Criss Angel: Mistr magie

(pořad)
  • Česko Criss Angel: Extrémní magie (více)

Mistrovský iluzionista Criss Angel, v současnosti považovaný za nejvýznamnějšího člověka na poli magie, překračuje tradici a předvádí nám svůj svěží pohled na moderní mystiku. V novém exkluzivním seriálu na HISTORY®, Criss Angel: Mistr klamu, přenáší kouzelník své tajemství z jeviště do ulic a veřejně předvádí triky, které stírají hranici mezi realitou a iluzí. (History Channel)

ilemas

Na tomhle pořadu mě nejvíc vadí neustálý střih. Spoustu triků můžete občas vidět v Brně na čáře od Foxe zdarma také na vlastní oči, ale uznávám, že některé kousky jsou opravdu dobré. Škoda, že hodně triků znám a pak už kouzlo je úplně trapné jak je jednoduché. Ostatní jsou většinou na stejném principu, z jednoho se dá odvodit druhé.Nechte se unášet na vlně neznalosti, jinak vás ty triky po jejich vyzrazení nebudou bavit! Rozhodně to není největší kouzelník součastnosti, ten nadále alespoň u mne zůstává DC, ikdyž jeho kouzla jsou už také vyzrazena, což je velká škoda. Pak už to ztrácí smysl. Ale abych tu nedělal chytrolína, některá kouzla neznám a vůbec mi nejdou na rozum. Např. detailně ruka prostrčená sklem v přímém nesestříhaném přenosu, ale to byl někdo jiný v jiné show. Dobře to napsal TommmyT a Masquerade, samý střih. Většinu jeho drobných kouzel zvládnu taky, na spoustu triků jsem po chvilce přišel. Druhá řada je lepší, ale při sledování tolika dílů mám pocit, že je s diváky vše smluvené a je to hlavně točeno pro tv. Chtěl bych některé jeho triky vidět na vlastní oči. ()

Caminzind odpad!

Máte-li smysl pro detail a umíte pracovat s vlastní pozorností, pak se nebudete cítit před tímto šoumenem jako ovce. Nejsmutnější na tom je ta sprostota, se kterou nás tvůrci ujišťují o autenticitě záznamu a přitom si ani nedají tu práci, aby si pořádně vycvičili komparz. 16% ()

SallyZen

Nikdy nevím, jestli tomu mám věřit.. Nikdy nechápu, jak to dělá. A ty upozornění jsou docela dost trapný, když to říká při každým triku. 40% ()

peiton odpad!

Criss Angel je pre mňa jedna dalšia radová postavička vo svete mágie a kúziel,nezaujímavá a opotrebovaná,ktorá u mňa nevzbudzuje žiadnu dôveru.Ani jeho laciné triky mi nekorešpondujú s vybudovaným image stylom kúzelníka.Tie časy kúziel a kúzelníkov sú už dávno preč.Každé jeho kúzlo je tak priehľadné a transparentné,až je to miestami trápne.A síce nie sú to žiadne štúdiové triky ale triky v priestore.A tým sa nám snaží motať hlavu,kedže spolupracuje s náhodne okoloidúcimi ľudmi,ktorý nie sú len tak náhodne okoloidúci samozrejme!Ale momenty prekvapenia hrajú docela solídne,až má človek nutkanie im uveriť celú hru.Podvod na nás divákov je tu očividný.A nemôžem povedať,že takéto predstavenia sa mi páčia.Nie je správne zavádzať ľudí pri televíznych obrazovkách a tváriť sa,že je to niečo reálne.Ale manipulátor je vskutku dobrý,no i napriek tomu na jednu hviezdičku to u mňa nepotiahne. ()

Wiikii

Některé kouzla co ukazuje jsou dobré, ale to jsou ty snadnější. Ty velké "kouzla" jsou bohužel jen sestříhané a nahrané pro televizní diváky... HODNOCENÍ: 30% (2*) ()

marcek

Přesně ty stejná Stiflerova slova jaká by řekl vyletěli i mě z pusy, když jsem to viděl: "To mě poser na mý holý záda." Tohle je fakt borec s velkým B. FRAJER JAK SVIŇA ***** ()

Attta

Criss Angel ode mě dostává 5 hvězd za své triky a to co předvádí, ale tento pořad se kvalitativně zdaleka neblíží jeho talentu! Pořad hodně zkresluje atmosféru, snaží se všechno zveličit a "hraje" hodně právě na tu část publika pro kterou je tento pořad určen (myšleno u USA - hloupí a tlustí lidé co sedí u TV a ztrácejí pojem o realitě). Kdyby se pořad vyvaroval scén v podobě Crissova bratra jak mluví o tom jak se bojí o brášku, který chodí po zdi a podobných nesmyslů bylo by to daleko více koukatelné a nebyla by to snůžka typických amerických oblbováků. ()

bukowski83

Jednoduše mi je nesympatickej a když ho vidím jak žvatlá ty nesmysly a všude cpe tu svou divnou rodinu, přepínám program. ()

fars

Trapny pozer a jeho detinske megatriky, ktere dela "pro vsechny tyhle skvely lidi!". Jeste trosku vice demence, a byla by z toho vynikajici parodie na vsechny kouzelnicke show. ()

animaxis

Tak moment! Ono je to tu kritizovaný proto,že si myslíte,že to není opravdové?! Jasně že to není opravdové,proberte se! Criss Angel je skvělý ilizionista a je kritizovaný,protože si ostatní myslí že to není opravdové.Nemá to být opravdové.Je to jen iluze a ty dělá zatraceně dobře. ()

Baker

viděl jsem pouze jeden díl (Čtení řeči těla) a další už nikdy víc nechci. Criss Angel nesmírně neobratně vykrádá Derrena Browna a ještě při tom vypadá dost trapně. Hloupé a nudné. ()

Decker

Celkem zajimavy chlapik, ktery vsak na muj vkus prilis vsazi na svou image. Je to ovsem celkem dobre odvedena televizni iluze :-) ()

Laerry

Criss Angel je typický emo-rockero-mág, který by pasoval tak do 80. let. Jenže ono je 21. století a zřejmě se tenhle styl zase vrací do módy... Je to showman, jehož triky jsou občas skutečným kouzlem, takže svoji práci odvádí velmi dobře. ()

DivX

Iluze, klam a zase iluze. Tohle tady bylo již nesčetněkrát. Musím ale přiznat, že "rocker" Criss Angel má talent a umí to s obecenstvem. Jestli už je podplacené nebo o ničen neví, tak to už je věc druhá! Jedno mu ale musím nechat, a sice, že s náma umí dobře vyjebat. 60% (EFEKTY ****) IMDb.com: 6,5/10 ()