Jeho život byla nuda a šeď... dokud se neobjevila ona! Bill (Aaron Eckhart) je nešťastný; ženatý s dcerou majitele banky, ve které jako bezvýznamný úředník také pracuje, sní o vlastní cukrárně a finanční nezávislosti. Jeho žena Jess (Elizabeth Banks) je přespříliš připoutána ke svému otci a navíc si začne s místním televizním reportérem. Bill, který neustále pojídá nějaké sladkosti, zjišťuje jak moc mu mezitím narostlo břicho. To poslední, co by chtěl, je stát se mentorem jednomu prostořekému klukovi. S ním a s pomocí jeho kamarádky Lucy (Jessica Alba) se pustí do boje o svoji ženu a svůj sen. (oficiální text distributora)

HiroM

Neinvazivní komedie, která neleze nikomu do prdele. To co jsem do toho filmu čekal jsem dostal, účel splnil, není to hitovka, ale totální kakáč také ne. ()

LencaN

On utlačovaný zaměstnanec v tchánově bance, ona jako jeho manželka pěkná potvora, o kterou nemá vůbec cenu se snažit, protože svoji nevěrnost obhajuje jako manželovu chybu. Do toho se přimotá jeden celkem fajn stážista mlaďoch, který se kámoší se sexy prodavačkou spodního prádla Jessicou Alba. Bill se sice snaží rozjet vlastní cukrárnu, ale pořád jako by nevěděl, jestli to vlastně chce. Celé to působilo rozpačitě jako čerstvě narozené hříbě. Romantika tady byla jen co by se za nehet vešlo a víc času jsme koukali na rádoby vypasené břicho Aarona Eckarta a poslouchali řeči o tom, jak je tlustý, přitom se láduje jednou koblihou za druhou. Bill se ztratí v šedi podprůměrných komedií dřív než by řekl "panděro". ()

BeaVV

Ešte pri žiadnom filme som nemala takú chut si zaplávat. Normálne som s Billom prežívala ten oslobodzujúci pocit. ()

lubica1995

takmer do konca sa mi film javil ako paródia na všetko. Bol tam mladý študent, ktorý vnášal do deja ľahkosť a marihuana... až pri konci som si uvedomila, aspoň tak som to pochopila, že celá postavička Billa, bola nielen postavičkou v komédií, ale tiež mužom, ktorý si svoj život dokonale zbabral a o tom, ako nebolo a nikdy nie je jednoduché sa postaviť, všetko nechať tak, a urobiť to odznova... možno lepšie, horšie, ale prirodzene, bez nátlakov. Preto 4 hviezdy. Pretože to dobre skončilo a nemalo to nič komediálne v sebe. Tých pár minút. ()

Elle18

Nenucený návod Jak si změnit život, když vás nebaví práce, kterou děláte, manželka vás podvádí a vy vlastně nemáte proč žít, tak jen jíte sladké a roste vám pupek. U filmu jsem se ohromně bavila, a i když tu vidím pár špatných ohlasů, mě film nadchl. Bylo zajímavé sledovat, jak se Aaron měnil a jak se nakonec vypracoval. Možná mi trochu vadil Logan, od kterého jsem stále čekala nějakou levárnu, protože to k němu zkrátka patří. Nicméně se tato komedie opravdu povedla. Nový nápad to sice není, ale zpracování ano a závěrečný konec jsem opravdu nečekala. Tento film má právem 4 hvězdičky. ()

Fixa

Dobří herci, hloupý film. Chování postav a násilně vtlačené situace mi zkazili celkový dojem. Přijde mi, že se filmaři snažili vložit do příběhu takové ty typické americké "bláznoviny" a tím mně srali ()

ngel01

Mno. Pro mě je to trpká komedie o ztracené a znovunalezené hrdosti. Kdy si najednou uvědomíš, že si tě už nikdo neváží. Ani vlastní žena. Kdy ses zasekl v určité etapě život, o kterém si nalháváš, že je skvělý i když víš, že je to špatně. A pak najednou potkáš kluka, jakéhosi průvodce, který tě vyvede z údoli stínů a ukáže ti tu správnou cestu, kterou se máš vydat a na jejiž konci nalezneš ztracenou úctu a hrdost. No, moc jsem se nesmál, ale hodně mě bavil Logan Lerman. Je to na tři hvězdy, ale přidám ještě jednu za Jessicu a taky Röyksopp při stanové scéně. ()