poster

Našli mě naši

 • USA

  Relative Strangers

 • Slovensko

  Našli ma naši

Komedie

USA, 2006, 87 min

 • Slarque
  *

  Danny DeVito a Kathy Bates ze sebe s gustem dělají naprosté burany, Neve Campbell tu dobře plní čistě dekorativní úlohu, ale proč proboha do hlavní role místo toho dřeva neobsadili nějakého herce?! Sice by nejspíš nezachránil ten téměř naprostý nedostatek humoru, ale snad by se na to aspoň dalo koukat...(27.2.2009)

 • Mrkvič
  **

  Docela zajímavý nápad a zajímavé obsazení. Tím to ale končí a většina fórků hodně přesahuje únosnou mez. Většina vtipů se ve filmu navíc objeví tak 5x, takže ikdyž některý byl třeba jen trochu napoprvé zábavný, napotřetí je už hodně otravný. Nic nespasí ani herecké obsazení, protože asi jediný, kdo se do filmu žánrově hodí a dokáže něčím pobavit, je Danny DeVito a i jeho vtípky přestanou být po několikátém zopakování vtipné.(4.4.2009)

 • masw
  ***

  Jediné čemu jsem se zasmál byly narážky Dannyho DeVitta na Kathy Bates a naopak, jinak Neve Campbell sympatická, jako celek to nenudí a rychle to utíká. Hlavní hrdina je totální nesympatický kokot a ten zmašťený dabing mu patří. Ale obsazení ostatních roli je dobré (snobská rodina vypadá opravdu snobsky) Jinak příjemné pokoukání bylo i na Beverly D'Angelo, která na svůj věk nevypadá a konečně začínám rozumět Formanovi a Pacinovi co na ní viděli, v případě Al Pacina vidí dosud.(26.12.2008)

 • MickeyStuma
  ****

  Není jednoduché vyrůst v poklidné rodině a v dospělosti se dozvědět o adopci. Kdo jsou tedy ti biologičtí rodiče? A co takhle podat výzvu? Přihlásí se však šok v podobě velmi hlučného postaršího páru, kteří si život prostě užívají a dávají to náležitě najevo. Z počátku snímek vypadal na romantizující příběh, ale až po příchodu onoho páru, kde se pořádně vyřádili Danny DeVito a Kathy Bates, se rozjel sled gagů a humorných situací, že je téměř potíž to všechno vysledovat. Klasická komedie, která se místy mění až v sitkom, sice dokáže pobavit, ale přesto mnohdy vyznívá dojem, že se moc tlačí na pilu, že se v tom buranství prostě vcelku až přehání. Filmová pecka to tedy rozhodně není, byť se tu hláškuje jak o život. I zde platí, že čeho je moc, toho je příliš a tak počáteční zábavnost velmi rychle unaví a humor už záhy přestane být humorný. To však neznamená, že by snímek neměl být svěží. Naopak. Jen by se měl krapet ubrat plyn.(4.9.2015)

 • Campbell
  ****

  Překvapivě zdařilá komedie která mi přijde jak něco hodně levného z 90 let, nicméně i tak mě to bavilo.DeVito je slušnej komediant, Batesová je strašná příšera(v dobrm slova smyslu) a hlavní(pro mě) tahounka filmu Campbellová je kočka aje hlavně zábavná. I když tu bylo pár trapných scén(představa Livingstona jak dopadne) ale i pár dokonalejch scén. Filmu dávám i když možná přehnané 4*, protože jsem se opravdu dobře bavil.(16.5.2011)