Jeho život byla nuda a šeď... dokud se neobjevila ona! Bill (Aaron Eckhart) je nešťastný; ženatý s dcerou majitele banky, ve které jako bezvýznamný úředník také pracuje, sní o vlastní cukrárně a finanční nezávislosti. Jeho žena Jess (Elizabeth Banks) je přespříliš připoutána ke svému otci a navíc si začne s místním televizním reportérem. Bill, který neustále pojídá nějaké sladkosti, zjišťuje jak moc mu mezitím narostlo břicho. To poslední, co by chtěl, je stát se mentorem jednomu prostořekému klukovi. S ním a s pomocí jeho kamarádky Lucy (Jessica Alba) se pustí do boje o svoji ženu a svůj sen. (oficiální text distributora)

Riddick77

K tomu nemám ani co napsat, dle mého film o ničem, kde přirozeně režisér reflektuje určité "životní" drama, nicméně podává jej tak nestravitelným způsobem, že jsem se opravdu chvílemi dosti nudil. Fajn obsazení, jinak spíš "pruda". 3/10! ()

bourec

Musim přiznat,že jsem toho moc nečekal,a možná proto je ten film opravdu skvělej.Už jenom to,jak se Aaron tváří nebo co dělá je vtipný,je tam ale spousta humoru situačního i konverzačního.Opravdu skvělej film,a když k tomu připočtu i dobrej konec a písničku od Royksopp,který mě potěšej vždy a všude,tak musim dát za 90%. ()

Radiq

Všichni víme, co jsou zač americké komedie - buď je to romantické nebo rádoby vtipné nebo pro vyhulence nebo puberťáky nebo prostě nesmyslné, většinou. Tentokrát ne. Málokdy se stane, že dám 5 hvězd filmu a ještě méněkrát často komedii. Ale tohle, to je prostě bomba. Je to inteligentní, vtipné, ze života, vtipné, sympatické, vtipné a Aaron Eckhart je ten, kterej tomu všemu velí (úplně jsem se viděl jednou v jeho kůži, chch). To je dost, že si ho taky režiséři pořádně všimli a začali ho trochu víc obsazovat. Nebudou litovat. Stejně jako vy, když se na to podíváte. "Miluju tě, ale náš život stojí za hovno." ()

JimmyII

Bill mě, podobně jako nedávno Dan in Real Life, úplně "pohladil na duši", jakkoliv kýčovitě to zní. Je to totiž krásný příběh chlapíka, který v pár dnech přijde prakticky o všechno a trošku tápe při hledání cesty ven z problému. Aaron Eckhart zahrál Billa skvěle a - jak napsal už Lichty - po filmu Děkujeme, že kouříte je tohle další jeho skvělý výkon. Vůbec se mu nedivím, jak nepřítečtně se choval vůči Chipovi, taky bych mu to nandal:-) ()

ecceHOMMO

Ladne vtipná komédia postavená najmä na Eckhartovi. Ten sa chopil tejto šance oboma rukami a svojím šarmom okúzľuje obecenstvo..... ()

Diego

Žadná přisládná romantika, jak jsme poslední dobou zvyklý. Žadný přeplácaný high humor. Žadný happy end ala všichni se dáme na konci dohromady. A to je dobře. Příjemný film, který jede v lajně průměru, ačkoliv je znát, že se tvůrci snažili o mnoho vic. ()

VanTom

Pohodová komedie nás seznamuje s Billem, který se, ač má krásnou (zahýbající) ženu a výnosnou (nedůležitou a nenaplňující) práci (v tchánově bance), trápí krizí středního věku / identity - jak překvapivé. Jenže aspoň zpočátku, než se sebou začne něco dělat, jako pasivní tloustnoucí nula moc plusových bodů neposbírá; a párkrát se zhulit (a vyvádět) bych jako lék na změnu osobnosti ani zvýšení sebevědomí nepředepisoval. [Před lety jsem hodnotil za 4*, ovšem od té doby jsem podobných motivačních "feel-good indie" viděl tucty - jako vejce vejci.] ()

svobik

Adept na nejzbytečnější film všech dob. Přijde mi, že herci někdy ani nečtou scénář, protože jinak si nedokážu představit, jak mohl takový herec, jako je Eckhart, vzít roli debila, který je fascinován franchise koblihy (existuje vůbec něco takového??). V té roli je mimochodem hrozný, stejně jako Jessica Alba. U ní jsme si na to ale zvykli. Velké plus za zbytek dámského osazenstva :-) ()

blackJag

Zadání bylo prosté. Jak se postavit svým neurózám čelem a elegantně vybruslit ze života, který vás již dávno nebaví. Mnohokrát jsem se přistihl, že na film koukám a mimoděčně se usmívám a určitě za to můžou dobře vybraní herci a příjemná atmosféra, kterou film produkuje. Není to dokonalý film, některé scény můžou se zdát velmi nepravděpodobně infantilní, ale náladu mi dokázal vylepšit o desítky procent. 80% ()

D28

Spoľahlivosť Aarona ma neprekvapuje, ale ako to to decko robí, že každému filmu, kde sa zjaví, musím pridať jednu hviezdu? Nuž čo, baviť sa je produktívne... ()

Wally

Neuvěřitelně pohodový film...což jsem nečekal a jsem velice mile překlvapený, jak se s tím A.Eckhart popral. Nejlepší je, že tenhle film mohou koukat se zálibou chlapi i ženský dohromady, protože nejeden chlap se v té či oné scénce pozná. Škoda toho konce, který se mi zdál vzhledem k tomu v jaké rovině se nesl celý film trošku 'nepasující'...ale nevadí...já se bavil. ()

Rssa

Je to jedna z těch komedií, při kterých se budete usmívat od začátku do konce. Herci jsou VELMI přirození a dobří, atmosféra pohody a hlavní hrdina je sympaťák. Společně s krizí středního věku a trochou trávy je velkým tahákem chemie mezi herci a samotná konverzace. Opravdu příjemné. 80 % ()

reditelka

Asi jsem nebyla naladěná na neúspěšného tragéda, ale po většinu času jsem se nudila. Nevím proč, ale celou dobu jsem měla pocit, že koukám na chladnou severskou komedii. Scéna ve stanu, kde na plné pecky hrál Röyksopp (nejlepší zážitek z filmu), to ve mně ještě podtrhla. ()

Ondis

Pohodová, průměrná, standardní komedie. Utrápeného Billa dokáže z depresí vysvobodit až flegmatický pohled na svět od studentíka a také rozkošná prodavačka:-) ()