Vlci

Súboj vlkolakov

Akční / Fantasy / Horor / Thriller

Kanada / USA / Německo, 2006, 110 min

• obitus

Spolu s romantickou zrůdností Blood and Chocolate představují Skinwalkers naprostou skázu kdysi skvělého subžánru. Debilní příběh o tom jak hodní vlkodlaci chrání malého chlapce před zlými vlkodlaky umocňují představitelé VŠECH rolí, už dlouho se mi nestalo, že bych ve filmu nevyděl jedinou sympatickou postavu. Hvězdička je za celkem retro masky, ktere místy upomínají Howling 2.(4.9.2007)

• duklak2

Béčko jako Brno, musím snížit původní hodnocení a jednu hvězdičku bohužel ubrat. Film má velkou chybu v tom, že hned vyšumí z paměti. A přitom to tak nadějně začalo. Film jsem viděl před dvěma dny a už teď si z něho moc nepamatuju! Myslím si, že se autoři filmu zaměřili spíše na velmi pěkný DVD obal :-)(18.8.2008)

• 4daPeace

Verdikt: Tím, ž tad nic nenapíši, udělám pro zájemce o tento film největší službu. Bylo by to totiž zbytečné, stejně jako koukat na tento film.(18.10.2007)

• hladass

Naprostá zhovadilost zcela degradující žánr vlkodlačích filmů...(22.5.2010)

• Campbell

No původně jsem chtěl dát 1* ale z milosti dávám 2*. Isaac je špatný režisér, jediný snímek z jeho filmografie se mi líbí, a to je vše. Tenhle film ale je asi jeho nejhorší něco tak nudného a blbého, se jen tak nevidí. Opravdu slabota a přestřelka s babičkou je jedno velký LOL.(22.12.2010)

• - Natáčení probíhalo v kanadském Ontariu. (Terva)

• - Jedná se o první snímek, který vznikl ve spolupráci společností Lions Gate Entertainment a Constantin Films. (Terva)