Jesse se vrací do svého bývalého domu, kde jako ještě hodně malý žil, než ho rodiče odložili a následně byli zavražděni. Jesse přijíždí společně se svojí přítelkyní Kate. Navštíví je jejich přátelé Charlii a jeho dívka. Jesse nalézá v rodinném album fotku svého prapradědečka, který kdysi nalezl kouzelnou lebku. Jesse s Charliem vykopou tělo prapradědečka, ten ožije a spřátelí se s nimi. Vypráví jim o kouzelné lebce, jejíž je vlastníkem - vlastníkovi dodává totiž věčný život. Kvůli lebce dokonce kdysi zastřelil svého bývalého kamaráda. Lebka však přitahuje temné síly z jiných dimenzí a hlavně mrtvého kamaráda prapradědečka. (LION-MR.T)

Rathalos

Dom cislo II a opat skvela fantasy hororova zabava ako v jednotke,paradne masky,triky,hudba,zvuky i samotni herci,takze mega-spokojnost...:-) ()

MickeyStuma

Hledá se lebka s magickými vlastnostmi a tak bylo vykopáno tělo mrtvého pradědečka, který by v tom mohl pomoci. Volné pokračování hororového příběhu tentokrát spadlo do ryze rodinné zábavy, které by se bez skrupulí mohlo zařadit mezi mnohé zábavné až pohádkově laděné snímky o strašidlech. Masky a vizuální efekty vyznačující se pestrou barevností typické na 80. léta uchvátí i v dnešní době. Příběh má ve svém roušku určitý cit pro fantazii a zábavnost a tak se celý příběh pohybuje na hranici mezi obyčejnou pohádkovou a bláznivou komedií. S předchozím snímkem to tak v podstatě v rámci žánrového zaměření nemá vůbec nic společného, ale nakonec, proč ne. A tak pozor na to. Může dojít ke zklamání. ()

Psycho.R

S prvním dilem to nemá nic společného, ani žánr. Druhý díl je komedie/fantasy, kde se od začátku ženeme učebnicově za MacGuffinem. ()

CrazymanM

Velmi zábavné,rozhodně bych to nenazýval hororem,spíše strašidelnou komedií.Úplně něco jiného,než Dům,samozřejmě jsem ani nečekal,že by to nějak navazovalo,rozhodně mě to však pobavilo! ()

Nikolas__

House II: The Second story, je o poznání ujetější a komediálnější než první díl, a tady to není úplně na škodu. Zíporák s kloboukem vypadá skvěle, film vás dokáže vtáhnout do děje, ale čekal jsem originálnější konec, možná lepší postavy. Značně lepší než první díl. Silnější tři hvězdy. ()

morbido

Ach ty vole to je zas blbost.Prvá polovina film je nefalšovaná nuda.To obrovské nutkání vypnút film sem prežil iba tym že sem sa venoval omnoho zábavnejším činostam(treba sem si ostrihal nehty na nohách).Druhá polovina už byla trošku zaujímavejší a občas sem sa aspon zasmíl.Popravde to ale skúr nebylo na gagoch samotných ale na primitívnosti ich prevedená.A ešte pravdepodobnejší je že za tym úsmev sa skrývala otázka: toto mna má rozesmít? ....takže dohromady o horrory tady nemože byt ani reči.Fantasy to je ale hodne b-čkové a slabé a komédia hodne ale hodne primitívná.Takže slabé 2* a celkovo nedoporučitelný film nikomu.Nemyslim si že by to nekoho mohlo bavit a tak vysoké hodnotení(67% je fakt prehnané) vúbec nechápem. ()

Hystory

Ak niečo podobné očakávate od dvojky ako zdarné pokračovanie jednotky, tak ruky preč! Zbytočný House II: The Second Story (1987) je totižto predovšetkým dobrodružným filmom než hororom. Keby som chcel prirovnať k nejakým počinom z predchádzajúcich období tak Spielbergov Indiana Jones, Flinstonovci Josepha Barberu a Williama Hanna a Stevensonov Duch kapitána Čierna Brada kráčajú ruka v ruke. Originalita sa mlčky vytratila a slabý simultánne plynúci príbeh i trápni humor dá poriadne zabrať aj tým kamenným fanúšikom klasických hororov. ()