Další z mála filmů, který předčil mé očkávání.(28.6.2007)

Moc krásný filmík, který mne nadchnul, dal motivaci a spravil náladu. Nechápu nízké hodnocení. Jste ko..koti !!(12.1.2008)

8/10 Malý velký film se silným sdělením o důležitosti rodiny a víry ve svůj sen. Ukazuje, jakou moc má láska našich blízkých a silná vůle v tomhle boji jménem život. Oslavuje velikost lidskýho ducha. Navíc je to celé v působivém balení ( obrazy, hudba ). Zní to těžce tuctově a naivně, ale přiznávám se - dvakrát se mé oční bulvy koupaly v chlapských slzách ( ne v těch babských jako se mi to stává u Titanicu :-) ) Prostě skvělý, ohromně lidskej film, kterej mě moc překvapil.(21.2.2009)

Film o splnění si dětského a celoživotního snu. O tom, když si jde člověk tvrdě za svým bez ohledu na cokoliv. Neotřelý nápad ,ale zpracovní nijak zvláštní. Neurazí ani nenadchne. 65%(6.7.2010)

• Special One

Takhle to dopadá, když si negramotný americký kovboj usmyslí, že si na zahradě postaví Apollo 13. Ba co víc, ten kokot s tím chce i vzlétnout. To vše za podpory patnáctiletého cucáka, který si ze svého pokojíčku udělal vesmírné středisko. No, a když si to starej Billy ke konci sral do vesmíru, tak jsem si v duchu říkal, to víš že jo ty vole!(9.3.2013)

• - Mark Polish, který hraje FBI agenta Mathise, napsal k tomuto filmu scénář. (Pumiiix)

• - Když manželka odjíždí v neděli do kostela na mši, zavírá dveře auta, které se ale nedovřou. V dalším záběru už jsou zabouchlé správně. (Pepy)