Holly a Gerry se vracejí z návštěvy od její matky. Hádají se a vyčítají si, že nemají peníze, dítě… Jejich hádka se ale nakonec změní v příjemné usmiřování. Je jim spolu dobře.  V baru Hollyiny matky se schází skupinka lidí. Nejde však o nějakou veselou událost. Důvodem je Gerryho smrt. Je zde Holly a jejich přátelé. Poté se Holly uzavírá do sebe a myslí jen a jen na Gerryho. Dokonce s ním i rozmlouvá. I po třech letech je Holly živa pouze ze vzpomínek na Gerryho. V den jejích třicetin ji navštěvuje matka a přátelé. Všichni jsou zaskočeni tím, jak Holly žije a na nic nedbá. Dávají do pořádku i její byt. Holly dostává balíček. Je v něm záznam, který Gerry musel pořídit v době, kdy již věděl, že umírá. Sděluje na něm Holly, ať hlavně začne žít a že od zítřka jí začnou chodit jeho dopisy, což si zařídil...Holly se jde bavit, ale myšlenkami stejně končí u Gerryho. V baru u své matky rozmlouvá s Danielem, který zde pracuje. Pak z opilosti usíná. Ráno nachází dopis od Gerryho. Ten ji nabádá, aby si koupila něco pěkného na sebe. Za pomoci své kamarádky Sharon se Holly vrací do práce. Druhý den dostává další dopis od Gerryho. Žádá ji, aby vystoupila na karaoke. To už kdysi udělala, ale měla pád a poranila se. Tentokrát zpívá jen pro Gerryho. Večer zde ještě vede rozhovor s Danielem. Ten ji později pomáhá zabalit a odnést Gerryho věci. V dalším dopisu Gerry posílá Holly a její kamarádky Denise a Sharon na dovolenou, kterou zařídil – do jeho rodného Irska. Zde si Holly uvědomuje, že na rozdíl od ní její kamarádky „žijou“: jedna čeká dítě a druhá se bude vdávat. Ona poznává Williama – bývalého kamaráda jejího manžela, se kterým dokonce stráví noc. Pak se vydává za Gerryho rodiči. Zde na ni čeká další dopis od Gerryho... (TV Prima)

Olík

Richard LaGravenese se ani nesnaží maskovat svůj úmysl a jde hlava nehlava, kapesníky do ruky a hlavně vy ženy si užívejte. Ke cti mu budiž jeho rafinované kroky, při kterých k závěrečným titulkům dojde (a že jde o dlouhou štreku) i ten nejotrlejší řidič kamiónu a i on slzu zamáčkne. Jedna se o jednu ze stěžejních romantik roku. ()

hororwatch

Nevadí mi romantika, ikdyž ji povětšinou obcházím pokud mám na výběr z více žánrů. No ale tohle bylo až moc přeslazený a kdyby tam nehrál charismatickej Butler a kočkoidní Swank, který to tu mimořádně seklo a nevadil mi dokonce ani ten její koní úsměv, tak by to byla jen extrémně ubrečená patálie. ()

jakuib odpad!

Tento film mě neskutečně vytočil a jednu jedinou hvězdu dávám jen díky Gerardovi, který je prostě neskutečný v každém filmu. Nicméně celý děj je postavený na charakteru příšerné ženské, která si neváží toho co má dokud to neztratí. Dívat se dvě hodiny na tuhle ubrečenou ženskou byl jeden z nejhorších zážitků v mém životě. Baby si jistě trapně pobrečí a pustí znovu, ale každému chlapovi, který to dosud neviděl doporučuji, aby se na to za žádných okolností nikdy nedíval!!! ()

Marykus

Snad nikdy jsem u filmu tolik nebrečel.. Ano občas si u filmu rád uroním slzu ale tady sem brečel celý film.. Zvláštní.. Gérarda mám fakt rád :-) ()

