Reklama

Reklama

Alvin a Chipmunkové

  • USA Alvin and the Chipmunks (více)
Trailer 3

Na scénu přicházejí bratři Alvin, Simone a Theodor. Jsou to neobyčejné veverky, které nejen že umí mluvit, umí i výborně zpívat. Jednoho dne narazí na Davida, který si jejich talentu všimne a nechá je natočit desku. Následují koncerty, davy fanoušků a Chipmunkové se čím dál tím víc pouštějí do různých dobrodružství s dramatickými následky. Davidova trpělivost pomalu naráží na strop. Podaří se Alvinovi a ostatním zachránit přátelství s Davidem, jak se budou smiřovat s nově nabytou popularitou... Alvin a jeho parta jsou totiž nezbední až běda a David bude mít co dělat, aby je uhlídal před mnoha nástrahami, o kterých se doposud domníval, že nemohou mít žádné následky. (TV Nova)

(více)

Videa (3)

Trailer 3

Recenze (292)

Bluntman 

všechny recenze uživatele

Šel jsem na to, prože jsem nestihnul SOUKROMOU VÁLKU PANA WILSONA, hraje zde Jason Lee a měl jsem to zadarmo. Nebýt nostalgie, protože jsem Chipmunky znal díky písničkám a filmu, byly by to dvě hvězdičky. Takhle zbývá pochválit animaci, několik dospěláckých fórků a parodí, překvapivě i vyvedený dabing, který se zadařil i v přípědě písní. Jason Lee nehraje, prostě tak nějak přebývá, celé je to schématické a hlavně, film by se měl podřizovat Chipmunkům, dělajícím nepořádek a rozvracející ho zevnitř, nikoliv oni filmu. Navíc celé to poučení, spočívající v tom, že konzumerizmus je špatný, se těžko přijímá od filmu, jehož snahou je parazitovat na zašlé slávě a vytřískat prachy z podeje hraček apod. blbůstek. I to ZA PLOTEM je lepší. :-) ()

imf 

všechny recenze uživatele

Plyšová šílenost s prkenným Jasonem, šišlavými veve... chipmunky a morálním poselstvím navrch. O Vánocích je to snesitelné (dokonce i v dabingu, který nabídne pár kultovních hlášek), ale stejně si budete většinou ťukat na hlavu a přemýšlet o tom, jak se tihle zrychlení hlodavci dostali na horní příčky hitparád. Vzpomínáte si na šmoulí písničky? Dalších komentářů zřejmě netřeba... ;) ()

Reklama

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Christopher Lennertz: 1. Bad Day ,2. The Chipmunk Song (Christmas Don't Be Late) ,3. Follow Me Now ,4. How We Roll ,5. Witch Doctor ,6. Come Get It ,7. The Chipmunk Song (Christmas Don't Be Late) ,8. Funkytown ,9. Get You Goin' ,10. Coast 2 Coast ,11. Mess Around ,12. Only You (And You Alone) ,13. Ain't No Party ,14. Get Munk'd ,15. Witch Doctor - David Seville ,16. The Chipmunk Song (Christmas Don't Be Late) - The Chipmunks , ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Tak zase tak dementni, jak jsem cekal, to nebylo. Hlavne prvni hodinka filmu je vcelku svizna a zabavna, navic pisnicky jsou v pohode. Jedinej problem je, ze prakticky neni rozumet jedinymu slovu, jak silene pri zpevu piskaj. Co se tyce tech potvor, animovany jsou celkem slusne (ale vypadaj neprirozene, ale co cekat od rezisera Garfielda), ale kdyz delaj nejakou interakci s zivejma hercema, tak je to dost spatny. No a Jason Lee asi tusil, ze toci kravinu, tak do toho moc nedava, ale sympatickej je. ()

Nathalie 

všechny recenze uživatele

Infantilní ňufačinka s řídkými satirickými šťouchy na účet showbusinessu určená primárně zaostalým batolatům a každému, kdo si někdy hrál s živou veverkou. Pokud do některé kategorie spadáte- stejně jako já, hurá na Alvina. Ostaní ať raději poslouchají nikoli Jasona Lee hulákajícího na zpívající hlodavce Alvine, ale Sám doma a onen charakteristický zvuk: Keeeeeee-viiiiiiii-neeeeeeeeeeee !!! Jsou přece Vánoce. 50% ()

Galerie (16)

Zajímavosti (16)

  • Na Kid´s Choice Awards získal snímek cenu v kategoriích Favorite Movie. (J*A*M*A*L)
  • Dave (Jason Lee) bydlí v domě číslo 1958. V roce 1958 vytvořil Ross Bagdasarian St. Chipmunky a vydal písně „Witch Doctor“ a „Chipmunk Song“. Bylo to vůbec poprvé, kdy byla nahrána deska za použití techniky zrychlení původního zpěvu, jak jej známe z animovaných seriálů. (HellFire)

Související novinky

Justin Lin natočí Space Jam 2?

Justin Lin natočí Space Jam 2?

03.05.2016

Basketbalová komedie, v níž se kreslení hrdinové od Looney Tunes spojili s Michaelem Jordanem, aby napráskali zlým mimozemšťanům, se dočká pokračování. Kdekdo si myslel, že je druhý Space Jam jen… (více)

Rychlá rota míří do kin

Rychlá rota míří do kin

04.02.2014

Správný... zásah... v tu pravou chvíli mám, když přízrak... temný... svým rejdům šanci dá... na velkém plátně! Ano, čtete správně. Slavný animovaný seriál, na kterém musela vyrůstat většina uživatelů… (více)

Číslo 5 brzy umře

Číslo 5 brzy umře

08.08.2011

Ano, další klasika z 80. let se vrátí na plátna kin v remaku, jehož jediným důvodem je pokrok v trikových technologiích. A prachy, samozřejmě. Hrdinou rodinné sci-fi Short Circuit, u nás známé pod… (více)

Comeback sympaťáka Yogiho

Comeback sympaťáka Yogiho

05.10.2008

Yogiho má každý rád. Neříkejte, že ne. Pohodový medvěd s kloboučkem a kravatou žije v Jellystonském parku a jeho jedinou starostí je ukrást nějaký ten piknikový košík s jídlem a nenechat se u toho… (více)

Reklama

Reklama