Criss Angel: Mistr magie

(pořad)
  • Česko Criss Angel: Extrémní magie (více)

Mistrovský iluzionista Criss Angel, v současnosti považovaný za nejvýznamnějšího člověka na poli magie, překračuje tradici a předvádí nám svůj svěží pohled na moderní mystiku. V novém exkluzivním seriálu na HISTORY®, Criss Angel: Mistr klamu, přenáší kouzelník své tajemství z jeviště do ulic a veřejně předvádí triky, které stírají hranici mezi realitou a iluzí. (History Channel)

bari68

Nech už je to podfuk,či skutočnosť, tak kúzla Crissa Angela sú oproti Copperfieldovi len slabým čajovým odvarom. ()

figgo jr.

Criss býval dobrý showman, jeho kousky hlavně v první serii mě dost bavily.Postupem času je však jeho show čím dál trapnější a nudnější. ()

kikakrystof

Kamerové triky :) všechno jsou pouze předělané triky z jednoho pořadu :) Když zrovna nedělá kamerovej trik tak zase vim jak to provedl. Jednou ho nabrala ještěrka a blbec kameraman zabral něco co neměl prostě zabrat .. bylo pak uplně jasné jak se trik provádí :D U mě mají respekt ty starší kouzelníci a mistři uniku :) Ty si nic nemohli dodělat na netu nebo jen tak koupit v obchodě :) Ale Criss je v uniku dobrej pro to ta 1 * a je hrozně sympatickej týpek .. magie ale stojí za hovno :D ()

JamesSi

Dobrý den, mé jméno zní Krisps Enžl a dnes vám ukážu kouzlo střihu, kamerové efekty a magicky přehrávající diváky. Vše s mým krásným účesem a samoždřejmě tu bude i metal! Po reklamní přestávce uvidíte více kaskadérských kousků sestřihaných, aby to vypadalo, že jde navíc o magii a potom se díky mému magickému egu nechám uhodit bleskem. ()

wosho

Ideální kouzelnik na párty, ale v tv mě moc nedostal. Sice mu to jde a je to i šoumen. Ale nějak je tato zábava již pro mě za zenitem, dokud kouzelníci nepřededou něco, čím budou šokovat opět svět (jako když nechá někdo zmizet Sochu svobody, či projde Čínskou zdí). ()

kedl

trapák největší, vždyť je to všechno jenom nahrané a laciné, nejvíc mě dostává to je ho : " viděli jsem se někdy?" ha ha ha ,,to se ví, že jsem se nikdy neviděli :-D!!!! ()

Paity

Někdy je to nechutné, ale dost často je nechutné koukat na tohoto iluzionistu. Ale některé triky vypadají efektně. To uznávám. ()

XdanteX

klasická šaškaráda kalibru Vegas....tedy se vší "pompou" a "šokujícností"... ILUZIONISTY mám rád....zdůrazňuju to proto že Iluze a Magie jsou tak trošičku rozdílné pojmy. Bylo by fájn to vtlouct do hlavy všem těm prostoduchým mozečkům co mu vřele asistují na ulicích (i těm u televize) a orgasmicky se pak pokaždé zmítají v údivu potom co Mistr Nevídaný předvede svou šaškárnu..........Nesmrtelný prvek zábavy. Pořád větší umění než SuperStar a podobné hnidokvasy...3,5 ()

Hyb_rid

Staré triky, nový kabátek jdoucí s dobou někdy k hranici extrému. Samotný Criss vzezřením připomínající Alice Coopera dle mého nemá tolik charizmatu jako např. Copperfield a třeba Derrenu Brownovi se nemůže rovnat. Na první pohled velice působivé triky bych nejraději viděl naživo kvůli objektivnímu zhodnocení, protože co si budeme povídat vše co se dá sestříhat je tu sestříháno. Třetí hvězdu dám kvůli myšlence, kterou Criss zmiňuje - že je zapotřebí myslet 'out of the box' a do všeho jít s tím, že je to skutečně možné (což se vztahuje na jakoukoli lidskou činnost). ()

iampatrik

Bohužel tomuto panáčkovi nevěřím ani slovo, natož pak jeho "kouzlům, trikům". Criss na mě působí falešně, neupřímně.. Pro mě je "kouzelnická televizní star" pouze jedna - Copperfield, tenhle příživník to určitě z mého pohledu nezmění. ()

Foxhound#1

Zajímalo by mě, kolik platí tomu komparzovýmu publiku. Asi to bude slušnej šolich. Ano triky působí neuvěřitelně, ovšem publikum je ještě neuvěřitelnější a celé je o to pár dobře zmáknutých iluzích. ()

Drirr

Nejvtipnější je jak furt dokola opakuje, že to neni nahraný, že to publikum neni zaplacený, že to neni podvod...jasně Crissi, vždyť my víme, že už jako malej si na plaveckejch závodech všechny předběhl a že se před spaním běžně protahuješ pod parním válcem... ()

Delaney odpad!

Nejhorší iluzionista všech dob... Zatím jsem viděl asi deset věcí, z toho tři se dají lehce prokouknout, tři jsou neuvěřitelně nekvalitně natočený, proč jeden kameraman obchází člověka aby viděl to samé? Že by nenápadný prostor pro střih? a proč druhý kameraman v tu chvílí ujede kamerou a zabere ksichty udivenejch crissovejch kamarádů? a čtyři opravdu nevysvětlitelné triky, ale tak když to dokáže tak proč to dělá ve studiu před deseti lidmi a ne jako pořádnej iluzionista copperfield před tisíci lidmi.... Criss je génius v tom, že jako první přišel na to, že natočit nekvalitní sestřihaný kouzla pouze s udivenými pohledy přátel a lidí ze studia může vynést prachy a slávu... ale ne všichni jsou tak blbý... jestli tě někdy potkam tak tě přejedu nebo rozříznu vejpůl, uvidíme jak se s tím vypořádáš... ()

matmanX

Člověk nemusí vůbec umět kouzla ani triky, aby se stal mistrem magie. Stačí se obléct jako hardcore fanda Marilyna Mansona, najít dobrého kameramana a střihače a na vrch pořádný zástup komparzistů. Dalo by se to přežít, pokud by to aspoň byl sympaťák, ale sledovat půl hodiny narcistického šaška a pozéra, který navíc nedokáže upoutat pozornost jinak než výstředním vzhledem, to opravdu nemám zapotřebí. ()