Petrushka5

V kině se to hemžilo dvojicemi, takže jsem se cítila při vstupu celkem nepatřičně, ale už samotný název filmu prozrazuje, že to nebyla náhoda. Je to příjemné, smutné, romantické (nepůsobilo to však nijak zvláště kýčovitě a nesnesitelně). Gerard působí přirozeně (jen nechápu z jakého důvodu měl na sobě tolik náramků, což mě dovádělo k tomu, že jsem se mu skoro celý film vysmívala) a Hillary mě překvapila, neboť jsem ji prostě pořád viděla jen v Million Dollar Baby a Kluci nepláčou. Milým osvěžením se staly scény, kdy se Lisa Kudrow seznamuje s muži („Jsi svobodný?“ „Ne,“ „Jsi gay?“ „Ano.“) a okamžik na lodi (tři ženy volají na rozlehlém jezeře o pomoc, neboť při pokusu o vylovení ryby ztratily vesla). Nedojalo mě to zřejmě jako zbytek sálu, ale při východu z kina jsem se podivně usmívala. ()

Meiers

No tak tomuhle říkám 115 minut dlouhej citovej výlev, navíc hlavní hrdina byl mrtvej (tím nemyslím hereckej výkon Gerarda Buttlera)...chybělo mi vínko a nějaká milá dívčina a šlo by to. ()

farfalino

Hned první scéna mi vyrazila dech a myslel jsem, že je to opět jenom americká srágorka do které se dostala i taková hvězda jako je Hilary. Naštěstí jsem se po 1/2 hodce uklidnil a docela to zvládnul až do konce. I když si myslím, že toto není film pro Hilary, ale asi potřebovala zaplatit nájem. :-). P. S. Kathy Bates nám nějak mládne s každým filmem. :-) ()

Tryman

Přestože romantické filmy obyvkle příliš nesleduji, se mi tento snímek hodně líbil. Je to na myšlení nenáročný odpočinkový film, na který se můžete podívat se svou přítelkyní/přítelem, a budete se bavit. Budete prožívat s hlavní postavou její smutný osud a budete si přát, aby se vám nic podobného nikdy nestalo. Příběh vás do sebe vtáhnete ať už budete chtít nebo ne. A přestože jsem celý film neproplakal, dávám 5 hvězdiček, protože si je opravdu zaslouží. ()

piotro

Musím. Musím. Musím dať 5*. Podľa mňa originálne, výborne zahrané, výborný scénár. Nečakal som to, ale bol som naozaj dojatý. Niektoré scény sú nezabudnuťeľné. Síce romantiku moc nevyhľadávam, ale spolu s láskou cez internet toto bude môj najobľúbenejší romantický film. ()

Jerryy

Jestli je forma dopisů in memoria nejlepší volba pro romantické drama to nevim, ale co vim určitě je to, že P.S. I Love you je prostě doják jak má bEjt. Pokud nejste romantik nebo RomanTyčka, vůbec si tento filmek s nejúžasnější herečkou nezapínejte. ()

Hovado

Dle mého názoru hodně nadhodnocená romantika. Řekl bych ne dostatečně navozující hudba, Přišlo mi, že tvůrci mohli vyždímat z příběhu více emocí. Bohužel,mě to nechytlo, myslím, že jsem viděl lepší. Hvězdy jen za herce. ()

Liduskaa

Nedívejte se pokud jste smutní-budete mít pořád chuť brecet, ale nepřijdete na to proč...měla takové štěsti, že její muž byl tak pozorný i po smrti?nebo protože my máme tu smůlu, že k nám není pozorný ten který by měl, i když on pořád tu možnost ješte má?a rada která z toho vyplývá?miluj toho kdo ti to dovolí ne toho kdo o to nestojí nebo už ti to nemuže oplatit... ()

charmin

Len zopar filmov ma dokazalo rozplakat tak, ako tento (aby som bola presna, iba jeden okrem tohto) a nie som si ista, ci to bol ten film alebo skor celkova pointa a odkaz divakovi, kt ma dostal. Ako pri vacsine filmov, kde laska zohrava hlavnu ulohu - nestotoznite sa so vztahom, kt sa rozobera, a mozete si hned na zaciatok svoje hodnotenie znizit, a presne preto, patri filmu 5* plnych(tipnite si preco). ()

