poster

Alvin a Chipmunkové

 • USA

  Alvin and the Chipmunks

 • Slovensko

  Alvin a Chipmunkovia

 • Velká Británie

  Alvin and the Chipmunks

Animovaný / Komedie / Rodinný / Hudební

USA, 2007, 87 min

Externí recenze k filmu (6)

 • CinemaView.sk (Martin Papšo) **

  "Alvin a Chipmunkovia skutočne pobavia asi len najmenších divákov, ktorí zbožňujú malé chlpaté zvieratká. Inak je to nepodarok, ktorého jediný zmysel by bol naplnený vtedy, ak by nebol dostatočne úspešný na to, aby vzniklo jeho pokračovanie. Inak medzi nami, tí traja majú nezaujímavú farbu hlasu,…" (více)

 • Filmpub.cz (Petr Trella) **

  "Tři roztomilá zvířátka pomáhají skládat písničky jednomu neúspěšnému skladateli. Hodně se tam zpívá, ještě víc tancuje a všechno je to strašně nekonfliktní, slušné a neskutečně politicky korektní. Jsou vám tři roky? Ne? Tak ruce pryč."

 • Filmweb.cz (Stanislav Šulc) odpad!

  "I děti totiž chápou, že opakovaný vtip (v tomto případě spíš pokus o vtip) přestává být vtipem a motivy je třeba rozvíjet, variovat, kombinovat, ne je do úmoru rozmělňovat. Základní pravidla komedie však pravděpodobně nejsou známá hned trojici scenáristů pod dílkem podepsaných, a podobně jako…" (více)

 • Gorilla.cz (Karel Ryška) **

  "Alvin a Chipmunkové vás tedy ničím nepřekvapí a stalo se z nich přesně to, co by každý očekával. Infantilní dětský film, kterému se zodpovědné osoby zdaleka vyhnou. Jediným pozitivem budiž to, že ve mně veverčí skopičiny neprobudily nenávist, a tak jsem schopen na film v poklidu zapomenout." (více)

 • Kinema.sk (Kristína Aschenbrennerová) **

  "Čomu nerozumiem, je snaha vniesť do detského sveta onen moment dospelosti v podobe molocha hudobného priemyslu, a to popri Daveových „problémoch“ s bývalou. Jeden by si aj povedal, že okej, len keby ten „dospelý“ prvok nebol zároveň neuveriteľne detinsky podaný a s postupujúcim časom aj otravný,…" (více)

 • Tiscali.cz (Linda Winsh-Bolard)

  "Přestože se film soustřeďuje na téma rodiny (přichází ve vánočním čase), vlastně nám nedovolí skutečně poznat ani zpívající Chipmunky ani Davida. Jejich charaktery jsou ploché a nerozvinuté, Příběh není příliš logický, což starším návštěvníků vadí. Chipmunkové jsou děti lesa, ale hned pochopí, jak…"

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace