Dexter začne sledovat Hannah, aby zjistil, proč se vrátila zpátky do Miami. Zároveň přijme Zacha jako svého chráněnce, kterému chce vštípit kodex... (TV Prima)

Phantasma

Už je tam poněkud těsno - 3 vrazi v jedné místnosti, moc žvanění a málo napětí. Jak tohle nakonec skončí .... jsem napnutý jako kšandy jednoho kontrolora kvality v nejmenované firmě. ()

Necrotongue

K mému vlastnímu překvapení mi tvůrci po delší době umožnili udělit nějaké epizodě i čtvrtou hvězdičku. Děj sedmé epizody nebyl nudný, jak tomu bylo u předešlých dílů, výrazně ubylo psychologických sezení a chvílemi jsem měl dokonce pocit, že si scénárista vzpomněl, o čem byly dřívější řady. ()

Anderton

História sa môže, ale nemusí opakovať. Záleží na tom, kto je učiteľ a kto žiak. Dexter musí opäť riešiť svoje ciové problémy a jeho rozhodnutia ho opäť a opäť vedú k tým nesprávnym osobám. No a tvorcovia sú tak zákerní, že mu pocítiť šťastie a normálny život nedajú. Ešte že ide o fiktívnu postavu, inak by som ho fakt ľutoval. No keď sa to vezme, tak celkovo postavy tohto seriálu to nemajú vôbec jednoduché a hádajte, kto je zdrojom viac menej všetkého utrpenia, aj keď to nemá v úmysle, nie je v jadre zlý a máme ho tak radi. ()

• Na scénu v byte zavraždenej Dexterovej (Michael C. Hall) susedy Cassie (Bethany Joy Lenz) na konci epizódy bola evidentne použitá kulisa Dexterovho bytu – ten bol na kraji budovy a tým pádom mohol mať okná na tri strany, teda aj nad gaučom. Byt Cassie bol situovaný medzi dvoma bytmi a preto nemohol mať okná na bočnej stene, čo však evidentne mal. (mijec)