Dirk mě nezklame nikdy, ale tohle plácání na moři Britové v 50´s a v 60´s trochu přeháněli a dát JRJ roli opilce, to mi trochu vadí. Bardotka prakticky nepoznatelná, už se ale její přednosti rýsují (postava na minus dvojky, ale poprsí trojky). První mnou zhlédnutý díl, šanci tomu dáme, ale s novým dabingem to nestojí za moc. Jan Vondráček na DB docela dobře, ale Maryška se na hřmotného britského Wericha naprosto nehodí.(17.4.2016)

Po dlouhé době něco, co mě v televizi skutečně rozesmálo. Velice příjemný doktorsko - námořnický humor nás zavádí na loď, kde má jedinou lékařskou praxi vykonávat mladý, nepříliš zkušený doktor... Mnoho jsem od této komedie nečekala a o to víc jsem dostala. Opravdu hodně milé překvapení, ráda se podívám znovu.(16.12.2010)

Pokud by se stejný děj odehrával na suchozemské plošině, neměl by takové kouzlo, které mu dodává právě námořnické prostředí. Především první polovina je velice solidní a některé dialogy jsou opravdu humorné, bohužel čím více spěje komedie ke svému konci, tím ztrácí na vtipu. A na vtipu ztrácí i s přichodivším ženským obsazením na loď - ani půvab mladinké Bardotky to už nezachrání. Největší síla tohoto filmu byla totiž právě v mužském námořnickém složení, kde docházelo k humorným situacím. I přes to všechno se jedná o dobrou práci(16.12.2013)

• LiVentura

Mladičká Bardotka a celá škála hereckých úsměvů, mne tento snímek neoslovil.(1.11.2009)

Celkem příjemná komedie z jedno lodi o jednom doktorovi a krásných ženách. Jsou zde celkem dobré gagy, jen jich po hříchu není moc. Nevím, čím to bylo, ale měl jsem pocit, že naivní BB vypadá lépe v černobílé, než v barvě, ale na kráse jí to přece jen zase tolik neubírá. Nenáročné, příjemné, snesitelné.(13.11.2014)