poster

Alvin a Chipmunkové

 • USA

  Alvin and the Chipmunks

 • Slovensko

  Alvin a Chipmunkovia

 • Velká Británie

  Alvin and the Chipmunks

Animovaný / Komedie / Rodinný / Hudební

USA, 2007, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PanFilmov
  *

  No toto som nečakal, ked som si tento film zohnal tešil som sa na klasickú americku zvieratkovskú komédiu!! Ale po pozretí ma čakalo veľké sklamanie! Chlapíkovi sa rozpadá kariéra hudobníka a zrazu sa obiava tri nadané veveričky ktoré vedia rozprávať a neskutočne spievať, všimne si ich chlapík z nahrávacej spoločnosti a hneď je z nich mimo celý svet, toto je aj na mňa moc. Jednu hviezdičku som dal len preto lebo som fanúšik zvieracích komédií podobného typu ale toto ma hrozne sklamalo:(!(17.5.2008)

 • M.a.t.t.
  **

  Istá nostalgia môže fungovať, avšak Alvin a Chipmunkovia sú stále len priemernou rodinnou komédiou od tvorcov Garfielda, ktorú zachraňuje hlavne vydarená animácia Chipmunkov, zábavný Jason Lee a pár vtipov na úrovni. Pesničky v rámci filmu taktiež fungujú a záverečné morálne posolstvo neurazí. Áno, snaha parazitovať na sláve známej značky je proste zlá a preto o tom natočíme film, aby sme divákom názorne ukázali, že takto sa to proste nerobí.(18.7.2008)

 • Nathalie
  **

  Infantilní ňufačinka s řídkými satirickými šťouchy na účet showbusinessu určená primárně zaostalým batolatům a každému, kdo si někdy hrál s živou veverkou. Pokud do některé kategorie spadáte- stejně jako já, hurá na Alvina. Ostaní ať raději poslouchají nikoli Jasona Lee hulákajícího na zpívající hlodavce Alvine, ale Sám doma a onen charakteristický zvuk: Keeeeeee-viiiiiiii-neeeeeeeeeeee !!! Jsou přece Vánoce. 50%(22.12.2007)

 • uiu
  **

  Mám ráda komedie se zvířátky, ale tohle je přesně ten typ, u kterého musím říct NE. Struktura příběhu typu: Hodný a milý chlápek se ujme tří roztomilých chipmunků, kteří mu začnou ničit dům, práci a vůbec celý život. On to trpí a když mu ujedou nervy, tak je vyhodí ven. Chipmunci se ale tváří smutně a roztomile, takže mu to nedá, aby je pustil zpět a namísto, aby se hlodavci změnili, pokračují v devastaci jeho bytu. Tohle mi nepřijde vtipné a spíše soucítím s tím člověkem, než abych se smála skopičinám veverek. Písničky jsou na filmu asi jediné plus.(1.10.2010)

 • kaylin
  ***

  I když jsem měl ze začátku problémy s Jasonem Leem, kvůli kterému jsem chtěl tenhle film vidět - a ten problém jsem měl i při druhém zhlédnutí - tak mě to stejně vždycky nakonec dostane a já si tuhle zpívající trojici docela užívám. Navíc si tu zahrála i Cameron Richardson a tuhle herečku prostě můžu už od chvíle, co jsem ji viděl v "Housovi".(10.3.2015)

 • - Dave (Jason Lee) bydlí v domě číslo 1958. V roce 1958 vytvořil Ross Bagdasarian St. Chipmunky a vydal písně „Witch Doctor“ a „Chipmunk Song“. Bylo to vůbec poprvé, kdy byla nahrána deska za použití techniky zrychlení původního zpěvu, jak jej známe z animovaných seriálů. (HellFire)

 • - Skuteční Čipmankové jsou hlodavci příbuzní veverkám, po stranách těla je zdobí světlý pruh, žijí na východní části hranice mezi Kanadou a USA a nejčastěji přebývají v norách na okrajích lesů. (Olík)

 • - Na BMI Film and TV Awards získal snímek cenu BMI Film Music. (J*A*M*A*L)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace