Bývalý zabiják Paul pátrá po zmizelé dceři Beth, která je závislá na drogách. Ale do cesty se mu kromě drogových dealerů postaví i nelítostný šéf podsvětí Omar, který má s Paulem nevyřízené účty... Bývalý profesionální zabiják Paul mluví po skypu se svou dcerou Beth. Paul si myslí, že jeho dcera navštěvuje školu, ale pak mu přijde dopis z univerzity, podle kterého to tak není. Proto druhý den volá Beth, ale dovolá se úplně cizímu člověku. Paul ztratil s Beth kontakt a bojí se, že se jí něco stalo. Paul proto jede za Beth do jejího bytu, tam ale nikdo není. Paul najde jen fotku Beth a její kamarádky před jedním barem. Paul se tam vydá a po chvíli narazí na Bethinu kamarádku Angelu. Paul se ji snaží přesvědčit, aby mu pomohla najít Beth. Angela říká, že se Beth chytla lidí, co prodávají drogy. Paul chce, aby mu ukázala, kde dealer drog Eddie bydlí, a nabídne jí za to 500 dolarů. Angela souhlasí a oba odjedou do jiného klubu. Tam ale Eddie není. Před klubem však potkají Eddieho přátele. Ti mu nic nechtějí říct, a tak je Paul zmlátí. Od jednoho z nich si vezme telefon, ve kterém je Eddieho číslo. Poté jedou oba do jednoho bytu, kde mají chvíli na odpočinek. Paulova manželka umřela na leukémii a on má její jméno vytetované na prsou. Paul poslal Eddiemu zprávu, ten se chytil a odepsal Paulovi, kde je. Paul jde do jednoho baru, kde potká Eddieho a jeho přítele. Ten Eddieho upozorní na to, že Paul je nebezpečný zabiják a chce, aby mu radši všechno řekl. Eddie mu řekne, že jeho dcera je u dealera drog jménem Tony Martinéz, kterému se říká Lékárna.
Poté vidíme místního bosse Omara, který řídí velkou část města a právě popravil člověka, jenž ho podvedl. Omar má s Paulem nevyřízené účty. Paul ho měl kdysi zabít a dal mu bombu do auta. V autě ale byla jen Omarova žena a dcera a obě zemřely. Omar pošle své lidi, aby Paula zabili. Ti zaútočí na jeho auto. Při honičce ale nabourají a Paul pak jednoho z nich zastřelí. Druhý je těžce raněn a má vyřídit vzkaz Omarovi, aby se do toho nepletl. Paul pak vypráví Angele o tom, jak měl zabít Omara. Paul poté navštíví svého starého známého Sama a chce, aby tam na chvíli ukryl Angelu. Poté jde za dealerem Lékárnou. Po cestě se staví v prodejně zbraní, kde mu syn jeho již zesnulého přítele předá zbraň. Paul přijde do baru k dealerovi drog jménem Lékárna a najde tam dceru. Lékárna chce ale Paula předat Omarovi. Paul se brání a všechny postřílí. Poté vezme dceru a odjede k Samovi. Pak je Paul ošetřen a všichni odjíždí z města. Všichni jsou ale napadeni Omarovými muži, kteří unesou Beth. Paul si vezme zbraně a jede do Omarova sídla. Tam se utká s jeho lidmi a všechny zabije. Poté bojuje s Omarovým osobním strážcem a také ho zastřelí. Omar drží pistoli u krku Beth, ta ho udeří loktem do břicha a Paul ho zastřelí. Paul pak odvádí Beth k autu, kde na ně čeká Angela. (TV Prima)

JimDeNiro

Dle zdejšího hodnocení jsem čekal nicotnou srágoru, ale kupodivu jsem dostal slušné akční béčko ze staré školy a byl jsem vcelku spokojen. Nechápu teda Cusacka a Willise, asi nemají prachy, ale co už, je pravda, že obsazení naláká davy... I když je to pitomost, tak jsem si zavzpomínal na akčňáky, na kterých jsem vyrůstal. V rámci možností spokojenost.. 50% ()

Shitonit

Děkuji za podrobný popis filmu viz Obsah. Díky tomuto podrobnému oblábolení, jsem shledal sledování filmu zbytečné. Děkuji za ukradený zážitek. ()

Solverino

To je tak béčkový, že je to spíš někde tak konec abecedy, asi tak Zetko? :( John Cusack tady vypadá jako nabalzamovanej starej alkoholik, pak ta "rozkuřovačka" s šílenejma vočima (to je taky tragédie) a jedinej, kdo za něco stál byl 50cent! :) a pak ten teplej asiat - no hrozná sebranka... Všichni hrajou jako ochotníci a akční scény jsou tak akční, že u toho usnula i naše kočka nudou... ()

johnsnow

Bruce mal síce málo priestoru ale dobrý výkon, 50 cent tam mal asi 20 viet dohromady a cusack sa objavil cca na päť minút ale mne sa to páčilo. ()

subic

Jako bych už to někde viděl... a ta poslední přestřelka neprůstřelného fotříka bývalého elitního vojáka, co si jde pro dceru, zase není tak špatná. No a aby na to koukalo víc lidí, dali tam 2 známé xichty, Brůs Williž a už hodně ošumělý John Cusack. Začínám si zvykat, že xicht Brůse Willižse je poslední dobou vidět jen v takovýchto béčkách. ()

