na vývoj vojenských robotů, je vyslán tým vojenského námořnictva, aby je našel a „zastavil". Není to však tak jednoduché! Jakékoliv narušení svého teritoria berou jako útok a brání se. Jsou naprogramováni, aby měli své území pod kontrolou, a to i za cenu smrti... (Intersonic)

Henk

Těšil jsem se, že si po dlouhé době pustím nějakou, slušnou sci-fírnu. Navíc mne na obalu nažhavila jména Michaela Dorna a Alexandry Paul,což zaručuje určitou kvalitu. Jenže ouha! Opravdu slabý odvar sci-fi bez atmosféry a napětí, nepřesvědčivé herecké výkony a hodně laciné efekty. Jednu hvězdičku dávám za Hudson Leick(ta nebyla až tak tuhá) a druhou za to jak dvě herecké hvězdy z obalu, dostaly ty největší štěky. ()

Fabled

Bavil jsem se opravdu královsky...pravda, prvních pár minut jsem se díval s otevřenou pusou a zvedlým obočím - stroj-jako když ho vystřihne z Války Světů-běží za autem (nejhorší animace jakou jsem kdy viděl) a voják na něj bez přebití vystřelí z pistole asi 70x, pak stroj vypálí paprsek na auto, auto zrezne, ti co se zachrání se pak nechají od stroje v podstatě dobrovolně zabít. V tu chvíli jsem věděl, že tohle bude zážitek...a měl jsem pravdu. Scénář je opravdu dementní plný naprostých nelogických nesmyslů, které vás donutí k úsměvu. Hlášky hlavních hrdinů typu: "Jediná naše šance je dostat se odsud živí..." nebo "Půjdeme tam a uvidíme jestli se nám postaví..." mě rozesmívaly ještě víc. Jednoznačně nejkrutější jsou ale efekty. Například stroj má jít do kopce, což autoři vytvořili tak, že nahnuli kameru...ale že v pozadí rostou stromy nakřivo, to už jim bylo jedno. Když vojáci stojí na okraji jungle, můžete si všimnout, že menší palmy nerostou ze země, ale jsou zasazeny v květináčích. Voják s doktorkou mají jít junglí a najednou jdou po dlážděné cestě v nějaké botanické zahradě-OK to by se dalo překousnout, ale když projdou oblakem modrýho kouře, jak si někdo ze štábu zapálil cigáro, tak to už jsem ležel pod stolem smíchy. Musím říct, že tohle je nejlepší parodie na scifi, jakou jsem kdy viděl. Nesnažte se ale brát tento film vážně, mohlo by to poškodit vaše duševní zdraví.... ()

EmkooTT odpad!

Neskutocne triky strojov to aj animacia 5 rocneho dietata vyzera lepsie .. zaciatok filmu vas bez okolkov vrhne do "akcie" ked sa to tak da nazvat herecke vykony strhujuce a hned sa clovek zzije s dejom a postavami .. hudba tiez oslniva ()

M+M odpad!

No nazdar! Jim Wynorski zase točil film.Nesklamal. Šílený děj, šílení herci no prostě šílený film. Věděl jsem do čeho jdu,když jsem se na něj podíval,ale nelituju. ()

Romla odpad!

