Prodám šéfa zn. spěchá

The Ex

Predám šéfa

Romantický / Komedie

USA, 2006, 93 min

Už mnohokrát otrepaná situácia, keď si zamestanec, ktorý ma problém si udržat prácu, stretne zo šéfom, ktorý neznesie konkurenciu a je egocentrik, sa stretnú vo firme z veľkým priestorom na voľný čas. Film, ktorý sa snaží byť vtipný, no nedarí sa mu to a stale naražky na invalidov ma už po pár minutách prestavalo baviť, priam až rozčulovalo. Film je ľahko predvidateľný a ničim neoriginálny. Taká ľahká komedia na začiatok týzdňa na odreagovanie.(28.2.2008)

• zdenny

Trapný příběh o tom, jak chce jeden hajzlík díky letité podlosti dostat zpátky svou dávnou školní lásku, ikdyž ona je vdaná a má malé miminko. Jen člověk se zvráceným smyslem pro humor může zařadit tento film do žánru romantické komedie. Bylo to spíš ubohé drama o jednom slizounovi, kterému není rodina a manželství vůbec svaté a o tom, jak pro svůj nemorální cíl je schopen použít ještě více nemorálnějších praktik. Co se tvůrcům povedlo, že navýsost vytáčeli mé emoce v pasáži, kdy manželka opustila svého manžela ve chvílích, kdy ji tak zoufale potřeboval a ještě se trošku sbližovala s tím kriplem. Má matka mi vždycky říkala: Nikdy nikoho nelituj a nepodceňuj. A měla pravdu. Samozřejmě ne jen kvůli tomuto filmu. Alespoň ten autobus toho hajzlíka na konci pěkně sejmul.(4.1.2010)

• otík

Průměrná padesáti procentní komedie o celkem sympatické rodince, jejíž živitel se vydá do firmy svého tchána, aby se tam setkal s jedním děsně nepříjemným zaměstnancem na vozíčku, který vlastně zas tak moc na vozíčku není, hraje si na velkého přítele a přitom žádným přítelem není a hlavně je to děsný slizoun. Je až tak slizký, že díky němu celkové vyznění filmu je místo slušné komedie spíše dost nepříjemně mrazivá komedie.(13.11.2008)

Scénář: David Guion, Michael Handelman .. Neškodná rodinná komedie, která rychle odsejpá. Na můj vkus sice postupně až moc ztrácí zamýšlenou tvář a punc vážnějšího tématu, který z toho všeho pokukuje a sklouzne k samoúčelnému, přestřelenému vtipkování, které však není moc vtipné. Držet to jen na jedné straně by možná bylo lepší, ale i tak těch necelých osmdesát! minut děje drží pohromadě. Naštěstí Zach Braff pořád patří do skupinky „mladý a zajímavý,“ herecky je na úrovni, ovšem mohl by si příště zvolit opět něco vážnějšího. V té poloze je totiž zaručeně (nej)lepší. Mia i Amanda jsou příjemné ozdoby, kdežto Bateman nijak zvlášť nezaujme. 55%.(23.9.2007)

Ešte som sa tak nezasmial na niekom, koho zrazil autobus :-) .......... Inak je to komédia podľa klasického scenára, ale sú tu i celkom vtipné scény. Záver, ktorý je úplne predvídateľný je celkom svižne odbitý a nie je zbytočne naťahovaný, čo je plus............. Ale fakt by ma zaujímalo, kto vymýšľa tie české názvy. Toto je fakt otrasné............(4.1.2010)

• - První filmová role Charlese Grodina (Bob Kowalski) po 13ti letech. (HappySmile)