Danny DeVito to v tomto filmu opravdu přeháněl. Kdyby mohl tak všroubuje i žárovku z lednice a to kvůli tomu, aby byl jeho dům světejně osvětlen tak, aby ho šlo vidět z vesmíru. Myslím, že při natáčení byla spotřeba elektřiny opravdu veliká :-)) Super vánočně nalazená komedie s vinikajícím Danny DeVitem.(15.3.2009)

• DannyJ

Všechno špatně! Trapně přehnaná vánoční atmosféra, idiotskej sentimentální happy end, debilní zápletka... Prostě klasickej americkej vánoční film, kam se snažili naplácat uplně každý klišé na který si vzpomenu. Po tom co všichni začali vyndavat mobily a svítit s nima do nebe sem se musel jít vyzvracet.(6.1.2013)

• Cortesz

Mám rád vánoční komedie, i ty slabší, které ale mají tu sílu vyvolat v člověku v období vánoc ten vánoční pocit (příkladem Sám Doma, Vánoční prázdniny). Ovšem v případě této komedie tomu není tak. Jediné co stálo za povšimnutí, byl Danne DeVito, který je pro tyto komediální role jako stvořený. Druhým kladem byl ten jeho přeplácaně osvětlený dům, na kterej byla radost koukat. Ovšem tímto výčet kladů končí a říkám, že jsem se po většinu filmu spíše nudil.(10.12.2009)

Ve měste má na Vánoce na starosti vždycky Steve Finch (Matthew Broderick). Vánoční strom musí být správně ozdobený, koledy musí být zpívány v ten správný den a i doma striktně vyžaduje dodržování vánočních tradic. Jenže letos to bude jiné - do města se přistěhuje nová rodina, a nový soused, Buddy Hall (Danny DeVito) je rozhodnutý, že letos to bude právě jeho dům, který bude nejsvítivější v celém městě... Rok co rok mne žena přesvědčuje, ať už konečně ozdobím dům světelným řetězem, který jsme si před lety koupili. Zatím se mi tomu daří úspěšně čelit - i když letos už jsem musel použít ten největší kalibr, a to tento filmeček. Ale zatím se nezdá, že by to pomohlo :) Jinak špičkování mezi Danny DeVitem a Matthewem Broderickem je vcelku zábavné - sice se nebudete popadat za břicho, ale úsměv vám film na tváři vykouzlí. Před velmi naivním (= vánočním) koncem je sice nutno vypnout zbytek mozkových buněk, které po vánocích zůstaly, ale i tak mám z této komedie docela dobrý dojem..(3.1.2011)

• krab007

Trochu to připomíná vánoční Griswoldy. Vánoční atmoška slušná, sem tam i nějaký vtípek. Asi by to dalo na 3* nebýt toho šílenýho konce. Rozkmotřené rodiny se stmelí, sousedi-nepřátelé se stanou nejlepšími přáteli, celé město je přijde podpořit, přinesou něco toho cukroví, žárovičky, všichni společné ozdobí dům, zapějí koledy,... ještě jsem čekal, že vyvěsí americkou vlajku a zazní hymna. Z toho mi bylo fakt na blití.(14.12.2015)

• - Pôvodný názov filmu bol All Lit Up. (misterz)

• - Kvôli scéne, v ktorej Steve (Matthew Broderick) a Buddy (Danny DeVito) majú rýchlokorčuliarsky závod, musel Broderick trénovať s profesionálnym rýchlokorčuliarom už niekoľko mesiacov vopred. (misterz)