Lidé stvořili svého zabijáka. Když se na neobydleném ostrově v Pacifiku zhroutí přísně tajný program na vývoj vojenských robotů, je vyslán tým vojenského námořnictva, aby je našel a „zastavil". Není to však tak jednoduché! Jakékoliv narušení svého teritoria berou jako útok a brání se. Jsou naprogramováni, aby měli své území pod kontrolou, a to i za cenu smrti... (Intersonic)

Šimpy odpad!

Chicht, chicht, kuck, kuck.:-) Kdyby to bylo aspoň zábavný béčko, ale takhle. To snad nemysleli tvůrci vážně. ()

DarkDemon odpad!

Tento paskvil je dokonalou definicí pojmu „odpad“. Jediné co na tom snad může zaujmout je obsazení „hvězdami“ Céčkové produkce. Nejvíc mi nesedí rok 2006 tipnul bych si spíš na 1986 :) úplně jsem pocítil závan „předrevolučního“ videa. ()

Scratt odpad!

Podle zdejšího hodnocení jsem očekával to nejhorší. Překvapení se bohužel nekonalo. Sem tam se vyskytla vcelku vtipná hláška nebo vtipná situace (obávám se, že to úmyslem nebylo). Vzhledem ke všem chybám (děj, efekty...) však nemůžu jinak než přidat další odpad. 10% ()

A.L.E.S.

No teda, docela slabé hodnocení. Opět se tady někdo koukal na něco omylem. Za co?? Vždyť to byla výborná parodie z konce abecedy. Podle některých jsem asi blázen, ale narozdíl od ostatních jsem bral snímek s nadhledem. Jasně, pár nesmyslů tam bylo. To ale vůbec nemění nic na tom, že si to čtyři hvězdičky zaslouží. Ironicky!! Ne..., fakt se mi to líbilo. :-) ()

Akumulátor odpad!

Obzvlášť mne zaujal propracovaný scénář. "Je z kovu, ne?" "Z vysoce odolné kobaltové slitiny. Ano je z kovu"; "Zabili jsme ho?" "Je mrtvej!" (stroj). Nebo když pět lidí stojí na louce kde není nic jiného než několikatunová helikoptéra a jeden z nich po 5 minutách vykřikne: "Támhle je helikoptéra!". Tu by snad nepřehlédl ani slepej... Nejdražší a nejnebezpečnější bojové stroje jsou v letadle ledabyle přivázáni čtyřmi provázky a přitom se jen při malém otřesu sami zapnou (asi chyba při výrobě). "Oni se aktivovali!" "Zůstaň tady, neutralizuju je!". Tahle věta obvykle končí smrtí... A jako třešnička na dortu působí, když nejmodernější bojový stroj v dějinách na sebe nechá vystřílet z deseti metrů dva zásobníky a pak jen pomalu odejde. ()

jefff

Zas tak špatný to není. Kdo má Jimovi filmy rád, tak jako já, tak ho Povstání strojů nezklame. Pěkný scény,téměř pořád akce, dementní dialogy, příšerné herecké výkony, scénář jisto jistě neexistuje a místo režiséra občas suploval pařez. A já se krááálovsky bavil... ()

bruceman7 odpad!

Jelikož jsem samozvaný televizní veterán, chtěl jsem zkusit tenhle film jako test své výdrže. Po třiceti minutách jsem vypnul bednu a šel se na toaletu vyzvracet. Chápu, že autor tohohle déčka asi neplánoval převzít oskara, ale jak vůbec mohl přemejšlet o návratnosti téhle investice? Nápad by byl alespoň za těch 10%, ale efekty na úrovni programátorských schopností Gustíka Šarapatky ho srážejí do záporných čísel. Když připočítám další neuvěřitelnosti, dalo by to obor čísel iracionálních. ()

Pablinho odpad!

Chvíli jsem přemýšlel, že bych tomu dal jen tak z recese hvězdičku, když jsem se u toho párkrát hezky zasmál. Ale mam strach, že nebylo úmyslný... Efekty hrůza, napětí žádný, stupidní rozhovory - přitom podle obsazení to vypadalo jakžtakž slibně. ()

Matros odpad!

Hahahaha než bych vyjmenoval všechny kraviny, které se tu objevili, tak by mohli stihnout natočit dvojku. A tak si jen trochu rýpnu - všechny zbraně mají vlastně nekonečno nábojů a výměna zásobníků je jen z čistě estetického důvodu. ()

KM Phoenix odpad!

No tohle je dost otřesná záležitost. Mizerné triky (např. jakési bílé nepřirozené světlo u ústí hlavní simulující výstřely, odrazy střel na objektech jsou tak ve třetině případů, podivně splácané scény z několika jiných a samozřejmě nemohu opomenout hlavní zabijácké roboty, kteří sice umí ledasco, ale vypadaj jak něco co tvůrci našli ve filmovém skladu z 50.let - přeleštili to a převedli do počítačové podoby - s tím že konečný výsledek vypadá podobně umělě, akorát nejsou vidět vodící lanka). Scénář, dialogy a herecké výkony jsou na hranici neskutečna a to doslova. Všichni herci už mají zkušenosti z různých projektů a proto chápu, že George Takei se nechal zabít tři minuty po tom co se objevil na scéně, že Michael Dorn a Bill Mumy se v souhrnu objeví asi tak na pět minut (pravděpodobně svoji práci "sfoukli" za hodinu čistýho času) a Robert Picardo se k projektu přidal snad jen z toho důvodo aby si mohl k hlavě připnout blikající světýlka. Jedna z věcí, která mne zarazila, byla ta, že až asi den po shlédnutí, mi došlo, že jednu z rolí hraje vlastně Sully z Doktorky Quinnové (Joe Lando) o kterém jsem si myslel, že je buď po smrti nebo aspoň v hereckém důchodu. Shrnutím je to příšerný film, který všechnu béčkovou zábavu vystřílí (doslova) v prvních pěti minutách a po celý zbytek se jen tak pomalu táhne k předvídatelnému konci. ()

laserr odpad!

Můj první Wynorski a musím říct, že jsem si toho chlapíka hned zamiloval :) Natočit odpad není problém, ale natočit odpad, TAK špatný, že se co 5 minut smějete, až vás na konci úplně bolí bránice, to se hned tak nevidí. Kdo neviděl, nepochopí. ()

waits

Chacha. Ale jo, jednu hvězdu dám, byla to docela legrace. Nejvíc jsem si užil tu soustředěnou střelbu z nekonečných zásobníků tváří v tvář robotům, které vypadají jako novodobá pocta Edu Woodovi, ale podobný je celý film. Hercům samozřejmě nevěříme, že bojují s počítačovou animací za doprovodu legračních synezaátorů, ale aspon můžeme sledovat, jak se snaží zahrát tu kterou scénu na přání režiséra (marně). A ta nervozita, jestli odstartují! Režisér bude asi pěkný kvítko, budu si od něho muset něco sehnat, filmografii má obsáhlou. ()

arcticsky

Tohle je opravdu utahaný "akční scifi horor thriller"...ty uvozovky jsou tam fakt namístě - je to užvatlaná nuda se směšnými efekty jako z roku 1940 a se žánrovými zařazeními pod názvem to nemá nic společného. ()

Hopi odpad!

Naprostá hrůza. Je to tak stupidní, až to překročilo hladinu hloupé vtipnosti a je to spíš k pláči. ()