Na scénu přicházejí bratři Alvin, Simone a Theodor. Jsou to neobyčejné veverky, které nejen že umí mluvit, umí i výborně zpívat. Jednoho dne narazí na Davida, který si jejich talentu všimne a nechá je natočit desku. Následují koncerty, davy fanoušků a Chipmunkové se čím dál tím víc pouštějí do různých dobrodružství s dramatickými následky. Davidova trpělivost pomalu naráží na strop. Podaří se Alvinovi a ostatním zachránit přátelství s Davidem, jak se budou smiřovat s nově nabytou popularitou... Alvin a jeho parta jsou totiž nezbední až běda a David bude mít co dělat, aby je uhlídal před mnoha nástrahami, o kterých se doposud domníval, že nemohou mít žádné následky. (TV Nova)

Jard

Stále tá istá americká klasika. Bohužiaľ sa to nikde ďalej neposunulo. Ale film bol celkom pozerateľný. 60% ()

KapitanKuraz

Za Jasona Lee dávam dve, inak je to pičovina. Ešte že som bol zhulený ako prasa a prepašoval som sebou do kina fľašu ginu, big mac menu a šestnásť cheeseburgerov, ach, staré dobré časy. ()

AnniqueCh

Omlouvám se všem pubertákům co kdysi sledovali starý animovaný seriál Alvin a Chipmunkové, ale nemohu si pomoct, musím to napsat. Alvin a Chipmunkové v tomhle filmovém zpracování jsou pro mně lepší, tahle animace předčí tu kreslenou o 100% a navíc ten děj zasadit ho do období vánoc které polovina z nás nemiluje a které zase naopak polovina z nás miluje,  no snad nic jiného tolik přitáhnout pozornost nás všech nemůže proto možná tak obrovská sledovanost na začátku tohohle filmu a i kdyby ne tak ti roztomilí Chipmunkové zpívající klasické sladké vánoční koledy jsou to nej na celém filmu. ()

Wlashack

Hodnotit tento film stejným měřítkem jako ostatní filmy ryze dospělého ražení by byla pošetilost. Pokud se na film díváte a zkusíte se vžít do role dětského diváka, nebudete zklamáni. Rozhodně to ale není film pro CELOU rodinu, protože třeba takový Příběh žraloka obsahuje více narážek a vtipů z "dospělého světa", takže se dobře baví i táta, který na to jde s dětmi do kina - toto u Chipmunků nehrozí. Rozčilovalo mě neustálé bordelaření veverek, neschopnost jejich "táty" zjednat si pořádek ale neskutečně mě vytáčel jejich ziskuchtivý manažer, kterého mám zafixovaného jako homosexuálního úchyla z Malého Nickyho - tomu bych s radostí vrazil jednoho chipmunka rovnou do zadku. Tohle všechno vyvažuje poměrně dobrá hudba a podařené animace. Bomba? Spíš ne. Povedený dětský nenásilný film? To rozhodně ano. Oprava: Managera hraje herec David Cross, úchyla v Malém Nickym hraje Allan Cover, tímto se Davidovi omlouvám za záměnu ale stať o zadku platí. ()

ondy1985

- "Theodore, did you just...?!" - "That's a raisin, Dave" :) Prva polka 3.5 hviezdicky, druha polovica odpad, takze hadam, ze 2 hviezdicku su v priemere tak akurat. ()

__VEV_ka__

Tu postačí asi len jedno slovo ... "roztomilé" :) síce nič extra, ale dá sa na tom zasmiať, hlavne na hlase a speve Chipmunkov a celkovo na tom, ako tieto veveričky vyzerajú ()

Zoltarek

Velice poutavý film, co se týká malých roztomilých zvířátek, které mluví, zpívají, tancují a především vyvádějí. Opravdu chvilkami komické vyvádění těchto malých nezbedníků předčí i fakt, že celá zápletka filmu je jaksi ohraná a objevuje se opakovaně i v jiných filmech. Každopádně film neurazí a chvilkami pobaví. 6/10 ()

heylinn odpad!

Kristepane,nejodpornější animák/neanimák na celém širém světě,možná v celé galaxii nebo snad v celé naší dimenzi,fakt.Myslete si co chcete... ()

mezonek odpad!

Tenhle film je učiněný trapas. Už tou děsnou volbou pisklavých nepříjemných hlasů veverek mě tvůrci filmu svoje "dílo" zhnusili. Navíc je to naprosto nudné a ubohé. Vůbec ta volba postav - samé buchty, které natřásají zadky a nažehlení šampónci nebo hustí drsňáci. Stejná logika jak u Muzikálu ze střední. Prostě je to trapárna. Ať raději natočí skutečné veverky jak lezou po stromech :) ()

andydufrsn

Kombinace hraného a animovaného filmu. Snad kvalita natrikování (která je dnes ale naprostá samozřejmost) je důvod proč se na film podívat. Pak ještě možná pokud jste fanoušky uslintaného popíku. ()

hanula999 odpad!

Bože můj! Jak se napad takhle stupidniho filmu mohl nekdy uplatnit..Sakra to uz neexistuje zadnej slusnej reziser,kterej by natocil neco lepšího nez jsou mluvici vecicky? Toto je naprosta pytlovina..mozna tak pro 11 lete holčičky je to bezva, ale jinak se o tom neda ani mluvit, v živote uz se na to nepodivam na takovej filmovej hřích. ()

danatr

Chipmunkové jsou roztomilí, ale to je asi tak všechno. Předškolní děti je ovšem milují, proto 3 hvězdičky. navíc proti pokračování je to vlastně ještě úžasný film. ()

Justin Lin natočí Space Jam 2?

Justin Lin natočí Space Jam 2?

03.05.2016

Basketbalová komedie, v níž se kreslení hrdinové od Looney Tunes spojili s Michaelem Jordanem, aby napráskali zlým mimozemšťanům, se dočká pokračování. Kdekdo si myslel, že je druhý Space Jam jen… (více)

Rychlá rota míří do kin

Rychlá rota míří do kin

04.02.2014

Správný... zásah... v tu pravou chvíli mám, když přízrak... temný... svým rejdům šanci dá... na velkém plátně! Ano, čtete správně. Slavný animovaný seriál, na kterém musela vyrůstat většina uživatelů… (více)

Číslo 5 brzy umře

Číslo 5 brzy umře

08.08.2011

Comeback sympaťáka Yogiho

Comeback sympaťáka Yogiho

05.10.2008

Yogiho má každý rád. Neříkejte, že ne. Pohodový medvěd s kloboučkem a kravatou žije v Jellystonském parku a jeho jedinou starostí je ukrást nějaký ten piknikový košík s jídlem a nenechat se u toho… (více)