Jednoho dne Horton zaslechne vzlykání o pomoc, které k jeho překvapení vychází z prachového smítka poletujícího vzduchem. Horton brzy zjišťuje, že smítko je domovem Kdosic, městečka obývaného malinkými obyvateli s velikými problémy. Je na Hortonovi, aby překonal všechny nástrahy džungle a své nové kamarády ochránil. (Magic Box)

Epco

Film ktorý ma nezaujal sná´d vobec ničím. Sice som to od neho ani nečakal, ale predsa, aspon niečo tam byť mohlo. ()

demonikus

Blue Sky Studios nám pripraviil na rok 2008 fantastický animák s výbornym a dojímavým pribehom o malom svete, ktorých ochraňuje slon Horton (Jim Carry) a snaží sa ich dostať do bezpečia "There's a tiny person on that speck that needs my help!". 88 minút plných zábavy, napätia a dobrodružstva. Davam 92% 5*. ()

Jiesaj

Horton bohužel docela zklamal. I když hlavní postavu daboval Jim Carey, nijak zvlášť neohromil. Oddychová podívaná, ale mockrát jsem se nezasmála. Tak snad příště. ()

Shtinky

Niet divu pre Hortonove slabé hodnotenie, pretože je to klasická detská animovaná infantilná rozprávka ktorá sa nebude páčiť poväčšine dospelým. A story im tiež nič neponúkne. Ale. Mne sa Horton páčil. Párkrát som sa schuti zasmial a o to tu predsa ide nie ? Dej bol pre mna viac než uspokojivý, dokonca ma dosť zaujal a postavy s ich dabingami boli skvelé. Viac k tomu nieje čo dodať. Aj keď sa Horton celkom iste onedlho stratí, bola to príjemná oddychovka. ()

jardel24

Už po pěti minutách mi slon stvořený na tělo Jimu Carrey lezl na nervy a vynořil se u mě strach, že tak to bude až do konce filmu. Naštěstí se úplně nečekaně objevil ještě druhý svět, který byl o poznání sympatičtější a zábavnější než ujetá džungle, ve které společně žijí sloni, myši, opice, králíčci a klokani. Velké plus má u mě film i za oprášení funkce vypravěče - v českém znění nenapodobitelný Zdeněk Svěrák. Bohužel humor - důležitý aspekt u animovaných filmů je příliš přízemní a jednoduchý, takže ho ocení asi jen malé děti. ()

Raptus

Docela mě mrzí ty vysloveně špatné hodnocení, protože si myslím, že na tomhle animáku je spousta pěkných věcí. Anime část byla pecková, ta malá žlutá potvora taky perfektní postava a hlavně jsem se stotožnil s tou myšlenkou miniaturního světa v něčem úplně obyčejném z "našeho světa" nad tím jsem přemýšlel už od mala :-) mezery v ději sice jsou, a normálně bych dal asi hvězdy 3, ale 62% mi příjde málo za moc povedenou práci grafiků, která je perfektně detailní, ale zároveň to nebyla grafická onanie nad dnešními technologiemi, za tu myšlenku a za moc dobré zpracování celku. Nenásilná zábavná pohodovka na sobotní odpoledne. která ničím neurazí. ()

JARDAHONDA

Tvůrci doby ledové přicházejí se zbrusu novou pohádkou.. Jednoduchý příběh, i když s trochu přidvídatelným dějem. Sympatické postavy a podařená animace dodává pohodovou atmosféru.. 83 minutová stopáž bohatě stačila, tím pádem nebyl čas na nudné pasáže.. U mě dobrý **** ()

Rossemary

Milý a vtipný animák no chýba tam veľa vecí. Samozrejme nemôžem zabudnúť na skvelého Jima Carreyho ale ten to nezachránil. ()

Kejo

Filmy od Blue Sky sú super ale tento je najhorší. Zlý dej a príbeh tiež. Tie vtipy to ale zachranili pred 1 hviezdičkou ()

YDOMAK

Ono ten nápad nebol vôbec zlý, len to prevedenie. Carreyho ani Carella vôbec necítiť, vtipných momentov veľmi málo. Asi to malo zostať len v knihe. ()

mad.dog

Skvělý animák, který je můj oblíbený možná jen právě díky českému dabingu, protože tvorba Dr. Seussa jde absolutně mimo mě, Grinch a Kocour mě opravdu nezaujali. Horton ano. Na první pohled animák pro malé, ale s hlubokou myšlenkou a poselstvím i pro dospělé. A k tomu je vypravěč Svěrák, takže pecka! ()

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella