Poslední polibek

• USA The Last Kiss (více)

Michael a Jenna spolu chodili tři roky a teď se chtějí vzít …až do okamžiku než Jenna zjistí, že je těhotná. Najednou si Michael uvědomí, že navždy přijde o svůj bezstarostný život a bude muset zabezpečit rodinu. Na svatbě svého přítele potká studentku Kim, která ho svede a díky ní svět kolem sebe začně vnímat jinýma očima. Tragikomedie o rozchodech, láskách a trápeních dnešních třicátníků. (oficiální text distributora)

Ms.Iris

Veľmi, ale neskutočne veľmi sa mi tento film páčil :) bolo tam všetko, čo tam byť malo.. film vyzeral presne ako realita, v ktorej dnes ľudia žijú! ()

Vinki

Film nabízí spoustu otázek, ale odpovědí moc neposkytuje. Budu taky panikařit? Myslet si, že mi život skončil? Hledat cestu ven? A když ji hledat zkusím a nakonec najdu odpověď, půjde všechno vrátit? Ten film není komedie, jeho konec se nedá chápat ani jako happy end, ani jako odpověď. ()

Pythonator

Je to plné emocí a docela o ničem. Celé je to o nevěře a odpuštění. Rachel Bilson je fakt sexy a nejednoho zadaného by dokázala svést na scestí. Tři hvězdičky jsou spíš kvůli ní. Nejsem si jist, zda je film opravdu tak dobrý. ()

skrob

Trochu nevyrovnaný film - občas výborná atmosféra a herci, občas to zaskřípe. Každopádně doporučuju v originálním znění - český dabing -20%. Viděl jsem první půlku v českém znění a druhou v originále a bohužel ti čeští herci nejsou špatní, ale typově dost nesedí a je to znát. ()

RoyBatty444

Má to svoju atmosféru a určite to z nejakého života možno je ale chémia tam moc nie je a to ma celkom nepresvedčilo. Vedľajšie postavy trochu odľahčia/zaťažia, ale taktiež žiaden zázrak sa nekoná. ()

JB001

Je mi jednou tolik co hlavnímu "hrdinovi" resp mému nejstaršímu synovi je stejně jako hlavní postavě filmu. Osobně jsem za hluboké totality prožíval podobnou či spíše mnohem složitější story jejíž důsledky mne pronásledují celý život. Život dnešních třicátníků není o moc jiný než ten náš za socialismu... ()

kodwin

Ale jo, myslím, že takhle to zhruba chodí. Po třicítce se musíš rozhodnout, jestli si rodinný typ nebo svobodný životní dobrodruh. Většině třicátníků však uchází pointa a totiž, že to nemusí tak hrotit, jak bylo ukázáno v Last Kiss. Než se totiž naděješ, děti jsou v pubertě a po čtyřicítce si to pořád můžeš parádně užít bez toho, abys litoval, že nemáš děti. Poslední polibek je vztahový film, na který se dá koukat. Dokonce se člověk chvílemi i baví. Trochu problém je, že za pár dní si nevzpomeneš, o čem to vlastně bylo. Slabší čtyři hvězdy za věrohodnost a slušné herecké výkony, ačkoliv Zach Braff je fakt divnej. ()

maart

V podstate poučné a zábavné zároveň. Zábavné, film ma uchopil a držal až do konca. Poučné každý nech si vyberie sám. Zach Braff fantastický v káždom filme. ()

tomtailor

veľmi kvalitný a až mrazivo reálne podaný film, zdá sa mi ešte "hustejší" ako Před soumrakem a to je záruka 100% kvality... ()

JAzzeURo

Zajímavý snímek, který ke mně při mé dlouholeté známosti s mou bývalou dívkou velmi promlouval. Myslím si, že film celým psychickým rozpoložením postavy Zacha Braffa naprosto vystihl situaci a pocity, jež má každý na jeho místě. Já jsem na něm byl. Navíc perfektní soundtrack. ()

AlmightyM

zach braff, casey affleck a tom wilkinson... tihle tři mi stačili, abych věděl, že Last Kiss bude parádní film. Když se k tomu ještě přidala krásná Rachel Bilson, skvělý scénář a coldplay, nemůžu hodnotit jinak než *****. ()

Romanko99

Vyborny film, ktory nesie so sebou, bohuzial, aj vela pravdy.Myslim si, ze kazdi z nas by obcas chcel, aby medziludske vztahy neboli az take komplokovane... ()

Mazi23

Film který si na nic nehraje, pěkně utíká a je opravdu ze života. V hlavní roli Zach Braff, který září i v této vážnější roli, i když dojmu, že se narodil pro Johna Doriana se asi nezbavím. ()

lajkee

Konečne som našiel film, počas ktorého som v istých okamžikoch ani neveril, že vlastne pozerám film a pýtal som sa , ako niekto mohol nakrútiť tak verný film o vzťahoch, kde sú podávané nie bežné a otrepané príbehy, ale reálne životné problémy s ktorými sa je ťažko vysporiadať. Režisér nám tu naservíroval niekoľko rozličných životných situácií, ktoré sa na prvý pohľad nedajú vyriešiť inak, ale keď človek chce, tak áno. Naozaj ľudsky zobrazené povahy ľudí, ich city, radosť a bolesť, keď miestami som smutne súcitil, miestami sa radostne rozplýval. Určite lepší s podobným námetom nenájdete. ()

fojťan

Rozhodně působivé, ale chybí tomu "něco navíc". Minioskara by za svůj svůdný výkon zasloužila Rachel Bilson. Zach Braff výborný jako vždy. ()

JARDAHONDA

Ač věkem dospělí,duševně ještě nedozráli k odpovědnosti,kterou si více méně sami vytvořili.Hořká komedie o čtveřici přátel se dotýká aktuálního tématu třicátníků,na které toho život někdy nakládá víc,než dokážou unést.. ()

LuckyCZ

Příběh, který se dotkl mé duše, svědomí a vědomí. Reálnost jakou je film natočen skoro až mrazí a já se ocitla v příběhu milostného trojúhelníku a zjistila že všem zúčastněným rozumím a chápu je. Jsem ráda, že Michaela hrál zrovna Zach, který není ještě tak profláklý. Jacinda byla natolik hysterická, že jsem si místy říkala, že už je to přehnané, ale ono na druhou stranu kdo by v takové situaci neječel a nehysterčil. Rachel neodolatelně svůdná, že být chlap tak se od ní nechám taky velice ráda svést. Chemie mezi ní a Zachem pracovala v každém společném záběru a pouhým pohledem jeden druhému sdělili vše, co potřebovali. Ona ta chemie je hroznej neřád a pokud se někdy ocitnete v podobný situaci, tak doporučuji pustit si tenhle film, který vám ukáže pravdu i když jí vidět nechcete. ()

kamilao

Jak já toho idio*a nesnáším. Jak já jsem mu přála jen to nejhorší....chtěla jsem, aby mu ona nikdy neodpustila. Zároveň jsem trochu chápala jeho touhu po Rachel Bilson.....co dodat. Byl to zajímavý film ze života. ()