Příběh tří osiřelých děvčat (Pauline, Petrova a Posy), které adoptuje výstřední průzkumník strýc Mathew a jeho neteř Sylva. Příběh odehrávající se v Londýně 1930 poukazuje na splnění tří dívčích snů. Přes veliké finanční potíže se dostnou k učiteli baletu. Na podiu se všechny tři snaží si přivydělat, aby své sny mohly považovat za uskutečněné. Jejich zápas o svá přání balancuje jak střevíčky na place. (Vontorman)

joelly01

Toto hada opravdu uspi! Ovsem MiniMe tenhle film z nejakeho duvodu (ze by proto ze chodi do baletu?) miluje a furt se na to chce divat. Jsem z toho nestastna. ()

Joe16210

Emma Watson ve filmu o tanci a rodině... Po Harry Potterovi se dokázala Emma Watson prosadit i mimo tuto franšízu a povedlo se jí to skvěle. Zajímavé jsou i epizodní role, které se příběhem míhají na kratší či delší dobu. ()

Seev

Naprosto skvělý způsob, jak strávit nedělní odpoledne - s Emmou, Marcem a v neposlední řadě Emilii. Příběh tří dospívajících a dvou dospělých silných žen (muži v tomto filmu pouze sekundují) o sebeprozazení poddaný tak, že věříte každé gesto. Kéž by i česká televizní produkce dosahovala alespoň poloviční kvality. ()

Audrey.H

Naprosto souhlasím s Dan9K v tom, že tenhle filmek není jen o Emmě Watson. Mnohem víc mě taky zaujala Posy... Celkově je to podle mě film, který celkem vystihuje holčičí sny a přijde mi i citlivě natočený. Herecké obsazení "dospěláků" mě příjemně překvapilo (hlavně Emilia Fox, která se mi snad nejvíc líbila ve Strážci duše) a celý ten film mi ve svém žánru přijde o dost lepší než průměr... ()

hastafix

Jedna hvězda a to pouze za nápad,roztomilou Lucy Boynton a skvělou Yasmin Paige. Na tento film měla lákat nejspíš pouze Ema Watson,která zastínila herečky pouze svou slávou, určitě však ne svým křečovitým hereckým výkonem. Odfláknuté, nudné, ani tance tam moc není když už nic, rozhodně ztráta času. ()

sto7ra

sice nekonečně omílaný námět, ale určitě se z něj dalo vytáhnout víc než toto. hudba, kostýmy a základ povedený, ale celkově to působí odflákle, nedokončeně, tak trochu šité horkou jehlou. emma watson toho moc nepředvedla a člověk by spíš řekl, že hrát naopak neumí. zato lucy boynton byla úžasná! jak herecky, tak tanečně. přestože je název pojmenován podle jejího zaměření, zastává celkem vedlejší roli a moc tance vlastně také nepředvede, což je veliká škoda, protože to je mnohem zajímavější a pro oči příjemnější, než koukat na nervující se a vylekanou pauline. stejně tak petrova má celkem málo prostoru, i když by se z její postavy dalo vytěžit mnohem více, a to dokonce v souvislosti s jejich "náhradní matkou", která je nemocná a ještě k tomu zamilovaná. vše sice nakonec dobře dopadne, ale divák si z filmu odnáší spíše opačný dojem. ()

Prokii

Klasický britský film, který si pustíte společně s nedělní čajem o páté. 90 minut uteče jako nic a nabíráte dojmu, že by jste snesli i pokračování - tedy já osobně bych to třeba dovedl ocenit i jako seriál. ()

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 8/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

ladjeable

Příjemný "rodinný" film, po kterém nebudete mít noční můry. Doporučuji se na něj podívat, pokud máte chuť na anglický happy-end :). Mé hodnocení je velmi zkresleno právě tímto faktem, že zde ona touha po happy-endu byla. Jinak se jedná spíše o průměrný film. ()

Veronixxx

Klasický příběh o krušné cestě za dosažením vytoužených snů končící happy endem. Kdyby mi bylo tak o 10 let méně, tak by mě to bavilo více. Ale veliká škoda Emmy Watson - nemůžu si pomoct, ale stále vidím Hermionu a jen jsem čekala, kdy vytáhne hůlku. Nejvíce uvěřitelná pro mě byla Yasmin Paige. ()

