Atraktivní Kate Armstrongová je kuchařka tělem i duší. Nemá rodinu, přítele ani koníčky, jen svou práci, která je pro ni vším. Na jednu stranu díky tomu získala místo respektované šéfkuchařky luxusní manhattanské restaurace, na druhou to však pro její poněkud výbušnou povahu znamená spoustu potíží. Její život se nečekaně změní, když její sestra Christine zahyne při autonehodě a ona se musí postarat o její desetiletou dceru Zoe. Majitelka restaurace Paula vnutí Kate týden volna, ona je však ve snaze postarat se o dítě zcela bezradná, tím spíš, že dívenka, otřesená ztrátou maminky, jí situaci příliš neusnadňuje. Další šok Kate čeká v restauraci. Paula totiž přijala nového kuchaře, sympatického, věčně veselého Nicka Palmera, který její strohou kuchyň plnou kmitajících kuchařů proměnil v uvolněné místo zářící úsměvy personálu, kteří stíhají i bez Katina velení. Zmatená šéfkuchařka se s Paulou kvůli tomu pohádá. Nedaří se jí skloubit práci s péčí o dítě, s nímž se přes veškerou snahu nedokáže sblížit. Naštěstí je tu Nick, kterému se podaří Zoe rozveselit. Na její přání musí Kate s Nickem strávit neděli a trojice prožije krásný a pohodový den. Kate se dokonce začne s Nickem i Zoe sbližovat. Těžce však nese jeho popularitu v podniku. A když mu Paula nabídne stálé místo, pohádá se s ním. Nick kvůli ní nabídku odmítne a z podniku odejde. Utíká také Zoe, když zjistí, že se s Nickem rozešla. Je možné v takové chvíli ještě všechno zachránit? (Nova Cinema)

Rathalos

Velmi prijemna romantika s Catherine Zeta-Jones a Aaronom Eckhartom z prostredia restauracie a kuchyne,mne sa to lubilo...:-) ()

MickeyStuma

Velice pěkný, pohodový a zábavný remake německého snímku z roku 2001 ´Recept na lásku´, kde ani o slzy není nouze. Pravda, je tu nějak moc motivů, ale děj je alespoň plnohodnotný. Příběh nás zavede do kuchyně manhattanské luxusní restaurace, ukáže jak to tam chodí a seznámí s hlavní aktérkou šéfkuchařkou Kate Amstrong. Když už to všechno víme, do děje vstoupí další kuchař Nick Palmer a začne rivalita. A aby toho nebylo málo, při autonehodě zemře Katenina sestra a ona se snaží se postarat o její dcerku. Její psychický stav musí být každému jasný. A je to. Jedná se o další takřka životní příběh ukazující co všechno musí osamocená žena zvládnout. Příběh má sice nastavenou klasickou romantickou šablonu, ale jinak se bere vážně i s nadhledem. A ukazuje to nejhlavnější, bez cizí pomoci se taková žena prostě neobejde a pokud se jedná o muže… No, film prozradí víc. Přináší námět k zamyšlení zábavnou formou a dobře. ()

igirazor

Od tohto filmu som nič nečakal a ani nedostal. V istých častiach som nevedel, či sa mám smiať alebo plakať. Miestami nudné, sem-tam neaký ten zvrat, ale nič svetoborné. Od začiatku bolo jasné, ako to skončí. Dávam dve hviezdičky - tej malej. :P ()

fog

Sympaticka "romantarna" - nenabidne nic prevratneho, jednoduchy pribeh, nekolik ocekavatelnych zvratu, ale i presto nemuzu rict, ze bych se nejak nudil. V pripade mate "chut" na neco sladsiho, a neocekavate nic prevratneho a pokud jste milovnici jidla, ci Catarine Zety Jones, urcite si prijdete na sve. Citlivejsi duse budou mit behem projekce prostor setrit i nekolik slz;) ()

Torgal

Čudný romatický film - vzťahy sa začnú akýmsi spôsobom riešiť až niekedy po hodine. A riešia sa veľmi povrchným spôsobom. Fakticky som sa dosť nudil, nič ma nedokázalo zaujať. Aaron aj malá Abigail boli sympatický, Cathrine sa už chovala dosť mimózne. 5-/10 ()

Haide

Pěkná oddechová romantika. Rozhodně na zkouknutí po krásné večeři ve dvou to pravé. Nic proti, nic extra pro, kromě toho, že jsem ulítlá na filmy, které se týkají vaření... :D ()

jda23

Odporúčam samovrahovi s typickými cieľmi. Dostal som chuť na jedlo, na víno a život, ktorého korenie sa niekedy vytráca vrámci strát a nálezov. ()

kwaicheng

Jelikož ze srdce nenávidím filmy, ve kterých malé holčičky promlouvají jako jejich arogantní prdlé maminky, měl jsem trochu obavy. Nakonec v tomhle bylo něco podobného asi dvakrát nebo třikrát, tudíž když k tomu připočteme fakt, že jsem zrovna měl břichabol, jsem ochoten to akceptovat a tento snímek zhodnotit jako vcelku příjemnou oddychovku. ()

haWranka

Chápu, že pro někoho je to nuda, ale mně se to moc líbilo. Celý film působil milým a uklidnujícím dojmem. Catherine to moc slušelo (konečně vypadala jako ženská, ne jenom prvoplánová sexbomba) a Aaron mi je moc sympatickej od tý doby, co jsem ho viděla v Erin Brockovich. Takže pro mně silnější průměr. (Ovšem ráda bych upozornila na krásný hudební motiv.) ()

E lan

Hezké, povedené, zábavné, trochu průhledné, ale rozhodně jsem měl po skončení příjemný pocit dobře stráveného času. Eckhart zastiňuje Zeta-Jones, která se ale na svou roli rozhodně hodí. Výborný výkon pak předvedla maličká Breslin, to byla radost se dívat. ()

Oonika

Rozhodně jedna z těch lepších romanický komedií, u které nemáte pocit, že sedíte v cukrárně a sladkosti se na vás jen valí... ()

krizi

Bohužel je spousta takových sladkých romantických komedií, a tak už prostě nudí. Už by to konečně měli nějak omezit. Ale díky krásné Catherine jsem to ve zdraví zkouknul. Jenom nedoporučuji dívat se, když jste hladoví, já to zkusil a málem jsem sežral televizi :-) ()

Colour

Ďalší tuctový film s najtuctovejšou romantickou schémou: stretnú sa, neznášajú sa, zamilujú sa, pohádajú sa, rozídu sa, zídu sa, vezmú/ostanú spolu žiť. Nebola by to Amerika, keby sa tam nepokúsi strčiť niečo ďalšie, v tomto prípade je to úmrtie sestry hlavnej hrdinky, vďaka čomu sa teraz musí ona samotárka začať starať o neter. A sme zasa v tucte - stretnú sa, nevedia spolu naviazať vzťahy, zblížia sa, pohádajú sa, dieťa vyvedie blbosť, odpustia si, uzmieria sa, happy end. Tento film by na nadpriemer nevytiahlo nič. 45% ()

Petulka88

Stokrát viděný příběh ve slušném romanticko-komediálním provedení na jedno podívání. Catherine Zeta-Jones je dostatečně krásná šéfkuchařka, aby mi vynahradila Abigail Breslin, kterou opravdu nemusím. ()

Kenty

Romantika na pánvičce a k tomu jedno dítě. Chtělo by to trošku více toho vaření, jinak dobrý. Láska holt prochází žaludkem :-) ()