Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jane F., neúspěšná herečka, má špatný den. A zhoršuje se každou minutu. Její komicky surreální dobrodružství začíná, když si v nestřežené chvíli dá několik koláčků, které patří její šílené spolubydlící. Až později se ukáže, že koláčky ani zdaleka nebyly tak nevinné, jak vypadaly. Jane se musí dostat z jednoho konce města na druhý, aby zaplatila drogovému dealerovi, který nic neodpouští, aby se účastnila konkurzu a taky aby nějak nahradila už zmiňované vzácné koláčky. Když na příteli své spolubydlící, který je do ní zblázněný, vyloudí svezení, začne dlouhá a podivná jízda. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (38)

Soweek 

všechny recenze uživatele

Upřímně je mi líto, že musím film s mými oblíbenými herci hodnotit tak špatně, ale tohle je prostě hrůza. Nevykládejte si to, že tomu dávám málo protože sem maminčin mazánek co nikdy nebyl zhulenej a nerozumí tomuhle humoru,je to prostě špatnej film, kterej postupem času začnete přetáčet po malých dávkách, abyste se dostali rychleji na konec. 1,5* ()

Renton 

všechny recenze uživatele

MFF KV .. Scénář: Dylan Haggerty .. __"Nic neříkej" pronesl Rob těsně po skončení projekce mým směrem a bylo mu nejspíš jasné, že ten film bude většina chtít tak akorát strhat.. ___ SEX WAX. Prvních pár minut je zábavných, to ano. Anna Faris má na zhulenou holku dokonale přiblblej výraz a díky ní se to místy drží i v pozdějších fázích. Jenže nejde přehlédnout prvoplánový námět, kde hodně úletů neodpovídá samotnému (z)hulení, ale jiným drogám, jenže se toho lacině využívá. Po nějakém čase je navíc tato taškařice silně jednotvárná a moralistická tečka to vyloženě kazí. ()

Reklama

ljukyljuk 

všechny recenze uživatele

Videl som ho 5-krát a keď si ho pozriem znova, zase sa budem smiať. Anna Faris, jej ksichty, tie prestrihy, náladové veci, stavy, úžasná hudba (Chemical Brothers - Star Guitar) a celá táto nenormálne šialená jazda je jednoducho skvelá. Netreba byť ani zhúlený, stačí pozrieť a budete sa strašne baviť. Tak reálne, absurdné a pritom fakt možné, že ma to donútilo sa baviť na všetkých tých náhodách, ktoré prišli. A to ani veľmi nemusím všetky tie cool huličské filmy, takže tých 5* nie je len z lojality k tomuto typu komédie. ()

Domec 

všechny recenze uživatele

Vypalena Anna, hh. Dobre, film je megaslatanina a Anna vypada jako kdyby ty dortiky byly okoreneni jeste necim jinym, ale jeji mimika je dokonala. Diky ni me film udrzel celou dobu vzhuru (i kdyz jsem obcasne umirala jako ona v cekarne). Na filmu se mi libilo, ze dokazali ukazat stavy po huleni (Pozor! jenom par z nich co mela jsou opravdu po huleni) a jeji shchyza na zachode? :D super. Takze rada, dejte si poradnou raketu, zapnete tenhle film a myslim, ze se vam bude aspon o hvezdicku libit vic. ()

Bobik9 

všechny recenze uživatele

Nejzhulenější film, jaký jsem kdy viděl. Začínalo to docela dobře. Anna Faris zahrála zhulenou holku parádně! To se musí nechat. Ale když jsem viděl jména jako Adam Brody, Danny Trejo, John Cho, Jane Linch, tak jsem doufal v jejich větší zapojení do příběhu. Bohužel se nestalo a rozhodně to uškodilo. Anna Faris je sice vtipná, ale chtělo to více postav než jen ji. Na filmy, které se odehrávají na podobné bízi to zkrátka nemělo. Slabý příběh, málo vtipů a jediná postava. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (5)

  • V začiatočných ani záverečných titulkoch sa neobjaví názov filmu Smiley Face. Ten je nahradený iba grafickým prvkom - usmievajúcim sa emotikonom (smajlíkom). (ash99)
  • Celosvětová premiéra proběhla 21. ledna 2007 na filmovém festivalu Sundance v Utahu (USA). (BMW12)

Reklama

Reklama