Vše, co jste kdy chtěli vědět o cestování v čase

• Velká Británie Frequently Asked Questions About Time Travel

Když si ve sci-fi komedii z produkce HBO tři obyčejní muži dají večer v hospodě pár piv, nic nenapovídá tomu, že by se mělo přihodit cokoliv výjimečného. Přesto však dojde k události, jež uvede do pohybu sérii výletů zpět i kupředu v čase...  Když do místního baru vstoupí tři úplně obyčejní muži, aby si večer dali pár piv, pokecali spolu a na chvíli zapomněli na svůj zcela průměrný život, nic nenapovídá tomu, že by se mělo přihodit cokoli výjimečného. Ray (Chris O'Dowd) je pověstný svou posedlostí, týkající se cestování v čase, ale když se setká s Cassií (Anna Farisová), která prohlašuje, že je z budoucnosti, považuje to samozřejmě za žert. Toby (Marc Wootton) je posedlý filmem, a když uslyší Rayovu historku o ženě putující časem, předpokládá, že kamarád mu přihrál filmovou zápletku. A cynický Pete (Dean Lennox Kelly), který ničemu takovému nevěří, musí změnit názor, když náhodně nahlédne do budoucnosti baru, který je plný mrtvol a on je mezi nimi. Tato událost uvede do pohybu sérii náhodných výletů časem zpět i kupředu, v jejichž průběhu se tři hrdinové snaží najít pravidla pro cestování v čase a odhalit tajemství, kdo se je bude snažit zabít a proč... Sci-fi komedii z původní produkce HBO režíruje Gareth Carrivick. (oficiální text distributora)

ariari

výnimočne bystro natočená vtipná scifi , bez nadupaného rozpočtu, ale zato s očarujúcimi kockatými hlavami na čele s Chrisom o Dowdom .. kontrast zaplivaného baru a apokalyptických vízií ..skvost. ()

tyrs26

Celkem slušná komedie, nicméně se asi i tvůrci zasekli v čase ... trošku ten film nakonec postrádal vše, co se na začátku jevilo jako dobré ()

Merenre

Docela jsem se těšil na palbu britského humoru s mojím oblíbencem O'Dowdem. O'Dowd se sice dostavil a díky bohu i ve spolupráci s úžasným Janem Vondráčkem, ale nedostavila se žádná palba britského humoru. Naopak coby komedie je to naprosto slabé a hlášky jsou spíš trapné než vtipné. Další těžké mínus jsou dva opravdu naprosto otřesní O'Dowdovi kumpáni, z těch bych blil. Nicméně je tu poměrně zábavné a originální cestování v čase coby parodie na sci-fi. Takže je z toho dohromady nakonec takový slabší průměr. Tvůrci aspoň odhadli minutáž. a skončili zavčasu a já teď už Carrivickem pro příště nemusím ztrácet čas a jeho sitcomy, které jsem měl nachystané v "chci vidět", s klidným srdcem mažu. ()

Goumen

Zpracováním docela originální komedie. Téma cestování časem nepatří mezi moje oblíbené a i tady to bylo chvilkami docela chaotické ()

Scaevola

Je to anglické a je to o cestování časem skrze toaletu... Chvílemi jsem měl pocit, že si sem odskočili Pegg s Wrightem a Frostem, tak jsem byl spokojen! Ale víc než poťouchlou zábavu pro jeden večer čekat nelze. ()

bonovox

Slušný, nízko rozpočtový príspevok do žánru cestovania v čase. Kvalitná ústredná trojka ťahá film až takmer ku kultovosti. ()

S.hort.Y

Anglická komedie, která položila hromadu otázek, ale snad na žádnou neodpověděla. Asi jsem dával ve fyzice málo pozor. Tři hvězdičky jsou za originální nápad, a pobavení typicky britské. Co mi film dal? 1) Občasné pobavení. 2) Zamyšlení se - ne nad cestování v čase, ale nad filmem. ()

meda2016

Komedie, hra s mým očekáváním, hříčka scénáristy. Na začátku málem StarWars, málem jurský dinousauři....... Neé, je to opravdu komedie a Sci-Fi a čas roli hraje. Baví mne to i přes ztrátu tahu po půlce, kdy bylo méně nápadů. Doporučuji i pro přítelkyně či manželky. Všem outsiderům sympatické tváře. A dokoukat přes titulky! ()

kolly13

Po dvaceti minutách jsem se začal ošívat nudou, po dalších deseti jsem už věděl, že tohle nebude dobře strávený čas. Amatérská komedie pro nudící se omladinu, v notném rauši k přežití a snad prchavého zájmu. ()

fikee

Komediální časovka od nerdů pro nerdy. Hodně chytrá (až na hloupější konec) a hodně vtipná (až na ten celkem vtipný konec). Pokud nevíte, jak se jmenují roboti z Hvězdných válek, strhněte si jednu hvězdičku a pokud jste nestudovali na matfyzu, strhněte si druhou. ()

WHMMD

Síce iba televízna produkcia, ale aj tak to bolo príjemné pozeranie. Len by ma zaujímalo, čo bolo napísané na tom lístku. Asi 42 :-)... ()

gecko69

Moc hezký film s velmi zajímavým nápadem. Dobře se na to kouká. Problém je ale s žánrem. Je to komedie? Nebo sci-fi? Těch komediálních momentů tam sice moc není (a i když, tak jen zlehka), ale měl jsem prostě pocit, jako by filmu spíše slušelo kdyby byl JEN sci-fi a včechny úsměvné momenty bych vyškrtal. Takhle jsou všechny napínavé a zajímavé momenty pohřbeny nadsázkou, takže z toho nakonec není ani to sci-fi, ani pořádná komedie. ()

Gesicht

Příjemná oddychovka s časovou zápletkou. Tenhle film zase po dlouhé době ukazuje, že sci-fi nemusí mít hromadu triků a být smrtelně vážné, aby bavilo. Přidejte si příjemné britské herce, dobře napsané dialogy a máte o zábavu postaráno. Navíc je to asi jedno z prvních sci-fi, které se téměř kompletně odehrává v hospodě. ()

numan

Mám dojem, že by mě tahle docela milá televizní inscenace s frajerem z IT Crowdu pobavila mnohem víc, kdybych v životě neviděl žádný dobrý seriál. Bohužel musím zkonstatovat, že jakýkoliv díl Doctora Who nebo Torchwoodu je mnohem výživnější. Jenže v těch zas nepotkáte tak skvělou záchodovou kreaci na Bonnie Tyler. Tak mě napadá, že by to vlastně mohl být slušný pilotní dvojdíl k nové sérii. Prostě taková malá taškařice, vonící nízkým rozpočtem a starou dobrou Velkou Británíí, která určitě potěší každého fandu Červeného trpaslíka. Dal bych tři a půl, ale na půlky si tu nehrajem :o) ()

The_Mask

"Nindža Jódler. Jódler ve dne, nindža v noci." Dobrá pochodeň cestování časem, aneb jak nezrušit svoji vlastní budoucnost. Inteligentní britský humor pro nerdy :) ()