V originalitě se meze nekladou. Ve fantazii by se ovšem nejspíš měly. Ano, pochopil jsem, o co se scénáristi snažili, zčásti jim to vycházelo, ale když se na to podívám globálně, tak bych řekl, že jim to moc nevyšlo. Ale přece jim to nebudu mít za zlé, dám tři hvězdičky a je to=)(2.1.2013)

Miestami trochu nudný, ale inak celkom vydarený a vtipný parodický film. Ak čakáte dokonalú paródiu na Putovanie tučniakov, tak budete asi sklamaní, ale ak vám trochu hrubozrnného humoru nie je proti srsti, tak sa pravdepodobne pobavíte. A od skvelého rozprávača, Samuela L. Jacksona, sa možno dozviete aj nejaké nové veci ohľadom života tučniakov.(24.3.2008)

• MrHlad

Myslim, že kdybych si sehnal pár hodin záběrů na tučňáky, několik flašek alkoholu a zavolal pár kamarádům, tak bych to natočil taky.(8.2.2008)

• choze

Tak konečně doputovali přisprostlí tučňáci na dvd i k nám a trvalo to pouhé 4 roky, bravo distributore. A ten český název, bez komentáře. Průměrná dabérská parodie s pozoruhodným hlasovým castingem, u které jsem se sice permanentně uchechtával, ale nikdy nešel do kolen. Mě prostě hádka postavy s vypravěčem ještě nikdy nikde nepřišla vtipná.(13.4.2010)

Verdikt: Parodie na uzasny March of the Penguins, pokud Vas zajima, co si povidaji vybrani tucnaci/muzi na sedmdesati milove ceste za tucnaky/zenami, respektive co si povidaji tucnaci/zeny, pri cekani na tucnaky/muze, tak muzu jen doporucit, nevlidna cesta plna snehovych vlocek je totiz sakra vtipna! Jedinmy problemem je, ze k dnesnimu dny neexistuji ceske ani anglicke titulky, tudiz film pouze pro anglictinare, ostatnim zustane horsi March of the Pengunis.(1.4.2007)

• - Okrem výnimiek Candace Cameron Bure, Mary-Kate Olsen a Ashley Olsen, všetci zo seriálu Full House (1987) majú úlohu pri dabovaní tohto filmu. (Flipper)