Vlci

Súboj vlkolakov

Akční / Fantasy / Horor / Thriller

Kanada / USA / Německo, 2006, 110 min

• JASON_X

Už po pár minutách je zkušenému divákovi jasné, že něco je špatně a že to něco bude špatně celý film. Takže už brzy po začátku otrávené koukání po časomíře a nadávání si typu "co já debil jsem si to zase pustil". A jakmile se na scéně objeví otravný vlkodlačí spratek, je to definitivní konec všem nadějím. Skinwalkers svým slabomyslným obsahem, banálními dialogy, nezajímavými herci a nevábným "televizním" zpracováním připomíná všechny ty Tvajlajty a podobné sajrajty (tedy popravdě Twilight ani moc neznám, ale šel mi dobře do rýmu se sajrajtem). Z celého třeskutě blbého a nezábavného filmu je asi nejlepší obrázek na jeho papírovém DVD obalu. Řeknu to jasně, krátce, výstižně, spisovně a přísně kinematografickologicky - je to prostě nuda k posrání a sračka na entou. A zakončím to jako obvykle - jedna hvězda za to, že jsem viděl ještě mnohem větší sračky, třeba Kolju.(18.5.2015)

• AngelAngie

K tomuhle filmu se toho moc psát nedá - námět mě zaujal, ono samo o sobě hon na malého kluka zběsilými vlkodlaky mě celkem nabudilo a říkala jsem si, že taková oddechovka .. proč ne, jenže ono je to tak mizerný, že jakýkoli námět a jeho zajímavost, jde úplně pryč. Strašnej snímek, opravdu strašnej, nelíbilo se mi tam vůbec nic, hrozný zpracování, herecký výkony si nechali herci asi doma ve skříni, ble ble. Ta hvězda je za plakát .. :))(18.8.2008)

• Zombi

Dvě bandy vlkodlaků bojují o život kluka který je může od jejich prokletí osvobodit, jedna ho chrání, druhá jej chce zabít, většinu času vypadají jako lidi, zlí jezdí na motorkách a působí rádoby drsně, hodní působí… hodně :o) Střílej po sobě z klasických zbraní a na konci se poškádlí i ve vlkodlačích podobách. Nejzábavnější mi přišla poslední scéna s falešnou kostrou, když pominu to, že z té ženské je najednou drsňačka. Vyhněte se tomu, logika se tohoto natáčení nezúčastnila a ani zábavný to není, vlkodlaci chodí jako lidi a vlkodlačice má podprsenku… stačí?(25.12.2007)

• castor

No, tak, co dodat? Malý chlapec jako rozhodující článek mezi dvěma znepřátelenými smečkami vlkodlaků.. Nikdo nečekal nějakou logiku nebo nápaditost scénáře, nicméně Skinwalkers jsou jen neopepřenou slitinou s průměrnými maskami (Special Effects Studio nedávno zesnulého držitele deseti oscarových nominací Stana Winstona), která nefunguje ani jako ujeté béčko.(21.8.2008)

• Ruut

jsem vůl a kajuje se za to, aneb z mé šcfd pošty: Nazdar! Neznám Tě, a Ty neznáš mne, ale chtěla bych Tě na něco upozornit. Psal jsi v komentáři pod filmem Vlci (2006), že se Ti tam líbila Rhona Mitra. Taky jsi psal, že chodila v tom filmu v bikinách a motorkářském ohozu, jenže to nebyla ona. Rhona hrála tu Timothyho mámu. Tuhle vlkodlačí motorkářku hrála Natassia Malthe. Ne že bych chtěla poučovat, ale udělej si jasno v tom, která sexy kočka se Ti tam líbila! :-) ------------- původní koment: Rhona Mitra - Rhona Mitra je sexy dračice - Rhona Mitra se celý film producíruje před kamerou v sexy bikinách a motorkářské bundě - Rhona Mitra je fakt kus. Jo a taky pitomý scénář, zbytečně dlouhá představovačka a vysvětlování a neobratné akční scény. A taky zjištění že měsíc po prvních podívání jsem si chtěl tento film pustit znova, protože jsem si vůbec nepamatoval že bych na něj už koukal ...(6.11.2008)

• - Jedná se o první snímek, který vznikl ve spolupráci společností Lions Gate Entertainment a Constantin Films. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v kanadském Ontariu. (Terva)