Dvě znepřátelené smečky vlkodlaků zápasí o malého chlapce, jehož život je osudově spjat s jejich budoucností. Jedni jej chtějí zabít, druzí zachránit. Bitva na život a na smrt začíná v akčním hororu, plném napětí a dokonalých triků! (oficiální text distributora)

Trailer

petero

Vlkodlačí gang motorkárov – 4ks, tí zlí vs. vlkodlaci z malého mestečka, tí dobrý bojujú o chlapca ktorý je vyvoleným a o 3 dni podľa proroctva sa niečo stane. Dobrý budú zachránený (ak prežijú) a tí zlí budú mŕtvy (ak všetkých dobrých nepozabíjajú). Scenár je hlúpučký ako sa na poriadne béčko patrí, ale na druhej strane slušne obsadené (hrajú tu aj dve kočky z podľa mňa ešte hlúpejšieho DOA Dead or Alive), celkom priemerne zrežírované (stále sme v rámci B kategórie), čo čakať od tvorcu Horror Show (resp. House III) a Jason X. Strieľa sa tu obrovskými Desert Eagle, aj obojruč, aj starká je čiperná, brokovnica tiež povie svoje (nikoho strieborné guľky netrápia a policajta neuvidíme ani jedného) a na rozdiel od takého Blood and Chocolate sú tu naozaj vlkodlaci ktorý sa nehrajú na niečo sophisticated. A tak keď príde noc a vykukne mesiac, premenia sa, spravia bordel potom si zašukajú (ak majú s kým) a ráno pokračujú vo svojej misii. Myslite si o tom čo chcete ale niečo také som od toho aj očakával a čo je hlavné film mi ubehol úplne v pohode. ()

Viktooorka

hvězda za prcka Scotta Andersona a druhá za námět, z kterého mohl být skvělej film.. chtěla jsem tomu dát i třetí hvězdu, ale už jsem nenašla žádný jiný důvod a i když Jason Behr byl fakt kus a nechala bych se od něj klidně sežrat, dneska nechám své hormony doma a zůstanu u těch hvězd dvou :-) ale pokud si chcete jen odpočinout u filmu, který obsahuje trošilinku akce, hon na Vlky může začít :-) ()

TERRORDROME odpad!

Filmy o vlkodlakoch sú zrejme ten úpne najhorší hororový subžáner. Jedna dementná chujovina za druhou, v lepšom prípade len nudná, v horšom nevýslovne stupídna. Toto je dokonalý príklad. Dobrý vlkodlaci vs. zlí vlkodlaci čo chcú zabiť nejakého chlapca, lebo ON je ten vyvolený čo môže vyliečiť vlkodlakov a spraviť z nich ľudí. Zlí vlkodlaci zavýjajú, ksichtia sa, ceria zuby a sú oblečený ako motorkári. Tí dobrí sú proste len uplakaní debili. Ďalšia kokotská mytológia vyhonená z rukávu ( ako ja len neznášam a nenávidím drísty o vyvolených, všetkých ich tak nahádzať do nehaseného vápna... ) a ďalší klinec do rakvy vlkodlačích filmov. A tých klincov je už toľko, že samotnú rakvu ani nevidieť. Ani babička tasiaca brokovnicu uprostred ulice to nespasí, snáď keby tasila metlu a odletela na nej aj so zbytkom vlkodlačej famílie do... do preč!!! ()

Dever

Soundtrack Andrew Lockington: 1. Forest Presence [1:26] ,2. Cabin Meeting [4:00] ,3. Raising Timothy [2:49] ,4. Huguenot [2:37] ,5. Varek Arrives [1:50] ,6. Gunfight [3:45] ,7. Legend [4:10] ,8. Feeding [2:41] ,9. Lake [3:04] ,10. Hospital Battle [5:49] ,11. Red Moon [4:11] ,12. Can't Go Back [1:55] ,13. Cat Returns [1:35] ,14. Jonas' Trap [2:34] ,15. Midnight [5:28] ,16. Transformation [2:09] ,17. Epilogue [1:45] ,18. Destitutional - Braintoy [3:32], ()

Falko

Na zaklade negativnych hodnoteni tohto filmu na CSFD som bol pripraveny na najhorsie, ale nastastie som videl aj horsie filmy. Akcie tu zas az tak malo nebolo, avsak najväcsi kamen urazu je vo viacerych chvilach, ked maju zli vlkodlaci chlapca, ktoreho chcu zabit prilozeneho ako na tanieri a oni vecne akymsi zazrakom tu sancu prepasnu. Take nieco sa moze stat iba v rozpravkach pre deti, ale nemalo by sa to diat v takychto filmoch, akym je tento... 24.06.2010 _______ Jason Behr - (Varek) +++ Elias Koteas - (Jonas) +++ Rhona Mitra - (Rachel Talbot) +++ Natassia Malthe - (Sonja) +++ Kim Coates - (Zo) +++ Sarah Carter - (Katherine) +++ Tom Jackson - (Will) +++ Rogue Johnston - (Grenier) +++ Hudba: Andrew Lockington +++ ()

• Jedná se o první snímek, který vznikl ve spolupráci společností Lions Gate Entertainment a Constantin Films. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v kanadském Ontariu. (Terva)

Související novinky

Underworld of the Dead?

Underworld of the Dead?

12.04.2007

Dopřejte neschopnému, ale zato nadšenému tvůrci ždibec úspěchu a zavalí vás tunami dalších pozlacených výkalů. Určitě je znáte velí jim Paul W.S. Anderson. Dalším do party je Courtney Solomon, který… (více)