Mina230692

krásná pohádka. připomíná mi to trochu jak chudý Honza ke štěstí přišel. Chvílemi si říkáte: vždyť to není ani možné jak rychle se jim splnily sny, postrádá to cestu plnou dřiny a odříkání. prostě jim všechno hned šlo. jen tak kouzelně mávnutím proutku. prostě pohádka, a někdy opravdu neuškodí pustit si film, ve kterém se plní sny. Ano Emma Watson je tahák na tento film a bez ní by toto dílo viděla asi třetina lidí, ale je opravdu dobrá, a ostatní herci a herečky taktéž. Nějak celé to hezky ladilo, plulo, takový příběh velice o ničem, ale ideální na odpočinek.:-) ()

Booman

Dlouho jsem čekal na titulky alespoň v angličtině abych se na tenhle film mohl podívat, a když jsem se konečně dočkal, rozhodně jsem nelitoval. Výborný snímek s dobrýmii hereckými výkony a příjemnou atmosférou. Jak HarveyDent poznamenal, konec byl opravdu kaz na tomto filmu ale jinak velmi dobré. ()

terc

Ako TV film je to pekne spracovaný nevtieravý príbeh, pri ktorom som sa nenudil. Názov je trocha zavádzajúci balet tam bol cca 10 minút a tanec ani toľko. Samozrejme Emma Watson je hlavná hviezda tohoto filmu, čo aj potvrdila dobrým výkonom, no aj jej dve "sestričky" sa po hereckej stránke určite Emme minimálne vyrovnajú. Dej je jednoduchý, nenáročný na sledovanie a priamočiary ... niekedy až príliš ľahko predvídateľný, ale koniec akosi nemôžem stráviť. Toto podľa mňa nie je happy end aký by som očakával od takého filmu. Ak je to príbeh o troch chudobných dievčatách, tak jediná kto je na konci "happy" je ich opatrovníčka Sylvia. Na dievčatá sa trocha pozabudlo. Dievčatá MUSIA robiť jedna na druhú?!? ... áno, áno každá dostala čo chcela ale aj tak ... mám pocit akoby som mal čakať na druhú časť. Stačilo preskočiť 5 rokov a ukázať ako sú všetky spolu šťastné, bohaté, úspešné, možno aj vydaté ... to by bol pravý koniec pre taký film ... síce gýč, ale hodil by sa k nemu :-) ()

Naty94

Tuctový film o ambiciózních dívkách na počátku dvacátého století. Nic vyjímečného. Já si naopak myslím, že Emma Watson byla nejslabším článkem. Dosadila bych na její roli spíše někoho jako je Anna Popplewell. ()

RoryWhite

Popravdě, dívala jsem se na ten film jen kvůli Emmě. Zajímalo mě totiž, jestli ji dokážu vnímat jinak než jako Hermionu Grangreovou… a výsledek? Určitě! Myslím si, že se dokáže zbavit nálepky "Ta holka z Harryho Pottera". Má k tomu dobře našlápnuto. Jinak film sám o sobě na mě působil naprosto průměrným dojmem, ale nemůžu říci, že se mi nelíbil, a že jsem zklamaná. ()

KristKrist

Na tenhle film jsem se podívala kvůli Emmě Watson,chtěla jsem ji vidět i v nečem jiném než je Harry Potter..a musím říct,že její herecký výkon docela ušel,ale film jako celek byl průměrný. To jsem i očekávala,jedná se o typický televizní film,který neurazí,ale ani nepřesvědčí. Tři hvězdičky- ()

aileen.bp

Nemůžu si pomoct, ale ten fiml byl takový nudný, skoro jako by byl bez děje. Myslím, že kdyby tam nebyla Emma Watson, tak by zůstal téměř bez povšimnutí. Od Emmy bych osobně čekala víc, otázkou je, zda v tomto snímku šlo něco víc předvést. Docela se mi tu líbila (pro mě) neznámá Yasmin Paige, její postava Petrova mi byla sympatická a Richard Griffiths mi vykouzlil úsměv na rtech. Dávám 2,5 * ()