Véronique

Ach jo, tak to byl a je opravdu zbytecny film :( Pritom to neni druh filmu, ktery by chtel byt prvoplanove libivy a divakum podbizivy. Ale je to proste o nicem ... A navzdory zanrovemu zarazeni, tedy horka komedie az drama, cni z filmu smutek a nostalgie s kazdym zaberem. Dej je opravdu o nicem, snaha "vratit" se nekterymi hlaskami na zcela bezkonkurencni prvni film, je umela a nepovedena. Jamais plus ... 30% ()

Patriot.X odpad!

Panebože to byla blbost! Jak tohle mohl někdo natočit po původních Sněženkách a čekat, že to bude mít úspěch. Nudná a pesimistická hovadina. ()

Ozzy2

Nikdy jsem to nechtěl hodnotit. Rozpouplné pocity u mě přetrvávaly dlouho..než jsem včera shlédl film Vybíjená.To je totiž taková sračka, že musím dám tomuto "skvostu" 4 hvězdy. ()

Plechpetr

Jedna za nostalgii. Jinak to byl další vrchol trapnosti. Vtipy založené na doslovném odříkání dialogu z původního filmu. Fakt odpad. Jen aby to vyrejžovalo nějaký ten krejcar navíc. ()

geek.ondra

Nenávidím ty klasický reuniony kde se furt bulí a mluví o tom všem hezkým co se dělo a jak je to všechny strašně hřeje na srdíčku a právě proto mě těší že na to šel Viktor Tauš jinak. Žádný nostalgický kecy, dojemný flashbacky nebo příjemné dojení emocí pro fanoušky jedničky. Tauš ukázal všechny ústřední hrdiny ve sračkách, poukázal na jejich zpackaný životy a donutil je bádat nad svými chabými existencemi čímž kultovní komedii přetvořil v malou depresivní jednohubku. Samozřejmě že to má celkem dost chyb. Hlášky z jedničky působí strašně trapně, tempo není nejlepší a občas jdou ty deprese až moc na úkor diváckých očekávání ale takhle odvážného kroku si já prostě vážím. 7/10 ()

FeriusParfax odpad!

DNES mám velmi špatný den. A tento film je přesně ten, na kterém si to můžu zchladit žáhu. Sněženky a machři se snažili, asi, navázat na skvělého předchůdce. Ale jak bývá zvykem, absolutně se to nepovedlo. Asi chtěli vyvolat tvůrci nějakou vlnu sentimentu. To teda ale dost marně. Spíš tím film úplně otrávili a znechutili. Už ani nevím, co se zde přesně odehrávalo. A to je dobře.  Neznám nikoho, komu by se to líbilo, takže pochybuji, že takto tvrdá slova volím ze své špatné nálady. Trošku jsem páru upustila. Ale asi si budu muset najít další snímek, který budu moct poplivat. Naskýtá se film Krotitelé duchů. ()

billyador

takhle zpraseny film uz jsem dlouho nevidel.... a to jsem se obrovsky tesil.... reziser? scenarista? producent? panove bezte radej okopavat brambory.... ()

Tyna31

Pokračování TĚCH SLAVNÝCH sněženek?! Ale kdepak...Tohle opravdu jen těží z prvního dílu a na filmu není absolutně nic, co bych mu mohla přičíst k dobru, takže asi jen z nostalgie dávám 2*. Je to jen dloouhá nuda a Eva Jeníčková jako největší krasavice? To mě vcelku pobavilo, i když ona si to nejspíš také myslí. Trailer vypadal slibně, ale výsledek je k pláči. Až se zase někdy podívám na ty staré Sněženky a machry, možná začnu přemýšlet, co z Vikyho, Karla a Radka vyrostlo. Ale asi si nikdy nevybavím tenhle film jako jejich pokračování. ()

