Malé batole, které se ztratilo třem zcela neschopným únoscům, prožívá svá první velká dobrodružství ve velkoměstě. Zlosyny tak zcela nevědomky, leč o to důkladněji vytrestá... (oficiální text distributora)

filmmovier

Další hodnocení, které tady nechápu. je to naprosto geniální, extra mrtě strašně moc zábavná komedie, kterou jsem viděl už tisíckrát a vždycky se pobavím stejně. Bink je nejlepší a stejmě tak Joe Mantegna. 110%. ()

MiCM odpad!

Tak to mi teda připadá jako kolosální stupidita..to už jde vyloženě o život u takového filmu.. ()

PetrPan2

To nízké hodnocení mě docela překvapuje, samozřejmě to není žádný filmový klenot, ale rodinná komedie, jejímž účelem je především rozesmát a pobavit a to splňuje dokonale... a ktomu krásná maminka Lara Flynn Boyle. ()

shantim

Snůška přiblblého pitvoření se, jež je střídáno nesmyslně se chovajícím dítětem. Dokoukání filmu do konce je utrpením. 22% hvězdiček ()

Roseinka

Nejkrásnější pohádko-film mého dětství. Sledovala jsem to tak do 6 do 15 let pravidelně a prostě toho prcka zbožňuju!!! Teď jsem si to pustila po několika letech a říkala si, jak moc to asi bude trapné. Naopak mě to velmi příjemně překvapilo. Sice tam pár trapných momentů bylo, ale to mi nevadí, protože i tak jsem se místy smála jak blázen. Mám k tomu jednoduše srdcový vztah a miluju to dítě. :) Navíc obdivuju, jak to bylo natočené a jak moc talentovaný chlapeček to musel být. Muselo to být náročné natáčení a to si myslím taky zaslouží slušné hodnocení. Vím, že je blbost, že by si nikdo nevšimnul batolete jak si to plazí přes silnici nebo na chodníku, ale co... občas je třeba některé věci brát s nadsázkou a položit se opět do dětských let a užívat si krásný dětský smích patří mezi nejhezčí věci v životě. :o))) ()

jenik71

Poměrně zdařile natočená komedie s batoletem v hlavní roli. Jen nevím, jaké cílové skupině je vlastně určena. Dospělím určitě ne, snad jen když doprovodí svou ratolest do kina. Mladším dětem se ale bude líbit, jaké má ten prcek vlastně štěstí a jak nevědomky prchá padouchům. Oceňuji snahu natočit film právě pro tyto menší děti, i když je otázka, jestli právě oni tento příběh pochopí. ()

jefff

Docela milá komedie, která mě o letošních vánočních prázdninách mile pobavila. Až mě to překvapilo:-) ()

HomeAlone

Pre mna nostalgickych cistych 5* . Ako decko som bol na tom v kine , vtedy som ten film zboznoval , no a teraz si ho vzdy rad pozriem ()

fiLLthe3DD

Vyjma prvních dvou dílů "Sám doma" (protože Joe Pesci a Daniel Stern) a snímků "101 a 102 dalmatinů" (protože Glenn Close, vysoké produkční hodnoty a dozajista náročná práce se zvířaty) jsem už jako dítě předškolního věku nenáviděl všechny ty filmy, v níž jsou děti či zvířata chytřejší než dospělí. A na tomto výtvoru krom solidní výpravy neshledávám vůbec nic dobrého - děj je trapný a "prcek" přímo odporný. Navíc jsem se při sledování cítil opravdu trapně za to, k čemu všemu se trojice hlavních představitelů byla schopná propůjčit, jelikož humor v tomto počinu je založen jen a pouze na neustálých držkopádech, v horším případě pak kopání, drcení a pálení koulí (očima „dospělého" jsem skoro až nabyl dojmu, jako kdyby si režisér plnil nějaké zvrhlé sexuální choutky, v nichž dominantní mimimo dává na prdel skupině submisivních mužů)... A co proboha na téhle sračce stálo 48 mega je mi opravdu záhadou (o rok starší Jurský park stál 65)... Hodnotit nebudu, jelikož jsem zkrátka nenašel sílu pustit si to po letech znovu... ()

Darth_AK

Tenhle film je úplná tragédie, nešťastnou shodou náhod jsem ho viděl už dvakrát a pokaždé mám pocit že moje IQ při něm klesá do hlubin Mariánského příkopu. Není to vtipně, není to ani napínavé, herecké výkony spočívají ve slovech "UH" "ÁHHH" a 90 % času mají hlavní záporáci problém se svými koulemi, nebo jinou částí těla. Tohle vážně ne. ()

Raccoon.city

U mňa geniálna komédia smial som sa skoro neustále. Ďakujem užívateľom že takto ohodnotili tento film lebo vždy si vyberiem film čo je takto hodnotený. ()

Tejkina

Tento film jsem v dětství milovala. To hodnocení tady mi příjde nesmyslné, je to moc hezký film pro děti, je ale jasné, že dospěláky to zrovna bavit nebude..:) ()