Během pohřbu Johanna von Wolfhausena se jeho vnukové Jan a Todd dozvědí, že podle rodinné tradice musí odvézt urnu s popelem do jeho rodného Německa. Do Mnichova dorazí právě v době Oktoberfestu a pan Schniedelwichsen, který jim měl pomoci, je zavede na tajný mezinárodní turnaj v pití piva, organizovaný baronem Wolfgangem von Wolfhausenem. Tady bratři zjistí nejen to, že jejich dědeček byl baronovým příbuzným, ale že kdysi jako kluk ukradl recept na nejlepší pivo na světě a se svou matkou, prostitutkou Gam Gam, utekl do Ameriky. Německý tým bratry hravě porazí a společně s publikem zneuctí památku jejich dědy. Bratři přísahají pomstu a vrátí se do Colorada, kde sestaví americký tým pro příští ročník turnaje. Zjistí, že dědeček recept neukradl. Baron ho před smrtí ukryl do panenky a tu dal chlapci krátce předtím, než ho Gam Gam vzala do Ameriky. Právě on byl totiž jeho prvorozeným synem, a tedy dědicem rodinného pivovaru v Bavorsku. Mladíci podle receptu uvaří po více než padesáti letech legendární pivo a jednu lahev pošlou německým soupeřům. Ti se okamžitě vydají do Ameriky, aby se receptu zmocnili... (TV Nova)

kecinzer

Naprostá nutnost pro všechny milovníky piva a chlastání! Místy natolik ubohé a trapné až je to prostě geniální. Připravte se, že po dokoukání, se vaše chuť na pivo bude blížit limitně neúnosné hranici. Das Boot! Das Boot! :) ()

Luukec

Pohodová komedie, která má ale dost vážné vedlejší.. vždycky když se na to dívám tak dostanu fakt krutou chuť na pivo :) ()

waits

Záměrně křupanská a nechutná podívaná, která ovšem místo přívětivě blbého humoru, který někdy přijde k chuti (úplně pitomé, ale přitom svěží jednohubky s dvojicí Spencer/Hill) nabízí olezlé situace a humor ryze nevtipný, situační komika se vyznačuje zbytečnou agresivitou a postavy zleva doprava vykazují ve vzácné shodě nedostatek všeho, co by se dalo použít, od charismatu přes komediální talent po schopnost vzbudit sympatie. Nudná až nepříjemná podívaná. ()

KKain

jak by někdo mohl uspořádat šampionát v popíjení piva bez čechů? to je jako pořádat mistrovství světa ve fotbale bez brazílie! nemastný, neslaný, pivem prosycený americký mokrý sen o pití piva a krásných švédkách. ()

Blaogranas

Totální slátanina bez jakéhokoli děje. Ale co si budeme povídat, u této béčkové (a snad i to je moc) komedie jsem se docela dobře zasmál. A o to právě šlo. ()

Dimo

Aha, tak tohle je pravý, nefalšovaný "pleasure-guilty" film! No, bude tomu tak. Film o chlastání hektolitrů piva, následném říhání a chcaní, popořen říznými hláškami situován do Německa, kde typický Němec nosí kšandy a místo huby má kulomet na ostrá slova, který se maže Bratwurstem. Tak jo. Blbé, až je to dobré. ()

Torgal

Je to demencia, ale prekvapivo znesiteľná. Všetky fóry by po pár dvanástkach napadli aj vás, ale nejakým zázrakom mi neprišli tak trápne, aby ma tento film vyslovene urážal (i keď miestami k tomu nebolo ďaleko). 4-/10 ()

poli00

Opět američani zase úplně mimo, jejich hloupý schazování evropských států už mě vážně nebaví. Jinak se občas zasmát dalo. Kde jsou ale češi? V pití piva jsme suveréně první, ale chápu že stupidita američanů je tak silná, že náš stát znát nemohou :) přesto si to ty 2* zaslouží ()

Takasawa

Je to klasická hovadina, ale dobře jsem se u ní pobavil. Dal bych tři hvězdy, který si to i zaslouží, ale za tu geniální kličku se smrtí jednoho protagonisty musím dát o hvězdu navíc, té jsem se smál ještě měsíc potom. ()

AbelXavier

Dva dobre seky jeste film komedii nedela. Ale dik za ne, az nebudu vedet cim v trapnem tichu utrit nudli, pridam k dobru scenku s halucinoidnim filipincem, ktery celou dobou vedel s kym prorajdoval noc. ()

R.I.P. odpad!

Vtipné ? Ne ! Ale trapné, ubohé, stupidní zavrženíhodné, jako všechna zhovadilá díla pravděpodobně duševně narušeného Jaye Chandrasekhara. ()

Ethano

Tolik patriotismu by nedokázali vyprodukovat snad ani Spielberg s Bayem dohromady... A to "pití" piva z propíchnutejch plechovek je fakt humus :( ()