Vlci

Súboj vlkolakov

Akční / Fantasy / Horor / Thriller

Kanada / USA / Německo, 2006, 110 min

• Sobis87

Skinwalkers vizuálně připomínají televizního Herkulese, akorát ten byl jistým způsobem i celkem zábavný, což se o téhle vlkodlačí blbosti nedá říct. A vypadá to, že si Kevin Sorbo založil vlastní školu herectví, protože všichni herci ve Skinwalkers hrají stejně otřesně jako on. Skinwalkers mají být akčním filmem s příměsí hororu, ale akce je zde nehorázně statická a nudná, že by za to režiséra zkopal i Chuck Norris. A pokud jde o hororovou složku, film je asi tak strašidelný a napínavý jako mexická telenovela. Tenhle film je hnus a nedokážu pochopit, jak se dostal do kinodistribuce, když například takový Crash jsme měli možnost shlédnout až na DVD.(16.9.2007)

• Viktooorka

hvězda za prcka Scotta Andersona a druhá za námět, z kterého mohl být skvělej film.. chtěla jsem tomu dát i třetí hvězdu, ale už jsem nenašla žádný jiný důvod a i když Jason Behr byl fakt kus a nechala bych se od něj klidně sežrat, dneska nechám své hormony doma a zůstanu u těch hvězd dvou :-) ale pokud si chcete jen odpočinout u filmu, který obsahuje trošilinku akce, hon na Vlky může začít :-)(2.11.2009)

Film rozhodně není nijak složitý- dobro a zlo, tyto dvě strany chtějí zachránit respektive zabít chlapce, který je strůjcem jejich osudu. Musí zemřít nebo přežít do půlnoci svých 13. narozenin. Tak zvítězí buď kolečkáři nebo hvězdičkáři. Je pravda, že takových filmů jako je tento jsem viděl nespočet. V ničem nepřekvapí, nemá neočekávané zvraty, prostě průměr. Ale v každém případě lepší než hity typu Stmívání. Zhruba na úrovni Wolfmana s Del Torem. Takže taky 50%(19.9.2011)

• vesper001

Lykantropie jako nemoc i historická skutečnost mě velmi zajímá a stejnou měrou mi jdou na nervy filmařská znásilnění vlkodlačího tématu. Scénář Vlků sice měl jistý potenciál – vlkodlaky dělí na „nemocné“, toužící po vykoupení, a „narkomany“, kteří se dobře baví; jedni žijí jako spořádaní občané, druzí jsou motorkáři (*). Tím ale klady končí. Okaté dítě v ohrožení vede hitparádu megaklišé, a vůdce zlých sice dramaticky pohazuje kadeřemi, jenže naneštěstí vypadá, jakoby po nocích raději navštěvoval Modrou ústřici, než vyl na měsíc. Triky a výprava jsou k pláči a o hereckých výkonech nemůže být vůbec řeč. V panoptiku prapodivných figurek v yettiovských maskách je obzvlášť nesnesitelná postava matky roku, kolem které musí skoro hodinu lítat kulky a chlupy, než jí dojde, že její potomek je spasitel dvojí krve a fakt, že o něčem v životě neslyšela, nebo tomu nevěří, neznamená, že to neexistuje. Což vlastně platí i tak všeobecně. ;)(11.3.2013)

• Falko

Na zaklade negativnych hodnoteni tohto filmu na CSFD som bol pripraveny na najhorsie, ale nastastie som videl aj horsie filmy. Akcie tu zas az tak malo nebolo, avsak najväcsi kamen urazu je vo viacerych chvilach, ked maju zli vlkodlaci chlapca, ktoreho chcu zabit prilozeneho ako na tanieri a oni vecne akymsi zazrakom tu sancu prepasnu. Take nieco sa moze stat iba v rozpravkach pre deti, ale nemalo by sa to diat v takychto filmoch, akym je tento... 24.06.2010 _______ Jason Behr - (Varek) +++ Elias Koteas - (Jonas) +++ Rhona Mitra - (Rachel Talbot) +++ Natassia Malthe - (Sonja) +++ Kim Coates - (Zo) +++ Sarah Carter - (Katherine) +++ Tom Jackson - (Will) +++ Rogue Johnston - (Grenier) +++ Hudba: Andrew Lockington +++(24.6.2010)

• - Natáčení probíhalo v kanadském Ontariu. (Terva)

• - Jedná se o první snímek, který vznikl ve spolupráci společností Lions Gate Entertainment a Constantin Films. (Terva)