Do Vánoc sice zbývají nějaké 2 měsíce, ale proč si neudělat pohodovou atmosféru dříve? A pohoda to fakt byla. Pár vtipných scének, pozitivní nálada a pohoda Svátků vánočních. Jo a zase ten sníh:-) Tak mi něco říká..."Už máte vánoční dárky?" ...tak já už mizím, Ježíšek volá:-) 70%(17.10.2008)

• MISSha

Za to že jsem se na tohle dodívala bych měla dostat metál, něco tak neuvěřitelně stupidního a trapnýho se jen tak nevidí. Matthew Broderick je zde extrémě nesympatický. 1* za Dannyho DeVita.(1.1.2011)

• Crawler-D

Horší motivace postav ve vánočním filmu jsem už dlouho neviděl. Velmi nevtipné.(25.12.2010)

Vánoční atmosféra pěkná, ale příběh je totální klišé. Krásu Deck the Halls dělají dcery DeVita omfg !!!(22.12.2013)

rozpočet : ? otvárací víkend : $12,001,256 tržby celosvetovo : $47,228,054(12.12.2006)

• - Kvôli scéne, v ktorej Steve (Matthew Broderick) a Buddy (Danny DeVito) majú rýchlokorčuliarsky závod, musel Broderick trénovať s profesionálnym rýchlokorčuliarom už niekoľko mesiacov vopred. (misterz)

• - Pôvodný názov filmu bol All Lit Up. (misterz)