Koncert pro jednoho

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný / Hudební
USA, 2005, 4 min

Jeden z krátkých filmů studia Pixar. Vesnická holčička se chystá vhodit penízek do kašny na náměstí, aby se jí splnilo její přání. Dva hudebníci by ovšem zlaťák raději viděli ve svých kasičkách, a tak se Tippy ocitá uprostřed souboje jednočlenných orchestrů, který nakonec dopadne zcela jinak, než by kdokoli očekával. (Nogard)

Xmilden

Pixar dokáže poskytnout i lepší jednohubky. Tohle mělo nápad, ale chyběla tomu bláznivost jako například For The Birds anebo Presto. ()

cheyene

U tohoto krátkometrážního snímečku jsem se neskutečně bavil! Vynikající nápad, perfektně ztvárněno, komické scénky, jednoduše 5*! ()

Jamal

Opravdu jedna z nej nej krátkých Pixarovek. A za pouhých 4 minut se v ní vystřídá spousty emocemi. Malá holčička má minci a chce ji dát do fontány. V tom ji zastaví muzikant se spoustou fanfárových trubek, bubnem a harmonikou a snaží se ji zaujmout a získat od ní ten zlaťák. Holčíčka je omámena a jde mu dát zlaťák. Toho si ale všimne druhý muzikant se spoustou housliček a houslemi. Tak se svede velký soubou o zlaťák, který holčičce nešťastně spadne do kanálu. Holčička je smutná a žádá malé housličky od jednoho z muzikantů a zahraje nám smutnou symfonii... a vydělá si za to měšec plný zlaťáků. A to už je šance opět pro muzikanty.... ()

juta

Konec byl vážně výborný. Animace a zpracování pěkné. Jako vsuvka do nějakého celovečeráku by byla dobrá. ()

JohnnyD

Úžasný príklad toho, koľko sa dá vyťažiť z jedného malého (ale skvelého) nápadu; navyše animované srdcom, teda Pixarom. ()

HAL

Parádní krátký animak o dvou hodně hladových muzikantech a jedné luxusní holčičce. Paradoxní je že je mnohem zábavnější než film Auta, kterému v kinech předskakoval. ()

MikeCool

Krátkometrážní snímek. Další z řad kvalitních Pixarových kraťasů, tentokrát jde o malou holčičku a o dva hudebníky, kteří se snaží přesvědčit malou holčičku aby jim za hraní na nástroje dala příspěvek. Ke shlédnutí zde. ()

Kothy

Hodně vychytaný mini příběh od Pixaru. Holčička má v ruce zlatou minci a chce ji hodit do kašny. Jenže v tu chvílí se objeví dva pouliční hudebníci. Vzájemně se před holčičkou předhání, aby získali ten zlaťák. Nakonec jí stejně spadne do kanálu... ()

predators

A je to tady! Možná mě všeci ukamenují, ale mně tento krátký film nic neřekl. Kde je prosím vás ten humor? Ano, možná lehké pousmání vykouzlit dokázal, ale za co takové hodnocení? Eee...:-(20% ()