Naprosto geniální komedie, smál jsem se od začátku až do konce, jeden vtip za druhým, z tohoto hlediska je to úplná bomba. Pokud si tenhle skvost chcete opravdu užít, tak dál nečtěte, vychrlím pár spoilerů. Například: Roboti superzabijáci, kteří na každý výstřel potřebují tak 1-2 hodiny nabíjení nebo možná míření a ani pak netrefí stojícího člověka ze vzdálenosti dvou metrů. Navíc mají pořád na práci něco jiného než zabíjení lidí a přestože jsou vybaveni supermoderními detečkními zařízeními, stačí když si čupnete pod jediný strom v okruhu sta metrů a už vás neuvidí. Dále likvidační komando složené z asi pěti mužů v černém, Kateřiny Brožové alias jaderné vědkyně a několika bankovních lupičů. Toto komando je před misí poučeno o tom, že konvenční zbraně nemají na roboty vůbec žádný účinek. Vezme si jich proto s sebou co nejvíce a neustále je proti robotům používá, pokud možno z bezprostřední blízkosti, protože smrtelně nebezpeční roboti velcí jako tank, s chapadly jako krakatice a s laserovými děly, s oblibou většinu času tráví tím, že se neškodně pohupují nebo snad tančí v dešti kulek, které jim stejně nemohou ublížit, tak proč si to řádně neužít. Jediná proti robotům účinná zbraň, kterou je tým likvidátorů překvapivě také vybaven se ukáže být pro roboty stejně (ne)příjemná jako ostatní zbraně a proto ji tým po zabití jejího nositele už ani nehledá, ale raději tráví čas pohřbíváním mrtvých, protože do dopadu jaderné bomby, která má zničit celý ostrov, včetně dvojice smrtelně nebezpečných avšak ke střelbě a zabíjení poněkud lhostejných robotů, má dojít až za několik hodin... Takto bych mohl pokračovat. Je to opravdu těžké rozhodování, zda dát 5 hvězdiček nebo odpad, kdyby žánr filmu byl komedie, tak je to pětihvězdičková záležitost, ale bohužel žánr je akční sci-fi - jaká škoda! ()

Napajka odpad!

Scény, kdy herci uhýbají před výpady strojů kotrmelci do prázdna, jsou k nezaplacení. Obzvlášť ty, kde není útok stroje s kotrmelcem synchronizován. Lidská blbost mě nikdy asi neomrzí. ()

Anakikin

Dlouho jsem neviděl takovou snůšku nelogičností, mizerných dialogů a trapných náhod, jakou nám naservírovali autoři tohoto veledíla. Už několik prvních minut mě dokonale uzemnilo a zvláště pak geniálně prozíravá hláška - Naše jediná šance je dostat se odsud živí! Myslím, že tohle by bylo asi první co by mě napadlo, kdybych tento film viděl v kině... Triky hodně bídné, herci sice zčásti známí, nicméně nedostačující a napětí nulové. Zbytek již byl zmíněn. Nicméně to celé dohromady působilo proti mé vůli až téměř vtipně. Jakoby parodie typu Scary movie, ovšem obávám se, že to původně autoři tak rozhodně nezamýšleli... ()

Pattrick odpad!

Viděl jsem úvodní část a chvilku v letadle a to mi stačilo. Panebože, je todle možné :D pomocí movie makeru to natočí snad každej. Co tam dělal George Takei :D ()

Blood311 odpad!

to si snad dělají srandu ... vždyť je to celý přes počítač. V tomto případě se nebojím říct, že kdybych měl dostatek prostředků tak bych to natočil líp i já. ()

sunwukung6 odpad!

Hehehe.Tohle je fakt neštěstí.Pokud bych měl tento brak okomentovat tak bych musel použít jen samá sprostá slova.Zahodit a spálit. ()

LadaVan

23:28 No to je tedy síla. Právě na toto "dílo" koukám :-) nevím, jestli se smát nebo brečet. Byl jsme odhodlán dát odpadní hodnocení, ale vzhledem k tomu že jsem během reklamy neusnul a asi se dokoukám, tak dávám jednu hvězdu. Neusnu jen proto, že se chci dozvědět jak se roboti vejdou do vrtulníku co právě opravují :-) 00:03 Film skončil. Už vím jak to bylo s tím vrtulníkem, ale co nevím, kdo vynalezl zbraně s bezedným zásobníkem. Za celý film nikdo nenabíjel. Film fakt patří do odpadu. Ty dialogy, hudba, děj, herecké výkony, to vše je na antiOskara. ()

Shadowrat

To je blbost! Scénář nemá cenu komentovat, stejně jako herecké výkony. Rádoby vtipné hrášky vtipné nejsou, zato některé akce, u těch jsem se musel pobaveně smát. ()

bivoj1970 odpad!

Teď na to koukám na Nova cinema a úžasem ani nedýchám , to je snad ještě horší než Zabiják bez tváře a ten patří mezi mých 10 nejhorších. No asi to nedokoukám. ()