Našli mě naši

Našli ma naši

Komedie

USA, 2006, 87 min

• Slarque

Danny DeVito a Kathy Bates ze sebe s gustem dělají naprosté burany, Neve Campbell tu dobře plní čistě dekorativní úlohu, ale proč proboha do hlavní role místo toho dřeva neobsadili nějakého herce?! Sice by nejspíš nezachránil ten téměř naprostý nedostatek humoru, ale snad by se na to aspoň dalo koukat...(27.2.2009)

Překvapivě zdařilá komedie která mi přijde jak něco hodně levného z 90 let, nicméně i tak mě to bavilo.DeVito je slušnej komediant, Batesová je strašná příšera(v dobrm slova smyslu) a hlavní(pro mě) tahounka filmu Campbellová je kočka aje hlavně zábavná. I když tu bylo pár trapných scén(představa Livingstona jak dopadne) ale i pár dokonalejch scén. Filmu dávám i když možná přehnané 4*, protože jsem se opravdu dobře bavil.(16.5.2011)

• peetriss

Nemám rád komedie, které jsou už v jádru hloupé a násilně se mě snaží přesvědčit o opaku. Tady se vyskytlo jen několik izolovaných obstojných hlášek, jinak se jedná o exhibicionistickou křeč, kterou nedokáží vyléčit ani Kathy Bates, ani Danny DeVito a ani sladká Neve Campbell. Naopak velmi špatně obsazený Ron Livingston dává filmu definitivní smrtící úder.(26.4.2015)

Jediné čemu jsem se zasmál byly narážky Dannyho DeVitta na Kathy Bates a naopak, jinak Neve Campbell sympatická, jako celek to nenudí a rychle to utíká. Hlavní hrdina je totální nesympatický kokot a ten zmašťený dabing mu patří. Ale obsazení ostatních roli je dobré (snobská rodina vypadá opravdu snobsky) Jinak příjemné pokoukání bylo i na Beverly D'Angelo, která na svůj věk nevypadá a konečně začínám rozumět Formanovi a Pacinovi co na ní viděli, v případě Al Pacina vidí dosud.(26.12.2008)

• otík

Slaboučká komedie s protivným hlavním hrdinou, hezkou a milou Neve Campbell a zcela nespolečenskými Batesovou a DeVitem, kteří jako biologičtí rodičové postaví našemu hrdinovi život zcela na hlavu. On se s tím samozřejmě ke konci filmu vyrovná, ale musí do té doby projít několika výbuchy hněvu, aby ke konci opět našel svůj svatý božský klid. A i divák je rád, že tím skončí předlouhých 87 minut nezáživné komedie.(20.12.2008)