Grindhouse: Thanksgiving

všechny plakáty
Celý film

Fiktivní trailer, který nám nabízí pohled do městečka, kde začne zuřivě vraždit neviné lidi "fantom", který se neštítí ničeho. A ještě ke všemu si vybere svátek všech správných Američanů - Den díkuvzdání. Eli Roth natočil trailer, který poběží v kinech mezi dvěma filmy Grindhouse. (MareT.)

Hyperbolic

(Rewatch před zhlédnutím plnohodnotého filmu) Eli Roth se zde vyřádil a na pár minutách vážně zazářil, černý humor, gore a naprostá absence hranic. Snad se film povede a bude to klasika na Díkuvzdání. ()

Weirdman

6/10... Roth je vypatlaná hlava, ktorá keď nevie vytvoriť štýlovú atmosféru tak hádže nechutnosti najsilnejšieho kalibru :)... Ale treba uznať, že týmto prístupom dokáže pobaviť na 2 minúty, ale sotva by utiahol celý film... ()

Ygan

Eli Roth překvapivě nadělil nejlepší grind-houseovský trailer. Ty buranské scény tu fungují dobře a jsou s jasným nadhledem, Eli si s tím určitě vyhrál a na těch několika minutách naštěstí nestíhá předvést svoje zápory - což je snad všechno. Stejnak by mě zajímalo, proč se o něho Tarantino tak zajímá. ()

kubilov

Eli toho plno odkoukal, což je poznat. Ovšem tak zdařilé spojení erotiky, černého humoru a prvků hororu ve dvou minutách jsem ještě neviděl. Česká stopa everywhere!!! ()

blondboss

Tento fiktívny krátkometrážny trailerový snímok obsahuje viac akcie a krvi ako priemerný hororový slasher natočený priamo do kina. Eli Roth opäť raz ukázal svoju skazenosť v dobrom slova zmysle a kebyže sa dostaneme k reálnemu snímku z tohto traileru, zrejme by to malo slušnú divácku odozvu. Na pobavenie z dlhej chvíľky je to super vec. 75 % ()

dinho_

Eli Roth se má od Tarantina co učit, tohle byla první menší vlaštovka, dvě minuty točit umí, teď ještě dokázat, že i hodinu a více... ()

tyzmrde

Horová bomba a můj nejočekávanější horor. Scény jsou boží, napínavé, nečekané a doufám že takový bude i celý film. Drsná oldchoolovka. Kolem 90%. Pořád je ale nejlepší Machete trailer ()