Skleni

Tak tento film sa hodnotí velmi ťažko. Jedná sa totiž o čisto "ženský" film. Teda prioritne mierený na ženské publikum. Neviem ako by som film mal hodnotiť. No skúsim takto: Film má obrovskú myšlienkovú podstatu. Dej je tak silno poznačený stratou blízkeho, že aj mňa to chytilo za srdce. Smutná stránka filmu, jeho melanchólia a pasivita voči všeobecnému šťastiu (kde sa všetko zmení k záveru - klasika), je pre ženy silnou stránkou tohoto filmu. Určite skoro každá žena plakala pri tomto filme. Ale keď sa na dej pozrieme bližšie tak zistíme, že tam nešlo len o daný smútok, ale aj o niečo iné. O dopisy od mŕtveho muža, o nájdenie novej rovnováhy v živote a nového šťastia. Všetko sa k záveru samozrejme aj stane, ale potrvá to dlho. A ten dlhý čas sa mohol niečím vyplniť. Vyplnil sa plakaním, nezmyselným tancovaním v byte, zbytočnými dialógmi a nekonečnými dlhými pasážami, ktoré nič nevypovedali. Ale potom tvorcovia akoby sa znova vrátili do deju a dali tam prvky ako "výlet" či "list od poslíčka". To bolo velmi silné. A týmto sa dostávam teda k hlavnej chybe filmu. To nieje ani tak chyba, ale pre mužské publikum a podla mňa i pre mnohé ženy, bolo postrádateľným faktom to, že vo filme bolo tých dopisov málo. Málo úloh, na ktorých sa tvorcovia mohli vyblázniť. Hlavná postava mohla ísť potápať a nájsť dopis na dne oceána, mohla ísť do Japonska a tam nájsť možno aj svojho otca. Mohla robiť hocičo. Ale nie. A to je pre mňa velkým sklamaním. Lebo bez toho, je film iba tupou romantikou. Tupou ale krásnou,. To priznávam. (800-té hodnotenie:-) 72% ()

maaan

"And what's the truth? That kissing her would be the end of life as I know it. Don't be afraid to fall in love again. Watch out for that signal when life as you know it ends." ()

Gabretta

Hlavní hrdinky mi bylo chvílemi neskutečně líto... Na strunu dojetí se brnkalo prakticky neustále, ale já se i přesto udržela a nerozbrečela se. Ale nechybělo mnoho. Nevím, jestli 10 dopisů od mrtvého manžela dokáže člověka přenést přes ztrátu a nasměrovat ho vstříc novému životu. Perfektní výkon Hilary Swank. ()

horovska

Nejsem typický cílový divák pro tento typ filmu. Ani nevím, jak si takového diváka představit - unavená matka tří dětí s nadváhou a ušmudlaným pivním manželem? Pro tu by mohl přinést alespoň dvě hodiny iluzí. Ale mne spíš obral o dvě hodiny života, které by se daly prožít smysluplněji. Jo, koukat se na to dá, ale nic to člověku nepřinese. Všechno je takové uhlazené a naivní a pro mne to čpí i takovým americkým puritánským světonázorem. Hrdinka mladá a se svým životem nespokojená má náhle opravdu vážný problém: jak se vyrovnat s předčasnou smrtí manžela a zároveň jediného muže jejího života. Aby to zvládla, pomáhá jí v tom zcela originálním způsobem právě její zesnulý muž.Je pravda, že co do provedení i nápadu ještě v této kategorii nejspíš patří mezi ty zdařilejší. Nicméně, filmům, u kterých musím slzet dojetím se raději vyhýbám.30%. ()

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

13.02.2020

Oblíbená romantická komedie P.S. Miluji tě podle knihy Cecelie Ahern se oficiálně dočká po třinácti letech pokračování. Studio Alcon Entertainment získalo práva ke knize Postscript od stejné autorky,… (více)