Neprůbojná Olivia je bývalá učitelka, která pracuje jako uklízečka, Franny je bohatá žena v domácnosti, Christine úspěšná televizní scenáristka a Jane módní návrhářka. Ačkoli každá jiná, jsou už od střední školy nejlepšími kamarádkami a s výjimkou Franny se každá z nich právě potýká s osobní krizí. Olivia je věčně bez peněz, nemůže zapomenout na bývalého ženatého milence, a navíc uvízne ve vztahu se sobeckým Mikem. Manželství Christine se po měsících nekonečných hádek rozpadá a Jane prožívá hlubokou krizi středního věku, která se projevuje nejen věčnou podrážděností. Existuje něco, co by jim mohlo pomoci jejich potíže vyřešit? (Nova Cinema)

bagetka007 odpad!

Tento film jsem dokoukala s velkým sebezapřením. Netuším, zda tento film předstíral, že si na něco hraje či prostě byl tak hloupý a hlavně špatný. ()

MickeyStuma

Příchod do období středního věku u některých lidí přivádí k rekapitulaci svého života, což znamená k posouzení svých úspěchů i neúspěchů, hlavně v porovnání se svými kamarády a přáteli, kteří mnohdy žijí nejen po sociální stránce úplně jinak. ´Přátelé s penězi´, jak se v originále snímek jmenuje, vypráví osudové trable čtyř přátel, samozřejmě každý s vlastním charakterem, stylem života a s vlastní životní krizí. Ve zkratce to na daných příkladech ukazuje, že i když někdo má peněz dostatek a nebo dokonce tolik, že, jak se říká, neví co s nimi, ještě to neznamená, že hýří štěstím a spokojeností. Ano, tady se jasně a příkladně poukazuje na fakt, že peníze skutečně neznamenají všechno. Le co když na druhou stranu jich má někdo naopak málo? Hodně mírný komediální nadhled s realitou skutečného života vyvolává nad každou postavou otázky. Navozuje diváka k zamyšlení o daných skutcích v rámci řešení životních problémů. Co kdo dělá špatně, jak se měl kdo v jaké situaci zachovat, či proč kdo dělá zrovna toto a ne něco jiného, daleko smysluplnějšího. Snímku by více slušelo artové podání, ale takto to také není rovna k zahození. Osudy tzv. metropolitních žen, ve kterých se nějaká divačka může dokonce i poznat. Ovšem pokud je v rámci svého posouzení sebekritická. ()

vla_kor

Docela příjemnej filmík ze života. Kámošky co se občas pomlouvaj, každá má svý mouchy, ale nakonec se podržej. Oddychovka. ()

Anayka

Film o prázdných lidech žijících své prázdné životy. A většina z těch lidí zbožňuje prachy (jen někteří to nepřiznají nahlas). I ten fim se mi zdá prázdný, ale třeba je to záměr. ()

mliko

Pane Boze dyt tenhle film je uplna kravina , komedie v zadnym pripade, drama no to tak dyt se tam nic nedeje tak jak to muze byt drama . Snad mirne romanticky ten film je . Jo a ta 1* je za to ze aspon 5 minut jsem vydrzel se nepodivat kolik chybi do konce... ps: Aspon ze to netrva moc dlouho jinak by ste se zblaznili nudou.. ()

Bastinka

Příběh lidí, kteří jsou naprosto nešťastný. Během filmu jsem dokonce čekala i sebevraždu jedné z hereček. Tento film ukazuje, že kdo má peníze může se mít dobře, ale i naopak..a není to penězma, ale tím jak se každý člověk chová. Pokud ve vztahu-manželství neřeší každou hloupost tak ty peníze sou jen třešnička na dortu :-) ()

andrevs

vecsina filmu nesmierne nudná , obcas kratke svetle chvilky, ako vyplnenie casu pri cestovani vlakom to bolo vsak celkom dobre ()

GoreManiac

Film o vztazích. Češi by se měli učit. U nás jdou takovéhle filmy jako hlavní trháky,v US&A jsou prakticky nepropagované. ALe není to špatný-naopak je to velmi zajímavej snímek ()

ab.dul

Ze začátku dosti vypadající na dvě hvězdičky (spíš skoro celý film). Neměl jsem z filmu dobrý dojem a navíc, jestli tohle patří pod žánr komedie... Je taky pravda, že jsem se díval hlavně kvůli Anistonové, které fandím, ale ke konci mě film potěšil a zaslouží si ty ***. ()

Marrianna

A sakra to mě dostalo. Deprese, deprese, deprese. Všichni se nudí, vše je blbé, všechno je depresivní. Cože komedie? Kde? Takhle fakt, ne..........jediné plus za ironii, jen jedna je bez peněz, řádné práce, bez chlapa a přesto nejšťastnější? Good irony. ()

Ukrizku

Kdo zase překládal ten název? Vždyť původní je trefný a ten český trapný, naprosto nevhodný! Jeden by se na takovou zajímavou záležitost ani nepodíval. Přitom: skvěle zahraná, dialogická vztahovka. Taková ta nenápadná komedie, kterou si pustí dospívající dcera (třeba kvůli Jennifer nebo kvůli tomu pitomému názvu), zívá u ní, ani trochu se nesměje a vy to máte jako kulisu k práci. Do té doby, než slyšíte ty skvostné manželské rozhovory. A když vaše dítě v polovině odchází že je to nuda, vy si ten film posunete na začátek, odložíte práci a užijete si ho v každé jeho maličkosti. ()

PlysovyMacko

Zivotne peripetie manzelskych parov, co si stale nieco vycitaju.  Najlepsia je konfliktna Frances, co si neumyva vlasy a ma tepleho muza. ()

elanista1

Takyto druh filmu pozeram ked v nom hra moja oblubena herecka, herec, alebo to reziruje oblubeny reziser.Vedel som ze toto nie je salka mojej kavy uz pred zaciatkom, ale taketo hovno som vsak necakal.Nie som nejaky odbornik, ani sa nepohybujem v kinematografickych kruhoch, ale toto by natocil snad kazdy podpriemerny reziser, ktory ma aku-taku prax.Viac nikdy. Jojinecko to povedal presne. ()

CrazymanM

Děsná pohádka,nechápu,že takové sračky vůbec někdo točí!Na druhou stranu bych celkem ocenil herecké výkony,ale námět filmu,prostě hrůza!!! ()