pekas

Ano, je to béčko. Ale pokud máte chuť na výplachovku, tahle je snesitelná. Vypnout mozek a bavit se. 50% ()

mac000

Teda to tu ještě nebylo, aby v "Obsahu"  byl uveden děj, zápletka i jak všechno dopadne. Dokonalý SPOILER. Ale jinak k filmů samotnému - dá se na to koukat, ještě z doby, kdy si Willis mohl (trochu) vybírat, v čem bude chtít hrát... ()

curil

Průměrný akční thriller, který se potácí na hraně béčkových filmů, ale s dobrým hereckým obsazením. Škoda otřepaného námětu s vytáhnutím dcery na scestí "z rejže", to už snad tady bylo se Seagalem, Van Dammem, a mnoha dalšími. Scény přestřelek jsou dostatečně nadsazené a naivní, aby zaujaly průměrného diváka. Ale když se to opakuje potřetí, je to už nuda. Takže nebýt již zmíněného obsazení hlavních rolí filmu, bylo by to o dva stupně slabší. ()

ostravak30

Další film Bruce Willise, v němž představuje padoucha. Na něj si ale divák musí pořádně počkat. Do té doby totiž jezdí Paul sem a tam, aby se něco dozvěděl a vláčí sebou feťačku, která je ochotná mu za 500 doláčů dělat víc než jen společnici na cestách. Zajímavé je, že tolik ohraný motiv se tvůrcům ještě neomrzel - hlavní hrdina je zase bývalý zabiják jako už v tolika jiných filmech. Ani ten závěr není zcela velkolepý, ale od chvíle, kdy Omar nastoupí na scénu, alespoň se konečně začíná něco dít. U B. W. jeho touhu hrát ve všem známe, ale že stejnému pokušení neodolal ani John Cusack nechápu. Kolik asi za svou roli dostal? Těžko říct, v čem přesně je chyba, protože režisér si k sobě vybral dvojici  Jeremy Passmore, Andre Fabrizio přičemž druhý jmenovaný pracoval na scénáři poprvé, ale oba pak spolu udělali ještě dva filmy a jeden zase s Brucem a Brianem, ale úspěchu nedosáhl ani jeden. ()

Honzulik

The Prince a Bruce Willis v roli padoucha...Film je plný zajímavých zvratů, které určitě nenechají diváka v klidu. Připravte se na "vzrušující jízdu"... ()

Jadro

B. Willis zrejme hral nasilu, dokopy jeho účinkovanie je maximálne 20 minút, aj to som asi prehnal... Rain, Cusack a spol., fakt neskutočne nepriestrelní makači a čerešnička "50 cent", ktorého zbytočnosť, len dotvára celkový veľmi nejasný dojem z filmu, preplnenej akcie a žiadnej "zamyslenia sa" hodnej dejovej línie... ()

tsatsiki

Jednoduše napsané, dobře natočené. Sice to bylo dosti předvídatelné, ale pro odpočínkový účel poslouží dobře. Bruce ukázal, že nemusí skákat po autech, skákat z letadel, aby předvedl dobrý výkon. jen jsem film musel zkouknout ve slovenštině, protože 2 roky od vydání tento film v čr nikdo nenadaboval ani neuvedl. ()

Saxos

Tak oni v New Orleans nemají policii. Béčkovej film se závěrečnou střílečkou v budově připomínající spíš počítačovou hru Doom 2. Bohužel programátorem nebyla nastavena umělá inteligence protivníků lehce zraněného hlavního hrdiny, takže jeho výhra byla bezproblémová. ()

paradoxman

Pohoda. Jen houšť klasických gangsterských stříleček, kde si hlavní role rozdělují Desert Eagle a Colt 1911. Trochu mě mrzí, že John Cusack nedostal víc prostoru, protože všechny minuty, po které se ve filmu objevil, stály za to. Musí to být slušný magor. Bruce stárne, co naplat... ale Jasonu Patricovi jsem věřil všechno. I když měl v ruce místo bouchačky jen gola sadu. ()

Kozlowski8

Jeho dcera se dostala na šikmou plochu a teď je ve velkém nebezpečí. On jako starostlivý otec musí zasáhnout. Probudí v sobě dlouho nevyužité zabijácké schopnosti a vydává se, společně s dceřinou nejlepší kamarádkou, do boje s podsvětím... Kdybych film nazval béčkový, tak bych mnoha jiným takto označovaným snímkům křivdil, protože i tzv. "béčko" může být zajímavým zážitkem. Toto je však velice nepovedené, ničím zajímavé představení, které jsem snad i těmi dvěmi * nadhodnotil. 30%. ()

Perunwit odpad!

Komická sračka s umaštěným po stotisící fotříkem, co si jde pro ztracenou dceru. Tenhle ameryckey Pomeje je asi takovej akční hrdina, jako Jyrka Sexy-mozek. Herci velkých jmen v minoritních rolích zdařile sekundují hlavnímu borci a bok po boku vytvořili zplácaninu s pachutí vyzrálého surstroemingu. ()