Peggy se rozhodne najít si kamarádku, s níž by mohla sdílet byt na Manhattanu. Ve Sterling Cooper se objeví zámožný mladík a objedná si okázalou kampaň na propagaci málo známé sportovní hry jai alai. Sal Romano dostane příležitost se ukázat, když je potřeba nahradit režiséra připravované reklamy. Don s Betty dostanou špatné zprávy ohledně Bettyina otce. (Česká televize)

Necrotongue

Nemůžu si pomoct, ale třetí řada mi po shlédnutí čtyř epizod přijde poněkud přibržděná. Ani u jednoho z dílů jsem se sice nenudil, ale každá z částí byla vytvořena tak nějak sama pro sebe a žádný výrazný posun v hlavní dějové linii se vlastně nekonal. Všechny ty minipříběhy mě přitom paradoxně bavily, takže bych si neměl stěžovat, mně ale trochu vadí chybějící vývoj celého příběhu. / Poučení: Spolubydlícího si vybírej velmi pečlivě. ()

ZeroCZ1233

V obou prezentovaných rodinách došlo k tragédii o různém rozsahu vážnosti, mezitím ve firmě kraluje mladík s absurdními požadavky a velkým kapitálem, jímž je dokáže zaštítit. Jednohubka v podobě televizního vysílání jedné zásadní historické události potěšila. ()