Atraktivní Kate Armstrongová je kuchařka tělem i duší. Nemá rodinu, přítele ani koníčky, jen svou práci, která je pro ni vším. Na jednu stranu díky tomu získala místo respektované šéfkuchařky luxusní manhattanské restaurace, na druhou to však pro její poněkud výbušnou povahu znamená spoustu potíží. Její život se nečekaně změní, když její sestra Christine zahyne při autonehodě a ona se musí postarat o její desetiletou dceru Zoe. Majitelka restaurace Paula vnutí Kate týden volna, ona je však ve snaze postarat se o dítě zcela bezradná, tím spíš, že dívenka, otřesená ztrátou maminky, jí situaci příliš neusnadňuje. Další šok Kate čeká v restauraci. Paula totiž přijala nového kuchaře, sympatického, věčně veselého Nicka Palmera, který její strohou kuchyň plnou kmitajících kuchařů proměnil v uvolněné místo zářící úsměvy personálu, kteří stíhají i bez Katina velení. Zmatená šéfkuchařka se s Paulou kvůli tomu pohádá. Nedaří se jí skloubit práci s péčí o dítě, s nímž se přes veškerou snahu nedokáže sblížit. Naštěstí je tu Nick, kterému se podaří Zoe rozveselit. Na její přání musí Kate s Nickem strávit neděli a trojice prožije krásný a pohodový den. Kate se dokonce začne s Nickem i Zoe sbližovat. Těžce však nese jeho popularitu v podniku. A když mu Paula nabídne stálé místo, pohádá se s ním. Nick kvůli ní nabídku odmítne a z podniku odejde. Utíká také Zoe, když zjistí, že se s Nickem rozešla. Je možné v takové chvíli ještě všechno zachránit? (Nova Cinema)

pursuer

Klasický, typický slaďáček na sobotní večer, který rozhodně neukradl kus životního času. Krásná Zeta Jones, precizní Breslinová, jejíž roli jsem uvěřil, no a tradiční "svatozář" Eckhart. 75% Sice dobře zvládnutý film, který dobře vyplnil chvíli, nicméně bych ho asi nepotřeboval vidět znovu. ()

blekekeke

Je to stále to samé omílané dokola. No, ale protože jsem u toho neusnul, chvílemi se usmál, a happy end byl se vším všudy, tak za tři špagety .... jo a k tomu krvavej biftek bych prosil :o) ()

david666

Myslím si, že tvůrci tak nějak zabloudili mezi romantikou a dramatem. Protože zpočátku se film tváří vážně a zdá se, že se bude řešit hlavně zkloubení výchovy dítěte a zvládnutí práce ale poté, co se objeví Aaron, se nám Catherine změní z nezávislé ženy na zamilovanou holčičku. Pak už se skáče z jedné polohy do druhé, takže jen díky Catherine za ***. ()

DansteR

Celkem jsem se na film těšil, protože mám rád jak Catherine tak Aarona, ale tomu co Hicks uvařil chybí hóóódně koření. Ze začátku to působí celkem dobře a příběh "Co mi to život všechno nadělí" jde bohužel do kytek s příchodem Aarona na scénu. I když základ příběhu by nemusel být zaručeně tak špatný, ale kombinace spíš zbytečného Aarona, Catherine, která neví co chce a s prominutím debilní český název toho filmu mě nutí hodnotit jen průměrem. PS: nejsympatičtěji na mě působila Abigail a nebyl to žádný extra výkon, takže jde vidět, že ten zbytek za moc nestojí :-D ()

klapqua

Sama sebe neverím, že to teraz napíšem, ale... ozaj preferujem originálny snímok!! Toto mi prišlo o ničom a navyše sa mi Catherine v tejto role fakt nepáčila. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

vernerka

Příjemný film, který mě nezvedl ze židle, ale ani nezklamal. Catherine podle mě sehrála svou roli skvěle a dobré jídlo taky udělalo své :o) Samozřejmě tu najdete spoustu klišé, děj je předvídatelný a konec neuvěřitelně naivní, ale i přesto jsem tento film s chutí shlédla a nevylučuji, že to třeba za pár let udělám znovu... ()

svist10

Lehká komedie s nádechem rodinného dramatu. Překvapením je pro mě především malá Abigail Breslin, které se navzdory své roli daří nepůsobit otravně, jak se to tak ve filmech tohoto typu stává. Líbilo se mi až nečekaně moc. ()

kacudzde

Catherine Zeta-Jones je krásná, na Aarona Eckharta se dobře kouká a Abigail Breslin má talent. A i když je tahle romantická komedie chvílemi tak trochu nemastná neslaná, člověk u ní stejně dostane hlad :-). 2 a půl * ()

AlBertzap

Lehce mi to připomínalo film Čokoláda, ale ten měl alespoň nějaký náboj v sobě. Od Zety-Jones jsem si sliboval trošku "okořeněné" scény, ale nakonec její věčně ustaraný pohled mě dokonale unavil a to jsem měl na večer ještě jiné plány. Navíc obsahově i ten příběh se v poslední půlhodině neskutečně natahoval a to jsem čekal, že se mi z těch pochutin začnou sbíhat sliny a budu si chtít něco uvařit... No marně, leda tak mi jedna scénka připomněla mé dětství a pár obědů, kdy jsem na stole spatřil rybí prsty. I když vím, co se tam dává, tak bych se docela nadlábnul. :D ()

ste

Film byl zoufale nudný, předvídatelný a i můj jindy velmi oblíbený Aaron Eckhart se jen plácá v scénáristické křeči a neví, co by pořádně hrál. ()

gizi

Jeden z filmů, který nenadchne ani nezklame, pokud od něho tedy něco extra nečekáte. Dá se na to jednou podívat a víc netřeba. Chtělo by to možná víc šťávy a humoru. 60%. ()

sospik

Romantika pro maminku.. pár vtipných scén v kuchyni, smrt sestry a její dcerka na krku.. a dotoho krásný "Ital" :D ()

Jurcekk

Je to krásna ženská... A v závere je scéna s krvavým biftekom, vtedy je chvíľu aj dobrá herečka. Taký štandard. ()