Herec Rob Schneider se ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona. Ten je na nejlepší cestě zpátky do vězení, a protože ví, co mu tam hrozí, obrátí se na guru bojových umění a stane se mistrem kung-fu.  Rob Schneider, hvězda filmu Deuce Bigalow, se tentokrát ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona, který je na nejlepší cestě zpátky do vězení. Když mu ale jeho bývalý spoluvězeň sdělí, na co se má „těšit“, když si jeho křehkou tělesnou schránku podají namakaní frajeři za mřížemi, Stan se obrátí na guru bojových umění, jemuž se říká Mistr (David Carradine). A ten ze slabého ustrašence vychová experta na kung-fu, který se nejen dokáže ubránit milostným choutkám nadržených kriminálníků, ale zjedná si i potřebnou autoritu a postaví se na správnou stranu barikády. (oficiální text distributora)

ganjoman

Zápletka v posledních 20 minutách tomuto filmu nemohla pomoct. Nesmál jsem se a k pláči jsem neměl daleko. ZAJÍMAVOST: Zajímalo by mě co dělala česká vlajka v tom kung-fu centru mezi ostatními asijskými vlajkami. ()

Rypley

Zábavné a ani né moc blbé. Deuce Bigalow: Dobrej striptér byl sice lepší ale tohle mělo taky super momenty. ()

Joppo88

Typická, americká komédia na jedno pozretie... Oddychovka, ktorá nepotrebuje zapájať mozgové bunky - smiech - prítomný, najmä za zopár skvelých hlášok a za hrsť vtipných gagov... R. Schneider - jeho výkon je v každom filme rovnaky. Takže aj v tomto prípade sa nekonal zázrak. Napriek tomu, ma k filmu viaže super večer strávený práve pri tejto komédii... ()

Whitebeard

Ale tak jo, lehce nadprůměrná komedie, pár okamžiků jsem se opravdu nenuceně smál. Pro mě 70-75%, 4* tomu dát nemůžu, 3* jsou málo. Hodnocení na procenta by byly asi lepší sakra :) ()

tranquill

"Zplihlý š.... je ostudou ve všech kulturách!" :-))) Big Stan a hákáč na jedné hrudi ... Zdá se, že si Rob Schneider zrežíroval svou zaslíbenou roli. Chvílemi jsem se dobře bavil, chvílemi to bylo trapné, takže za 3 :-) ()

Torgal

Schneider si asi povedal, že má dosť postáv neschopných debilkov a tak sám seba zrežíroval vo filme, kde je za najväčšieho borca on. Prvá tretina filmu, kde zo seba za zdatnej asistencie skvelého Davida Carradina robí "neznásilniteľného" je dokonca veľmi dobrá a zábavná. Keď sa už dostane za mreže, úroveň relatívne rýchlo padá niekam k Deuceovi Bigalowovi, ale stále je to v rámci normy zábava. Takže čo sa mňa týka, je to vrchol Schneiderovej kariéry. 6-/10 PS: Vidieť Cameronovú z Housa v takejto polohe bolo dosť... nezvyčajné. ()

ninho

Překvapení, že Rob Schneider není zase takové pako? Rozhodně ano. Nějaký extra přínos na poli komediální zábavy? Určitě ne. Absolutně nenáročná komedie na jedno podívání s některými povedenými vtípky, vcelku slušně hrajícími Schneiderem a Carradinem, jehož mistr je velmi povedený. Jestli se bude kariéra Roba Schneidera ubírat tímto směrem bude to určitě plus pro něj i pro diváky. ()

Lumberjack

Zábavná parodie na vězeňské a bojové filmy. Dějově mi to trošku přišlo jako film Z nuly hrdinou (i když daleko kvalitnější). Za zmínku stojí učinkování několika ultimátních zápasníků: Sapp, Frye, Couture... ()

Ajvngou

Tohle by bylo i za 4* nebýt bohužel druhé poloviny filmu kdy Rob nastoupí do vězení a začne ta morální trapná agitka... ne sorry, takhle ne, ROBE... Ale první polovinu jsem si to opravdu užíval, zvlášť pana "KUNG-FU BILLA" alias Davida Carradina a jeho výcvikové metody. ()

AbelXavier

Davida Carradina k smrti nenavidim za jeho serialovou odpornost Kung-fu, ale jde videt, ze si i pres svuj nekonecne odusevnely vyraz ze sebe dokaze delat srandu. Naopak Roba Schneidera zacinam mit cim dal tim vice rad, nejen kvuli tomu ze si ze sebe srandu neprestava delat. Navic ma krasne znelou anglictinu, nechal bych ho namluvit nejednu ucebnici. Big Stan je zabavna komedie, ale pripada mi jako by si Rob ukrojil prilis velky krajic a rezie (stejne jako dlouhe hodinky na zinenkach) mu ubiraly na pridani plneho plynu, preci jenom rikate si, ze by se z pribehu dalo vyzdimat jeste o neco vice.Presto velka zabava se spoustou skvelych napadu. ()

Patrik200s

Typická nezmyselne neskutočná americká prkotinka s Robom Schneiderom v hlavnej úlohe. Znovu zopakujem je to hrozná blbosť ale perfektne zabije voľný čas. ()

milhouse333

Někdo to bude mít za trapnou komedii, možná i je, ale ja jsem se takhle dobře dlouho nebavil. Nemusí se u toho přemýšlet, film svižně odsýpá a spoustu drsnákú své "zženštělé" role zvládlo vážně vtipně. A nunčaky z mýdla a tkaničky od bot jako dúkaz vynalézavosti vezňú ve výrobě vražedných zbraní, mě prostě rozsekalo... ()

Colour odpad!

Tak na zvracanie mi z filmu už dávno nebolo! Dať tomuto filmu čo i len * by bolo urážkou komédie. Humor pohybujúci sa v záporných číslach, scenár smrdiaci viac ako stoka, idioti tváriaci sa ako herci (Schneider potvrdzuje, že nevie hrať v normálnom filme), úbohosť nad úbohosť. Film ideálny akurát tak pre bulimičky, ostatní by sa mu radšej mali oblúkom vyhnúť! ()