Série(3) / Epizody(36)

Drawn Together je americký animovaný sitcom pro dospělé. Podobně jako v The Challenge na MTV a v The Surreal Life na VH1 i zde osm protagonistů představuje kombinaci osobností, které se objevili již před touto sérií. Narozdíl od nich se však v Drawn Together objevují karikatury zavedených postav. Navíc ještě parodují typy postav charakteristické pro televizní reality show. (oficiální text distributora)

DoubleJo

Serial,ktory si nedava servitku pred usta a robi si zhovadilu srandu uplne zo vsetkeho .South park je oproti tomuto vecernicek pre deti. ()

Berty00

V poslednej dobe som preorientovaný na animované seriály tipu Drawn Together,South Park či Ugly Americans A ktovie prečo sa ma to takto drží...Musím povedať že zo všetkých televíznych staníc ktoré mám doma pozerám len jednu a to je Comedy Central a to predovšetkým preto lebo tam chodia blbosti takéhoto tipu | A nezáleží na tom že o polnoci|...Naozaj každým dielom sa teším na ďalší a čakám že to bude ešte viac bizarnejšie a ono aj je no Ugly Americans sa umňa uchitil predsa len o čosi viac a to predovšetkým pretože tám nájdete "absolútnu bizarnosť" a to v podobe všelijakého druhu charakterov |kto sleduje vie o čom hovorím ...| ()

Mephisto

Nechápu, jak tuhle sexistickou, šovinistickou, rasistickou, xenofobní, homofobní show mohli v USA pustit do televize, ale ještě že tak. Nevybíravostí bez servítků mi to trochu připomíná starou dobrou Českou sodu. ()

teplic

Absurdné, cynické, surreálne, nelogické, nepredvídateľné, intertextuálne, prijebané, ultrarýchle, nechutné, hovnami pomazané, úchylné, vyfajčené, židovské. Najlepšie v miestach, kde všetky cecky, ciciny, hovná, šťanky, gec a krv mali presah. Čo bolo málokedy. ()

haack

Kdo nezná a ujíždí na animovaných komediálních seriálech, tak určitě doporučuju. Mísí se tu parodie s černým humorem a ještě s mnoha dalšími humoristickými prvky. Všechny postavy jsou něčím zvláštní, nebo ujeté, což je důvod i prostor k mnoha hodinám zábavy. Charaktery postav jsou jednoznačně to nejzábavnější – o co jiného v takové reality show vlastně jde...? Netvrdím, že seriál je ve všech jeho částech kulturní podívanou, ale od podobného amerického provokatérského projektu nelze nic podobného ani očekávat. 8/10 ()

RoB23

Totální sprosťárna, která jde za svým. Pobavit nejjednodušším způsobem jaký existuje - VULGARITOU. Jednoduchá animace a jednoduchý humor. Tyhle dvě složky fungují naprosto dokonale. ()

popo666

Serial natolko zvrateny, az je aktualny. Sexizmus, rasizmus, fetisizmus, vsetkeho je v nom az vela. Treba vidiet, inak to neviem opisat ()

Enzo555

Rýchly, zdanlivo povrchný, reálne však veľmi rozhľadený humor. Popkultúrny guľáš :o) Polovicu úspechu (u mňa) tvoria úžasné hlasy a talent dabérov. Ako vždy- prvé diely sú naj ()

morbido

Geniálné,geniálné,geniálné.....hmm a ešte geniálné.Škoda že po troch sériách je koniec ale aspon že bude film.Totálna úchylnost a pre mna dokonalá zábava.Dúfam že sa to nikdy nedostane do SR alebo ČR tv lebo by to maximálne dosrali.CAPTAIN HERO 4EVER. ()

Slezi

Myslíte si, že South Park je největší zlo v TV? Cha cha. Tak špatné, sociálně a politicky nekorektní. Rasistické a vulgární! Nejhorší! Miluju to! ()

P/\/EL

no...South park pro mě best....i Robot Chicken mám raději........tohle je teda samozřejmě líp animovaný a samoúčelně drsnější a nechutnější, jenže tenhle mišmaš styl nemá takový kouzlo, jako má SP nebo RCH(jednota stylu prostě no..Simpsni, Family Guy..)....ale hlavní nápad je cool, dalších nápadů fůra, je to dynamický, fakt cartoon reality šou se všim všudy....jenže přesně..ty figurky sou stejně nesympatický jako většina lidí, co bejvá ve "skutečnejch reality šou".....což je....správně, ale zároveň....to tomu škodí a viděl sem jich pár v angličtině, ne všemu sem rozumněl....pak taky.......prostě mi to příde strašně samoúčelně nechutný a některé joky takové laciné...nevim...no.. ()

Fill98

Tak tenhle seroš je pecka! Naprosto famózní a kdo miluje South Park, toho tato lahůdka nezklame. Tolik nekorektního humoru jsem opravdu nikde neviděl. Nic zde není tabu a seriál si dělá prču snad ze všech choulostivých témat-gayové, lesbičky, tlustí lidi, Mexičani, indiáni, Francouzi, černoši a mnoho dalších... Některé scénky mě rozesmály natolik, až mi málem smíchy praskla bránice. A jednou za mnou přišel soused, jestli bych se prý mohl zklidnit, tak jsem se mu omluvil, že se dívám na fantastický seriál. Od té doby seriál získal dalšího fanouška. Opravdu grandiózní zpracování a dlouho jsem váhal, jestli dát 4 nebo 5, ale přece jen ta nostalgie doznívá dodnes, a když si občas při volném večeru nějaký díl pustím a královsky se bavím, nezbývá mi nic než tomu napálit plnou. (90%) ()