Příběh tří osiřelých děvčat (Pauline, Petrova a Posy), které adoptuje výstřední průzkumník strýc Mathew a jeho neteř Sylva. Příběh odehrávající se v Londýně 1930 poukazuje na splnění tří dívčích snů. Přes veliké finanční potíže se dostnou k učiteli baletu. Na podiu se všechny tři snaží si přivydělat, aby své sny mohly považovat za uskutečněné. Jejich zápas o svá přání balancuje jak střevíčky na place. (Vontorman)

Kate...

Opravdu je velká škoda, že jako TV film postrádá potřebnou délku, díky které by se některé situace daly pořádně rozvinout. Ale jinak moc pěkné drama, jehož děj se odehrává v krásném prostředí. Co se týče herců, myslím, že není moc co vytýkat, spíš naopak, herci své role ztvárnili skvěle, obzvlášť Lucy Boynton hrající Posy. Jak rychle ten film uběhnul, bohužel... ()

Elyssea

Slabší čtyři hvězdičky. Emma konečně předvádí hezký výkon, ovšem její filmové sestry jí tvrdě šlapou na paty. Pro mě byla hvězdičkou Emilia Fox. Škoda, že příběh je naivní a konec filmu se topí v nahromaděných klišé. Jako kdyby si scénárista říkal: "Honem tam každému šupneme dobrý konec a už aby to bylo." ()

Kity162

No, ty tři hvězdy si možná film samotný nezaslouži, ale líbilo se mi pozadí - 30.léta a krásné oblečení... ()

pufina

Konečně jsem Emmu viděla jinde, než v Bradavicích jako Hermionu Grangerovou. Příběh člověka sice nesrazí úžasem do kolen, ale není to špatné. Docela to odsýpalo, i když jsem netrnula napětím, jak to celé skončí.. Vlastně jsem se na film dívala kvůli Emmě, a ta nezklamala.. ()

vesper001

Chcete něco vědět o tomto filmu – podívejte se pozorně na plakát a máte jasno. Je to o třech sirotách a nejlepší je ctnostná Emma. Je to něco mezi Malými ženami a pohádkou o třech Popelkách. Hezký holčičí film bez amerických teens a jejich těžkými strastmi (kreditky se mi nevejdou do prkenice od Prada a ty diamantový boty mě strašně tlačí), bez vyumělkovaných dospělých (copak to vyvádíte, drahouškové?) a pozlátkového životního prostředí (ne, broučku, cadillac ti dnes nepůjčím). Představuju si, že takový film pustí vnučkám před spaním starodávná babička, když byly celý den hodné a pilně spřádaly vlnu a len. ()

filmmovier

Pět hvezd za úžasnou Emču Watson, která je i mimo Bradavice dokonalá ve všech směrech a hraje skvěle a procítěně. Mínus dvě hvězdy za strašně nudný příběh filmu naprosto o ničem. ()

terunka003

Pohodové, nenásilné, milé, dobře končící × občas přehrávané. Emma Watson byla důvodem, proč jsem se na tento film dívala. Právě ona mi přišla, že trochu přehrávala a že se děj točil jen kolem její postavy. Film o uskutečnění svých snů, buď ze své sobecké touhy po úspěchu či kvůli pomoci druhým. Děj občas drhnul, ale i tak to byla hezká podívaná. Na vánoční sváteční den pohodový film. ()

LittleJohnny

Pěkný film. Příjemní herci, nejvíce jde vidět hlavně Emma Watson. Poněkud bláznivý scénář s dobrým koncem. Kdyby to bylo natočeno podle skutečné události přidalo by to filmu trochu jiné grády. I tak ve mě film něco zanechal a klidně bych se na něho podíval znova... :) ()

zuza99

To byl tak fajn film, čekala jsem hodně průměrný, ale ne. Doba a prostředí, ve kterém se děj odehrává se mi hodně líbily i hudba byla fajn. Určitě by se našla triliarda nedostatků, ale po zhlédnutí jsem měla o dost lepší náladu a pocit, že jsem dlouho neviděla tak příjemný film. Přitom nebyl tak výborný co se týče kamery světla atd., ale herecké obsazení film hodně vyšvihlo. K tomu ještě nechyběl nejvíc nejšťastnější konec. Amen. ()

MsUtahraptor

Je to takové nedotažené. Chvilku se to věnuje některé z postav, vzápětí přeskočí jinam a ačkoli tam je nějaký ten konec pro každého, dějové linie působí prostříhaně a narychlo poslepovaně. ()

Prochy38

Jako drobnou povinnost ve filmografii E. Watson jsem musel. A asi nemusel vlastně... Ne, zklamání se nedostavilo, ale film už holt není úplně směřovaný pro diváky, jako jsem já. Hezké vidět Emmu hrát někoho úplně jiného. Film není špatný, pěkně myšleno. Malinko moderní pohádka, určitě si své fanoušky najde. Pro mě opravdu moc pohádka. ()

sona123

Bylo to hrozně hezký a konec úchvatný. Příběh o víře a lásce a odhodlání...takový ten staromódní, upejpavý, s kradmými pohledy a nevyřčenými slovy a zvonivým smíchem mladých děvčat. No ano, možná kýčovité, ale i takových příběhů je třeba. ()

vi.cky

Tešila som sa, že si pozriem pekný film o balete, no bolo ho tam len úplné mininum... Príbeh nebol tiež veľmi pútavý, jediné plus bolo, že tam hrala Emma... ()

sovii

Příběh je zajímavě postaven, rozhodně jsem já osobně ještě nic takového nepotkala, ale po skončení filmu ve člověku nezanechá nic hlubšího, i když by se to podle kouzelného prostředí takřka čekalo. Není to uplná ztráta času, rozhodně pro milovníky starší Anglie. Herci podali báječné výkony, vedlejší linie hlavního příběhu nepřekáží zbytku, nijak neruší. Celkově tenhle snímek příjemně hladí po duši a i když ukazuje na splnění všech snů a je jasné, že v reálném životě to není uskutečnitelné, máte pocit, že i vaše sny můžou vyjít. ()

cherita

Slibně začínající, leč přece jen dosti chabý pokus o staromilsky anglický pohádkový příběh, se spoustou sympatických vedlejších postav, které ale nemají zdaleka tolik prostoru, kolik by si zasloužily. Místo nich se film věnuje třem protivným nánám Fosíliovým a jejich nezáživné cestě za splněnými sny. Emma Watson je tady evidentně jenom kvůli svému jménu, protože po herecké stránce na svoji roli vůbec nemá a ani se do ní typově nehodí. Kdyby se scénárista vybodl na fakt, že adaptuje jakousi slavnou dětskou knížku, stmelil trochu ten epizodní děj, ignoroval otravné hlavní hrdinky a zaměřil se víc na skupinku Sylviiných nájemníků, mohly být Baletní střevíčky přesně tím příjemným a pohodovým zážitkem, který jsem tak horlivě očekávala. Bohužel. Hroutit se z toho zklamání určitě nebudu, ale vidět už to nikdy nechci. ()