knedliiicek

Zajimavý kousek přesně jako když uviditě "kouzlo" naživo. Při každém provádění Vás provádí napjatost a zvědavost co bude. Tohle Vás provazí i filmem, kde prostě lajk nepozná pořádně pointu a chce aj když si mylsí že ho to nebaví dodívat do konce. A když k tomu přidám herce, soupeřivost a odečtu uzavření kruhu natáčení, tak dokonalé to opravdu bylo. Ale protože neznám kouzelníkuv postup tak nemožu dat za 5* a nehcám si ji do rezervy až se po budoucích vracení k tomuto filmu pořádně zadívam do přiběhu a spojím to se zvědavostí rozuzlení. ()

bara1313

Strhující příběh, který se rozvíjí od první do poslední minuty, kde vás naprosto přiková k obrazovce ... Dlouho jsem nezažila ten pocit, kdy začaly jít titulky a já strnule dál zírala a čekala, co bude dál ... Tento film si opravdu zaslouží svých pět hvězd :) ()

Terax

Dokonaly trik byl presne to co jsem dostal, dej vas vtahne tak ze hltate kazde slovo a cekate na rozzuzleni ktere v zaveru prijde, vse je promysleno do detailu (kulisy, triky, "vynalezy"), vykony hercu jsou vyborne, prostredi na cloveka taky dychne, proste skvele natoceny film od Ch. Nolana. ()

Mr.Hahaha

Film složitostí připomíná Inception, a navíc je v něm zakomponovaný N. Tesla a jeho podivné vynálezy, což jen dodává šmrnc a tajemno. Na film je třeba se dívat celou dobu a pozorně, jinak totiž nepochopíte 'Dokonalý trik' ;) ()

Onlajn

Herecké obsazení, triky, příběh. To vše by šlo dobře hodnotit, ale i tak mi film nepřišel až tak skvělý. Věřím, že by z tohoto filmu šlo udělat něco víc. ()

Metju96

Christopher Nolan je jeden z mojich obľúbených režisérov a tento film je dôkaz jeho geniality. Vychádzal z predlohy románu Nežiaduci efekt a vo filmovej podobe to bolo podľa mňa ešte lepšie. Efekty a zápletky vo filme, ktoré sa vyjasnili na konci príbehu ma úplne dostali. Tento film si rád pozriem ešte veľa krát. ()

Frank234

Film je jakýmsi tréninkem vaší pozornosti. Koukejte se, usaďte se, raději ani neklikejte na pauzu a buďte velmi pozorní. Každý detail, který vám unikne, vás může připravit o pochopení závěru. Prozření a vlastně celý plán je tak geniální, že si to v případě nepozornosti budete chtít okamžitě pustit znova a opravdu pozorně. ()

MAX33

První dvě jmána jsou zárukou kvality, to třetí je zárukou velmi dobré kvality. Bavil jsem se od začátku do konce a s napětím očekával co to bude za trik. Asi každý fandí víc Hughovi:) No a Scarlett Johansson to je třešnička, nádherná. Bizarní, tajemné, napínavé, příběh je výborně poskládán a graduje, tak jak je u Nolana zvykem. Jeho umění udržet divákovu pozornost s očima přilepenýma na obrazovce a ústy otevřenými dokořán je geniální. Neskutečné se stává skutečným a pomíjivé věčným. ()

JIRKKA

Jako žánr má tenhle film uvedeno, drama, fantasy,mysteriózní, thriller. A je to všechno tak ůžasně namícháno. Jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl. ()

TeeToTaller

Atmosféra a napětí v tomhle filmu jsou na té nejvyšší úrovni, Bale sází při každém prostřihu góly jak jmenovec Gareth v Lize mistrů proti Interu a já si tuhle plejádu královsky užil. Bohužel je tam jedna vada na kráse týkající se triku od Tesly, která sráží celkový dojem a jednu hvězdu. ()

baronGrga

Přestože ten, kdo už zná Nolanovu zálibu v zaplétání a převracení děje, může docela úspěšně předvídat, s jakým zvratem přijde tentokrát, není The Prestige snad ani na chvíli nuda. 70% ()

lisbon

Ačkoliv moc nemusím fantasy filmy, musím říct, že tenhle mě velice mile překvapil Napětí tomu nechybí herecké obsazení je dobré i ta zápletka je skvělá. Na to že to je fantasy film, tak až na pár vyjímek je docela reálná. Myslím, že tenhle film zaslouženě patří mezi nejlepší... :D ()

A.l.a.d.a.r.

Tento film mě uchvátil :) už jen proto že se točí okolo Duelu Edison vs Tesla kdy Tesla mě zajímal vždy nejvíc protože je opředen pár tajemstvími :) někomu to nemusí sednout je to velmi spletitý příběh a spousta věcí k pochopení ale když mám náladu tak moc rád namáhám svoji hlavu u filmu jako je tento :) ()

aznaho

Totálně se ztratíte v ději. Dva kouzelníci si jdou po krku a do toho sci-fi ála Tesla. No a vše směřuje k předvídatelnému konci. Jako dobrý na večer. Udrží vás to u bedny. Kdybych na to šel tenkrát do bijáku, asi bych se furt koukal na hodinky. ()

kamilao

Je to super podívaná, super herecké výkony! Musím se ale přiznat, že ne všechno jsem pochopila! Rozhodně toto není ztráta času. Je to ale určitě film, u kterého se musí přemýšlet! Doporučuji. Váhala jsem mezi 4 hvězdičkami a 5. Nakonec proto, že to mám v hlavě, dávám pět! ()

Minoka

Svět pro tyto kouzelníky znamenal celoživotní boj, ani ne tak o výsluní, ale spíš o to, aby to takzvaně bylo pořád 1:0. ()

Sandai

Propracovaný scénář, nečekané zvraty a hmatatelné napětí mezi oběma rivaly. Škoda té sci-fi vložky, působila jak pěst na oko. ()

MsKatherine

Filmy o kouzelnících obecně mám ráda. A ani tenhle nebyl zase tak špatný. Musím ovšem říct, že už jsem viděla lepší. Film probíhá v několika dějových liniích, přičemž každá z nich má důležitou část příběhu a mnohdy je těžké se zorientovat. Děj byl zajímavý a uvěřitelný, ale nelíbil se mi způsob, jakým byl poskládán do sebe. Nečekané střihy, následná snaha o pochopení, o kterou dějovou linii se jedná a celkový nedostatek postupného napětí, které by vás vtáhlo do děje, posunulo tento film na mém žebříčku do průměrných filmů s nápaditou myšlenkou. Škoda, nápad byl opravdu bravurní. ()

Tvůrce Westworlu natočí pilot Falloutu

Tvůrce Westworlu natočí pilot Falloutu

09.01.2022

Jaký dostal Nolan rozpočet?

Jaký dostal Nolan rozpočet?

23.06.2019

Kouzelník a herec Ricky Jay zemřel