elanista1

Nic taketo originalne som v zivote nevidel a Zombiemu sklanam poklonu. Len animovany film plny koz, sexualnych narazok, narazok na ine filmy /najma na jeho svoje/, kopa zabavy, efektne pesnicky, spusta krvi a este raz mnozstvo nahoty. "Bola to obrovska chyba, tak ako nasadenie Georga Lazenbyho do role 007." Bravo Zombie, definitivne si zaradeny do kategorie reziserov level: Genius. ()

sysyphus

Rob Zombie si vo svojom prvom celovecernom animaku skombinoval vsetky haluze co mu len na um prisli. Od zombi-nackov, cez hororove postavy z 80tych rokov az po japonsku mangu a teleshopingove reklamy. Gulas je to vskutku podivuhodny, ale prekvapivo funguje. Uplne ma odrovnali piesne, ktore komentuju dianie v niektorych pasazach filmu a znasobuju absurdnost a stupiditu jednotlivych scen. Vela vtipov je tak stupidnych alebo uchylnych, ze sa clovek smiechu nakoniec predsa len neubrani. Na plny pocet vsak tomu este cosi chyba. ()

Stanmi

Vítejte ve světě El Superbeasta, legendárního wrestlingového zápasníka, který spolu se svou sestrou Suzi-X a robotem jménem Murray bojují proti zlu... Pod lehce krkolomným názvem The Haunted World of El Superbeasto se skrývá komediálně laděný hororový anímák pro velké hochy (a dívky), který má na svědomí známý hudebník a filmový režisér Rob Zombie. Rob je samozřejmě velký fanoušek hororů (koneckonců toto téma jej provází po celou jeho uměleckou kariéru), takže do snímku přidal spoustu odkazů na všemožné hororové filmy a postavy (a pochopitelně nechybí narážky na jeho předchozí filmy). Navíc díky tomu, že se jedná o animovaný snímek, tak nebyl prakticky ničím limitován a mohl popustit uzdu své fantazii (což také udělal). Vznikl tak vcelku ojedinělý animák, ve kterém se nešetří násílím, nahotou a sprostou mluvou, ale nechbí zde také různé vtípky, hlášky, nárážky, odkazy a hudební čísla (ano tento film je opravdu multižánrový). The Haunted World of El Superbeasto je tak vskutku svérázný, vtipný a originální film, který dokáže potěšit jak fanoušky hororového žánru, tak příznivce drsného a nekorektního humoru. ()

Retimo

Skvělé.......5 hvězdu nechávám na pokračování,které bylo avizováno po závěrečných titulcích.Protože,věřím že Zombie toho má ještě hodně co nabídnout. ()

MFZB

Strašne mám ráda Zombieho filmu, ale toto bol vrchol. Proste vynikajúci animák pre dospelých. Zombie tu parodoval všetko možné (od Hittlerovcov po Halloween) proste super vec. Perfektné hlášky, texty pesničiek boli fakt bezchybné, pri niektorých som sa vaľál po zemi dobre že nie a samozrejme scénky úžasné. Bol by som rád keby to výjde z dubbingom, lebo takýto druh filmu sa s titulkami pozerá dosť zle a pri čítaní titulkov unikajú tie skvelé scény. ()

DonM

Je to šílené, ulítlé, kreslené, zvrácené, vtipné, perverzní, nesouvislé, odkazující, erotické... a já nevím co ještě. Rozhodně to chci vidět ještě jednou! ()

Pjotrik

Pan Zombie nás na začátku filmu varoval, a věděl dobře proč to dělá:) Prostě kdo v sobě nemá trochu toho čuněte, hromadu nadsázky a ironie...tak má smůlu:))). Výborný dabing a skladby!! 90% ()

Richi007

Varování na začátku mělo smysl :) Je to taková chujovina, až je to dobrý. První animák, u kterýho jsem měl chut leštit ohon :D Víc se k tomu snad nedá ani napsat. Snad jen víc takových filmů! ()

Sodar18

Neskutočne zábavná animovaná akčná komédia s ktorou si Rob Zombie spravil meno v anime priemysle. Keby nebolo tohto výtvoru tak by to nestálo za to, naozaj som sa na tom zasmial ale aj pobavil. Nič také neuveriteľné som doteraz nevidel snad len South Park. Nemohol som odolať tomu dať päť hviezd,proste najlepší animák ktorý som za celý svoj život videl.......... ()

Hellbilly

Divoké, úchylné, strelené-Rob Zombie vzal 80 minút animácie a naplnil ju vrchovato násilím, kozami, nazi zombíkmi, popkultúrou a všetkými bláznivinami čo ho napadli. Výsledkom je štýlová, megasvižná zábava, ktorej aspoň u mňa nie je čo vytknúť. ()

Kubasino

Krásně úchylná záležitost od našeho úchyláčka Roba Zombieho. Bylo nádherně perverzní, brutální a hlavně zatraceně vtipný. Tenhle drsný styl humoru se mi líbil už ve Vyvržencích pekla nebo v Domu 1000 mrtvol, ale tady to mělo samozřejmě větší prostor. Roztomilý bylo taky to, že tam Rob narval postavy snad ze všech svých předchozích snímků a to znalým jeho tvorby přijde krásně uhozený. El Superbeasto jakožto postava má šťávu a většího úchyla byste asi těžko hledali. Zkrátka zvrhlá Zombieho mysl se mohla konečně projevit naplno a až mě skoro děsí, co se může jednomu honit hlavou :-D ()

tomasso19

Nechutné, necudné, uchylné, úžasné šialené a vtipné dielo Roba Zombieho, v ktorom nič nie je nemožné. Dielo plné holých ceckov a uletených scénok. El Superbeasto zaujal a potešil. 80%... ()

peju

Mám radši inteligentnější typ humoru, u filmu jsem se zasmál pouze jednou, jinak je to jaksi trapné. Dávám jednu * za Suzi-X a jejího robota. ()

montel

El Superbeasto je zápasník a herec, který má slabost pro krásné ženy. V jednom klubu se seznámí se striptérkou, která se mu velmi líbí. Jenže stejné choutky má zrovna také Dr. Satan, který dívku unese a chce se s ní oženit. Superbeasto se ale nefláká a dívku hodlá za každou cenu zachránit společně se svou sestrou Suzi-X...Rob Zombie se tady skutečně vyřádil. Ani v kresleném snímku nechybí spousta krve a nahatých slečinek a tak je jasné, že se především pánové nudit nebudou. Ne každému tento film sedne, mé reakce byli rozporuplné a tak nemohu dát vyšší hodnocení. 55% ()

Rugero

Docela sexy . Samostatne bych řekl nefunkční ale pro znalé světa Roba Zombieho docela zajímavé dílko.Slušela by mu kratší stopáž a uvedení spíše jako bonus k některému z jeho dvd. ()

PepsonFikson

Rob Zombie zde rozpohyboval svůj komiks. Myslím že je to nejúžasnější animovaný film pro ''velké'' který dosud byl udělán. Nic podobného jsem zatim neviděl a ani neslyšel. Je to úžasné zpracování celého filmu. Songy ke každé situaci jako ''k čemu je zombiee šála?'' je skvěle promyšleno a proto si tento film zaslouží plný počet už jen kvůli své originalitě a hlavně chlápkovi kterej dělá EJOUUUUUU. Takže za mě Palec hore. ()