Fong (Jackie Chan) je hazardní hráč. Na celém světě existuje pouze jediná představa, která ho dokáže vyděsit víc než jeho dotěrní věřitelé: dostat na starost plačící nemluvně! (oficiální text distributora)

KatanaCZ

Opravdu hodně vydařený film, asi začínám stárnout nebo tak něco, ale je to jeden z Chanovo best filmů! Vyplatí se podívat, slušný příběh, děj, akce i vše ostatní..... ()

otík

Nechápu, proč nemůžou v Hong Kongu natočit s Jackie Chanem pořádnou akční komedii, aniž by se musel Jackie pitvořit, dělat ze sebe šaška nebo magora a hrát si na ubohou chůvu. V tomto filmu sice najdeme kupu klasických akčních kung-fu scén a Chan ukáže, že stále má na všechny ty krkolomné záběry. Jenže většina stopáže jsou jen trapné scény o krádežích nebo starání se o batole. Korunu tomu všemu přidá scéna z mražáku, kterou si mohl scénárista odpustit a je jen škoda, že mu při psaní závěrečných scén filmu ruka neumrzla. Někdo nedá na Hong Kongské chanovky dopustit, já s ohledem na výtvory typu Akce nemluvně, Mýtus, New Police Story či Krotitele upírů musím konstatovat - zlaté starší hollywoodské chanovky. Je to smutné, ale je to tak. Hudba: Chan Fai-young & Hilarious ()

3n3my

Starý Jackie Chan v novšom obale, ale opäť vlastne ničím neprekvapil. Jeho grimasy a pohyby už každý pozná, scenár sa tiež nijako zvlášť nevymyká z priemeru a až na pár akčných scén pri tej stopáži celkom nuda. ()

Mol

Akce ve Fongově bytu byla hodně dobrá, plus honička za kočárkem, plus další vtipné scény. Například ta s toaletou, ale bohužel film jako celek má spoustu hluchých míst, které nudí. Možná si tvůrci měli odpustit výlevy a oplakávání a namáčknout zde více humoru a nebo použít nůžky. Šmik, šmik. ()

dan.pacino

Milé televizní překvapení. Když bych se před viděním podíval na profil filmu, asi by mi to celou podívanou trochu zkazilo. To se však nestalo a já sledoval v domnění, že se jedná o nějaký čínský trhák s červeným hodnocením:) Díky bohu! ()

TO

Rozhodně patří mezi ty povedené Jackieho taškařice. Krkolomné akční kousky, humor, hezky udělaný příběh, pěkně vystavěné postavy, prostě dobře vyvážený celek a dvě hodiny jsou pro takovouhle košatou zápletku naprosto přiměřená stopáž. Já se bavil a pěkně si odpočinul ()

demented

Neuveriteľne patetický, sentimentálny a miestami brutálne infantilný film. Jediné čo mi dokázalo trochu zdvihnúť náladu, bola epizódna rolička Biao Yuena a fakt, že konečne po dlhých rokoch predviedol trocha tej akcie. Síce to za veľa nestojí, ale moje modlitby boli konečne vyslišané :) ()

Danny F.

Dějově perfektní tak jako Jackieho Chana bojové umění (tak jako v každém jeho filmu). Zábavné i napínavé. 80% ()

mirec88

Jackie, Jackie. Čím ďalej starneš, tým zvláštnejšie (nechcem napísať hlúpejšie) filmy robíš. Ale bavil som sa celkom dobre. Naviac scény s nemluvňaťom nemajú chybu! ()

pugs

"Ty hajzel!" Ako všetci isto vieme, tak Jackie Chan sa vyžíva v akčných komédiach, a zakaždým má šmrnc alebo, ak to tak mám nazvať, svoju zvodnosť. Tentoraz si to vyskúšal s deťmi napr. ako to urobil Bruce Willis alebo Arnie. Nebola toho škoda, lenže Jackieho potenciál je tu nevyužitý a vlastne aj stráca na svojom herectve. Keby nebol jeden z mojich obľúbencov šup so Zlatou Malinou. Choreografie súbojov? Čo o nich? Neviem, jak vy, ale podľa mňa sa tam niektoré scény aj opakovali, ale to nevadí. Stále to pôsobí efektne a nevšímate si toho. Keby tam bolo viacej akcie prekročil by som aj tých 70%, takto to je len na 6/10. ()

spikey1

Asijský remake tří mužů a nemluvněte? dejte to do ruky Jackiemu, on zastoupí všechny tři muže, protože ve filmu se bude vydávat za zloděje který ovládá své kung-fu. ()

