Atraktivní Kate Armstrongová je kuchařka tělem i duší. Nemá rodinu, přítele ani koníčky, jen svou práci, která je pro ni vším. Na jednu stranu díky tomu získala místo respektované šéfkuchařky luxusní manhattanské restaurace, na druhou to však pro její poněkud výbušnou povahu znamená spoustu potíží. Její život se nečekaně změní, když její sestra Christine zahyne při autonehodě a ona se musí postarat o její desetiletou dceru Zoe. Majitelka restaurace Paula vnutí Kate týden volna, ona je však ve snaze postarat se o dítě zcela bezradná, tím spíš, že dívenka, otřesená ztrátou maminky, jí situaci příliš neusnadňuje. Další šok Kate čeká v restauraci. Paula totiž přijala nového kuchaře, sympatického, věčně veselého Nicka Palmera, který její strohou kuchyň plnou kmitajících kuchařů proměnil v uvolněné místo zářící úsměvy personálu, kteří stíhají i bez Katina velení. Zmatená šéfkuchařka se s Paulou kvůli tomu pohádá. Nedaří se jí skloubit práci s péčí o dítě, s nímž se přes veškerou snahu nedokáže sblížit. Naštěstí je tu Nick, kterému se podaří Zoe rozveselit. Na její přání musí Kate s Nickem strávit neděli a trojice prožije krásný a pohodový den. Kate se dokonce začne s Nickem i Zoe sbližovat. Těžce však nese jeho popularitu v podniku. A když mu Paula nabídne stálé místo, pohádá se s ním. Nick kvůli ní nabídku odmítne a z podniku odejde. Utíká také Zoe, když zjistí, že se s Nickem rozešla. Je možné v takové chvíli ještě všechno zachránit? (Nova Cinema)

majka0007

Obľúbenkiňa Abigaile Breslin! Páči sa mi Nickov štúl :) klasika, opera, kuchárska zástera :) má rád deti a vie to s nimi ;) aj Catherine ujde :D ()

ronas

Jeden z lepších filmov Catherine Zeta Jones, kde ukáže aj inú tvár ako lámačku sŕdc v tesných kostýmoch. Dej, možno znie otrepane a každý vie ako napätý vzťah Nicka a Kate nakoniec skončí, ale všetko je tak jemne zabalené a citlivo previazané stuhou, že ma to ozaj dostalo.. ()

Chlo0opek

Dobré výkony herců, příběh v pohodě, celkem dobře se na to dívá. Jediný problém je, že tomu chybí ono příslovečné okořenění, aby byl film nečím výjimečný. Zkrátka ideální k vánocům: není to pohádka, ale ničím výrazným nepřerušuje lenivou vánoční náladu... ()

2sistem

Gurmánská romantická komedie a kráskou CZJ vám určitě navodí pocit hladu, nebo alespoň chuť na něco dobrého jako mě. Ale dost mi vadila hlasitá operní hudba romantických chvilkách. ()

Medicinka

Páči sa mi tá horko-sladká atmosféra, páči sa mi ako to medzi Catherine a Aaronom iskrí a páči sa mi úsmev cez slzy malej Abigail. Páči sa mi to...80%. ()

Talita1

Kate (Catherine Zeta-Jones) ako šéfkuchárka, ktorá je typická workoholička. Zoe (Abigail Breslin) ako malé dievča, ktoré stratilo matku pri autonehode a Nick (Aaron Eckhart) ako pohodový kuchár s nekonfliktnou povahou. Popravde veľmi neverím, že taký pohoďák by zachraňoval vzťah s otravnou workoholičkou, ktorá kladie postavenie v práci na prvé miesto. Ale film mal aj svetlé chvíľky, ako spoločná večera či záverečné rozuzlenie. A tie špagety s bazalkou od Aarona by som si kľudne dala aj ja. ()

bara95.k

Docela fajn film, Jasně, žádný Oskarový potenciál nebo hlubší myšlenku v tomhle díle nečekejte, ale film pro líné nedělní odpoledne je to skvělý. Přestože Zeta-Jones zezačátku působila celkem protivně, celé to zachránil Aaron Eckhart. Ikdyž přiznávám, že jsem mu v Temném rytíři moc nefandila. :-) ()

golf78

Film sám o sobě je jednoduchý, předvídatelný a velmi dobře čitelný. Není to žádné hollywoodské dílo, o kterém by se kritika a lidé moc zmiňovali. Nicméně tento film je svojí jednoduchostí a předvídatelností krásný a dokáže pohladit po duši a přivést lidi taky na jiné myšlenky a trochu zrelaxovat. Filmy jako tento jsou potřeba, aby divák trochu zabrzdil, uvolnil se a shlédnul příběh lásky, tentokrát z kuchařského prostředí. ()

Honzyg

Nemohl jsem si pomoct, ale Aaron Eckhart mi vzhledově neustále připomínal Jiřího Babicu. Jinak unavené dílko s předvídatelným vývojem. ()

pan Spock

Příjemná romantická komedie na sobotní odpoledne, která těží ze sympatičnosti obou hlavních představitelů. Trochu srandy, trochu drama, hodně jídla a dobrá stravitelnost. A to myslím není u filmů tohoto typu málo. Já jsem byl spokojený a jdu si udělat nějokou italskou specialitku:-) ()

Tomasson

...jistěže víte, o čem to bude, a jak to skončí...Tenhle film však, tak nějak hladí. Příjemným prostředím, krásnou Catherine i skvěle hrající Abigail Breslin. A to jídlo, bych si dal hned! Pokud nepatříte mezi ty, kteří potřebují u filmu neustále hloubat a řešit věci zásadní, u tohohle kusu vám bude tak nějak teplo a příjemně. Normálně bych dal 3 , ale jak ukápne Kačence slzička, snesl bych ji "modré z nebe" a jsem bezmocný... 4 z fleku a nestydím se :-) ... ()

Ell.ie

Tak tenhle filmík je pro mě vážně ,,specialita'' ! :) Možná to na mě dělá i roli, že jsem film viděla poprvé na Štědrý den a tak to byla taková super atmosféra a už Koření života mám zafixováno = skvělej film, který zažene nudu a pohladí na srdci. Catherine Zeta-Jones mám jako herečku ráda a malou Abigail Breslin taky :) No, já osobně bych Aarona Eckharta do role neobsazovala, nějak se mi tam pořád nehodil, ale co,no.Zezačátku to pro mě bylo hodně smutný a i když jsem to viděla podruhé tak jsem u toho bulela jak malá holka :D Rozhodně jsem se na ten film už i po druhé těšila a to něco dokazuje.Komu se film nelíbí, tak ať si naprdne!:) Kdo neviděl, doporučuji se kouknout !:)) ()

Janh

Vítám jakýkoli film, který se alespoň trochu dotkne vaření. Zetu- Jones mám rád. U sledování jsem se cítil dobře navzdory smutnějšímu příběhu. Pro mě jeden z filmů, ke kterému se rád vrátím.. ()

Profík

Není to úplně nejlepší romantická komedie, ale je tam pár přísad, které mi sedí. Třeba Abigail Breslin, která tam dodává trochu něco jiného, než jen romantickou komedii a taky jídlo. 70%. ()

jossC

Nuda.Těšil jsem se na konfliktní situace v restaurační kuchyni a místo toho unylý cajdák.Předvídatelný jak blázen. ()