cinemaboy7

Smutné. Melodramatický příběh skupiny stárnoucích čtyřicátníků, kteří nevědí co dál se životem. Ano, opravdu popisuji velmi jednoduchý děj pokračování kultovní komedie SaM. Kdyby nebylo v reklamní kampani uváděno, že jde o komedii a přidaly se tématické linky řešící např. rozvod, nevěru nebo adopce dětí, pak by se dozajista jednalo o "sociální drama na pozadí českých velehor". V domění, že se rozveselým v už tak melancholickém čase vánočním, jsem vyrazil do kina. Rozhodně jsem se nepobavil a už vůbec se nezasmál. Herecké výkony podprůměrné, myslím že hlavně díky prázdným až stupidním dialogům. Nic nezachránily ani hlášky z prvního dílu. Z celého filmu stojí za povšimnutí snad jen kamera a zajímavě nasnímané záběry (jízda na lyžích, lanovka, hory). To však mohli natočit DVD "Jak se naučit lyžovat" a vyšlo by to nastejno, ne-li levněji. Smutné. ()

kubal18

Neříkám peckááá, neříkám ani sračkááá. Říkám, že to šlo udělat líp. Na filmu bylo až moc vidět, kdo už nehraje a kdo to má v krvi. ()

VeeDee

Jak by to asi mohlo dopadnout po 25 letech... jasný, že původnímu filmu se nemůže vyrovnat... a řekla bych, že to ani nebylo záměrem. Nové Sněženky je sentimentální pohled na osudy hlavních hrdinů... řekla bych, že je to víc smutné než komedie... a opravdu jsem se během filmu zasmála jen jednou... (narozdíl od zbytku kina). Ale něco do sebe má, donutí člověka se zamyslet, dávám tři body a rozhodně nedoporučuju dětem, protože to stejně nepochopí. ()

number23

Film mě hodně mile překvalil. Do kina sem na něj šel jen tak , nic sem nečekal a jestli něco tak spiš horší než lepší.70% Klidně se na něj kouknu znova. Ta nostalgie je výborná co mám po filmu. ()

Bart16

Tak to mám za sebou...Dlouho jsem se k tomuto filmu neodvážil,protože jsem ze všech stran slyšel převážně negativní recenze.Musím především upozornit,že nejde o komedii!Takže vy,kdo očekáváte velkou salvu smíchu a další várku hlášek,které později zlidový,tak na film raději nechoďte,protože budete neskutečně zklamáni.Jde totiž především o smutný pohled na život čtyřicátníků.Byl jsem překvapen,jakým směrem se celý film ubírá.Obsazení bylo podle mě povedené,dokonce ,,děti,, Prachař a Johanedis byli snesitelní ba dokonce sympatičtí.Scénář rozhodně,ale není dokonalost sama.Tvůrcové se podle mě až zbytečně vraceli k prvnímu dílu.Především některých starých hlášek mohlo být méně.Ovšem,jak řekl jeden z hlavních hrdinů:Tohle je konec Cabadaje v Čechách.Dobrý film:-) ()

MeaCulpa

Překvapivě dobré. Zajímavě rozklížený film, který místy neví jestli chce být snad k pietě k originálu lidovou řachandou nebo výpovědí o ztraceném mládí hlavních hrdinů. Tauš umně navazuje melancholickou náladu při čemž jej výborně podporuje hudba Waltera Krafta. Velkou pochvalu posílám Johnovi s Pelantem za zařazení životních osudů jednotlivých herců (Suchánek, Jeníčková, Duchoslav). 7/10 ()

radeckator odpad!

Scénáristu do vězení!!! Jestliže lze zakázat například řízení auta na 5 let, tak po této zhovadilosti, bych dovolil scénarististovi se po zbytek života maximálně podepisovat na poště. Používat celý film hlášky z minulého a když ne tak říct: ,,pamatuješ tenkrát...", ,,či vzpomínáš...". Od filmu jsem neočekával bůhví co, ale výsledné dílo překonalo všechny mé představy v tom špatném slova smyslu. ()