• Viktooorka

Nevtipné, nezábavné, nehumorné, nelegrační, neveselé. Už jsem se zmínila, že vůbec nebylo k smíchu? Upřímně přiznávám, že ty dvě hvězdy dávám z jediného důvodu, protože jsem uviděla budiž tmu (pro nechápavé, usnula jsem :o) Což jsem možná měla udělat před, ale nemám srdce dát odpad filmu, který jsem nedokoukala. A i když v normálních případech filmy, které nedokoukám, nehodnotím, tady to nemá stejně žádnou hodnotu. DeVito tragický, jako tedy všichni přítomní. Komedie absolutně nefunkční a jak už jsem naznačila absolutně nezábavná.(25.12.2010)

• Konvička

Jsem poněkud alergická na americké vánoční filmy, ve kterých se to jen hemží falešným sentimentem, falešným sněhem, falešnými úsměvy, falešnou vánoční pohodou a morálními ponaučeními tak omletými, že jejich pointa je vyplyne do prvních deseti minut. Jednu hvězdu za pár vtípků, děkujeme a na neshledanou! Existují totiž i mnohem vtipnější a milejší vánoční komedie.(1.11.2008)

• Chrustyn

Další typická rodinná vánoční komedie ve které se na konci splní všechna přání a všichni se budou mít rádi. Málo humoru spousta sladkobolného moralizmu. Je škoda, že z celkem zajímavého tématu -souboj sousedů- nedokázili tvůrci vyždímat více humorných situací a když už se něco začne dít tak divák hned ví jak to dopadne. Co se týká herců tak Matthew Broderick je otravný a DeVito předvádí svůj komediální standard a většinu filmu zachraňuje.(7.12.2008)

Do Vánoc sice zbývají nějaké 2 měsíce, ale proč si neudělat pohodovou atmosféru dříve? A pohoda to fakt byla. Pár vtipných scének, pozitivní nálada a pohoda Svátků vánočních. Jo a zase ten sníh:-) Tak mi něco říká..."Už máte vánoční dárky?" ...tak já už mizím, Ježíšek volá:-) 70%(17.10.2008)

• Slartibarkfast

Vcelku tupá vánoční komedie pro nenáročné diváky, kteří mají rádi nějaké zvukové pozadí k žehlení kapesníků nebo vrtání do zdi. Možná by to nebylo ani tak moc stupidní, kdyby v tom nehráli Broderick s DeVitem. Nějak mi k sobě neseděli a vůbec mi nepasovali do téhle zasněžené tragédie. Pokud si chcete zmrvit vánoce nebo jakýkoli všední den, směle do toho! 30%(12.8.2014)

• - Pôvodný názov filmu bol All Lit Up. (misterz)

• - Kvôli scéne, v ktorej Steve (Matthew Broderick) a Buddy (Danny DeVito) majú rýchlokorčuliarsky závod, musel Broderick trénovať s profesionálnym rýchlokorčuliarom už niekoľko mesiacov vopred. (misterz)