Herec Rob Schneider se ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona. Ten je na nejlepší cestě zpátky do vězení, a protože ví, co mu tam hrozí, obrátí se na guru bojových umění a stane se mistrem kung-fu.  Rob Schneider, hvězda filmu Deuce Bigalow, se tentokrát ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona, který je na nejlepší cestě zpátky do vězení. Když mu ale jeho bývalý spoluvězeň sdělí, na co se má „těšit“, když si jeho křehkou tělesnou schránku podají namakaní frajeři za mřížemi, Stan se obrátí na guru bojových umění, jemuž se říká Mistr (David Carradine). A ten ze slabého ustrašence vychová experta na kung-fu, který se nejen dokáže ubránit milostným choutkám nadržených kriminálníků, ale zjedná si i potřebnou autoritu a postaví se na správnou stranu barikády. (oficiální text distributora)

JirKrato

Na tenhle film jsem koukal především kvůli mé oblíbeňkyni Jennifer a vyplatilo se, ne že by ve filmu předvedla něco herecky naprosto mimořádného, ale díky ní jsem objevil ( pro mě ) asi nejzábavnější komedii roku. Film má perfektní myšlenku, jak udělat ze slabocha rváče, kterého se bude bát celé vězení a dá se to vůbec zvládnout. Nezapomenutelná scéna s štírem na talíři ( u toho sem uch*ával smíchy ). Davidu Carradine je role učitele ušitá na míru. Tuhle komedii fakt doporučuji! (85%) ()

Olík

Čekal jsem klasického Roba Schneidera, kterého se sebezapřením příležitostně toleruji a čas od času dostanu náladu na jeho specifický humor. Klasického Roba Schneidera jsem sice dostal, ale v hodně slabém balení. Teď marně přemýšlím, zasmál já jsem se vůbec?!# ()

Luk Skywalker

Berte tuto komedii s nadhledem a královsky se pobavíte. Nic nového, ale určitě film neurazí, spíš naopak. Pár věcí je reálných (za půl roku se dá naučit věcí), zbytek fiktivních (všichni vězni táhnou za jeden provaz). Ale což, je to komedie, tak budiž. ()

sadlokan

Takhle svědomitě se připravit v kaolinu na pobyt ve věznici šůšeň,to svět neviděl,co ho znam!Sem se dlouho tak nepobavil!Co měl asi na tej prdeli?To je otázka! ()

Nerd4Dreaming

Některé scénky fakt super ale pořád je to přiblblá Americká komedie.. Ale má svoje momenty! Škoda že postava Davida Carradina alias (Kill) Billa alias The Mastera nedostala víc prostoru, určitá šance na zkultovění (i když malá) by tu byla. Bohužel prostor mu poskytnut nebyl, místo toho dostal do vínku plochost. Chápu že každej film potřebuje mít nějakýho bad-ass ale proč zrovna ředitel věznice? Neoriginální, doufal jsem že se něco vyklube z Mastera.. ale marně. Žádný vývoj jeho postavy se neobjevil. Jediný vývoj postav ve filmu je dost k neuvěření, z nejdrsnějších věznů se stávají gayové, z největšího blbce odborník na kung-fu.. no nevim. Vtipné? - ano, Tupé? - ano. Hodně slabé 4*... (BTW.. prej impotentní, stejně toho fracka má s ním! :) .. ) ()

BeranSon

Místy neskutečně nápadité, což je vlastně u takového typu filmu celkem ojedinělé, ale bravo. Rob Schneider pěkně zvládá debut, umí pěkně ztvárnit postavu a zároveň i pěkně zrežírovat. -7/10- ()

Rathalos

Tuto komediu zboznujem,lebo sa stale pri nej dobre zasmejem a Rob Schneider je fakt vtipalek,jasny plny pocet hviezdiciek...:-) ()

dainio

Od začátku do konce jsem se královsky bavil...Rob Schneider mi naprosto zvedl náladu a já můžu tento film jedině doporučit. ()

salamandrr

Dost dobrá komedie a Rob S. nám ukáže jinou komediální tvář než známě a D. Carradine nemůže hrát nic jinýho než mistra mlácení 8) ()

Étienne

Trocha vykrádačka Shawshank a Prison Break, ale v celkovom výsledku skvelé, bavil som sa od začiatku po koniec a o to tu predovšetkým išlo. "Schneiderovky" sú predsa hlavne o zábave. Ale bradavky aj tak posilovať nebudem. ()

Liduskaa

Vážně-nevážně 4 hvězdičky...úkolem komedií je pobavit a tady se to fakt povedlo...Ten Rob je,ale lišák-umí si to mooooooooc hezky nalajnovat:D ()

Skleni

Najprv musím povedať, že tento film je velmi na hrane čo sa týka hodnotenia. Chvíľu som rozmýšľal či tri alebo štyri hviezdičky. Dôvod je jasný. Navzdory super prevedeniu ináč bezduchého príbehu a dobrým komickým situáciám, je tento film nevýrazný a málo vtipný. Niekedy som dokonca mal aj pocit nudy. Ale potom sa to vždy dajako obrátilo, našťastie. rob je ako herec veľmi špecifický a má tú smolu, že jeho výzorom a všeobecnou mimikou a gestikuláciou vie zahrať iba komické postavy. Takže aj vo filme kde sa snažil ybť vážny to prišlo ako vtip. A to je deficit čo sa týka herectva. Aj statné postavy boli rozporuplné. Niektoré boli perfektné, no mlčali. To sa dostávam k scenáru, ktorý miestami vynechával. No napr. veci ako hudba, či jednoduchosť filmu (žiadne efekty, super strih či prequeli a pod) zaistili tomuto filmu 74% ()

nurielka

Skvelá oddychová komédia, to je proste celý Rob Schnieder. Predošlé filmy s ním to bola bláznivá postavička s rôznymi úletmi, no tu sa konečne ukázal v tom lepšom svetle, trošku drsňák, trošku komediant. Keby to mal človek brať príliš vážne, tak ten film odpíska, no keďže to má byť hlavne o zábave, tak klobúk dole. Príprava na basu, to je niečo. Carradine bol vynikajúci, ako inak – jeho Kill Bill-ácke kung- fu ma rozosmievalo, že som padala z pohovky. Morrison to zahrala na 90%, až ma prekvapilo, že zobrala rolu hlúpej manželky, pretože je pamätná hlavne z Dr House. Jediné čo mi vadilo bolo to, že som nepostrehla nejakú extra veľkú zápletku. ()

RobLord

Asi by se slušelo a patřilo napsat, že Rob Schneider je idiot a jeho filmy uráží intelekt. Mně je tak nějak jedno, co se sluší a patří. Tahle komedie mě rozesmála jako už dlouho žádná. Rob Schneider musel evidentně na roli Velkého Stana dřít. Výcvik Davida Carradina (z pekla) + bojové scény z kriminálu od hlášky "Odpal píčo!" pouštím pro rozveselení návštěvám. Každý pak chce tenhle film vidět. ()