Ironfood

Jackieho mám rád, přesto, nebo spíše právě proto, jsem se tomuto filmu kvůli názvu a plakátu dlouho vyhýbal. Ale bohužel jsem se jej nakonec přece jen rozhodl zhlédnout. První hodina v podstatě odpad s legrací typu dítě se nám pokakalo či dítě Jackiemu ohryzává bradavku. Na chvíli se to zlepší díky celkem zábavné pasáži, kdy se v jednom bytě sejde spousta lidí, a následné autohoničce. Pak je to ale zase o ničem, tedy až na závěrečnou akční pasáž (dobrá práce s hudebními nástroji). ()

Soweek

Po delší době Jackie Chan opět předvedl že umí pobavit. Jeho styl boje-bojuju se všim co najdu-je velmi povedený, dokonce i vtipy netýkající se boje jsou na slušné úrovni. ()

Yeosol

Jackie Chan předvádí stále parádní akcičku. Co na tom, že děj je lehce okopírovaný a akce tam není neustálá. Pokud Jackie stále baví lidi svými komediálními kousky po celým světě, je to prima. A o to mu jde především. Bavit se, bavit se a bavit. Filmy se točí a vždy točit budou hl. pro peníze a pak pro pobavení. A to Jackie Chan ví moc dobře. My diváci totiž potřebujeme nějakou nezávaznou podívanou. A Jackie ji umí úplně parádně. 8-) ()

uzzi

Filmy jako tento si vždycky pustím na odreagování, s tím že se pobavím, zasměju a vymeju mozek. Bohužel jsem si bohužel vymyl mozek, posléze ještě oči a šel se podívat po něčem lepším. Ani tak nevadí, že zápletka je ohraná, ale celé to bylo takové r-o-z-t-a-h-a-n-é a těch 134 min není obhajitelných (vzhledem k tomu, že polovinu stopáže někdo ječí a čumí na dítě). Nemám moc rád Hong-Kong produkci a tak je chyba asi ve mě, při těch afektovaných výkonech a uřvaných dialozích mě postavy vyloženě s..ou. ()

miklaras

Dlouho jsem se vyhýbala, ale nakonec byla lapena a dokoukala. Žádný velký duševní otřes se mi neudál, stále je pro mě Jackie hvězdou let 70. Jediné, co bylo skutečně potěšitelné je tvář Ku Fenga jako otce hlavního hrdiny, jeho rozechvělý stařeček byl dojemnou připomínkou hvězdy 60.-80. let, ale jinak jsem se ani moc nebavila ani neužívala choreografií, kterých tu ještě navíc není moc...2,5/10 ()

KoRner

Starne ten človek vôbec? Akcia slušná, humor infantilný - proste ako za starých čias. Film sa nesie vo výchovnom duchu pre mládež, ale to čo s tým dieťaťom stvárajú bolo niekedy veľa aj na mňa. Takéto niečo sa môže robiť iba v Hong Kongu. Hviezdička dole za dlhú stopáž, film v strede totiž trochu nudí. ()

Yangus

Ze začátku teda nic moc, pak se to pomalu rozjíždělo a od poloviny filmu to bylo super. Konec na mě velice emotivně zapúsobil, nikdy jseš ještě nezažil aby mě u filmu s Jackiem tekli slzi. Oživování dítěte a následná jakoby poprava mě teda dostala. ()

POciSEM

Prekvapive kvalitni variace na tri muzi a nemluvne s tim rozdilem ze Jackie je porad neuveritelnej opicak a jeho kaskadersky kousky me nikdy neprestanou udivovat ()

1945

Oproti ostatním Chanovým filmům se dá film hodnotit jako extrémě zdlouhavý, ale i přesto si člověk užije pár vtipných scén a samozřejmě skvělé akrobatické výkony hlavního hrdiny... ()